Re: Millist tuba valida?
mul tuleb ka toa vahetus vist ette võtta.
mängisin bossi võrgus... jooksin ilusti plussi. mängisin pacificu võrgus, jooksin ilusti pluss. läksin FT'sse. juba 20k kätt on break-even või pigem miinus :D no ei saa mina aru. FT ajab ikka ülivahtu oma shortstackerite ja nittidega. juba NL10 peab tõsist vaeva nägema :S ja no eks ole mu enda mängus ka natuke viga aga kuna ma ei grindi mingeid metsikut volume siis pigem liiguks fishisemasse tuppa ja jääks FT'sse turnasid ja sng'sid taguma. kui roll suurem, et kõrgemale ronida, siis võib FT'sse tagasi kolida. jääb mulje, et kõik microgrinderid kes tahavad omale rolli ehitada ronivad FTsse ja hakkavad seal shortima. ja no mingit ülipühendunud mängu kahe lauaga ei viitsi NL10 ka mängida :D
cashi tarbeks oleks vaja valida uus tuba.
1. pacific oli mõnusalt fishine a seal oli laudu vähe...
2. everest pokeri soft on überpask - olen külapealt kuulnud.
3. boss media võrgus oli fishe küll, kui seal mängisin... (keegi oskab kommenteerida ka omaltpoolt taset?)
4. pokerstarsi ei roniks väga, hetkel ei näe vahet fulltiltil ja pokerstarsil
5. prima võrku ma kardan kuulujuttude pärast - ma pole veel kohanud kedagi kes seal oma igapäevast leiba teeniks - ainult mingeid rigged jutte lajatatakse siin :D
6. ??
mul tuleb ka toa vahetus vist ette võtta.
mängisin bossi võrgus... jooksin ilusti plussi. mängisin pacificu võrgus, jooksin ilusti pluss. läksin FT'sse. juba 20k kätt on break-even või pigem miinus :D no ei saa mina aru. FT ajab ikka ülivahtu oma shortstackerite ja nittidega. juba NL10 peab tõsist vaeva nägema :S ja no eks ole mu enda mängus ka natuke viga aga kuna ma ei grindi mingeid metsikut volume siis pigem liiguks fishisemasse tuppa ja jääks FT'sse turnasid ja sng'sid taguma. kui roll suurem, et kõrgemale ronida, siis võib FT'sse tagasi kolida. jääb mulje, et kõik microgrinderid kes tahavad omale rolli ehitada ronivad FTsse ja hakkavad seal shortima. ja no mingit ülipühendunud mängu kahe lauaga ei viitsi NL10 ka mängida :D
cashi tarbeks oleks vaja valida uus tuba.
1. pacific oli mõnusalt fishine a seal oli laudu vähe...
2. everest pokeri soft on überpask - olen külapealt kuulnud.
3. boss media võrgus oli fishe küll, kui seal mängisin... (keegi oskab kommenteerida ka omaltpoolt taset?)
4. pokerstarsi ei roniks väga, hetkel ei näe vahet fulltiltil ja pokerstarsil
5. prima võrku ma kardan kuulujuttude pärast - ma pole veel kohanud kedagi kes seal oma igapäevast leiba teeniks - ainult mingeid rigged jutte lajatatakse siin :D
6. ??
TC
Comment