Millist tuba valida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #106
    Re: Millist tuba valida?

    mul tuleb ka toa vahetus vist ette võtta.

    mängisin bossi võrgus... jooksin ilusti plussi. mängisin pacificu võrgus, jooksin ilusti pluss. läksin FT'sse. juba 20k kätt on break-even või pigem miinus :D no ei saa mina aru. FT ajab ikka ülivahtu oma shortstackerite ja nittidega. juba NL10 peab tõsist vaeva nägema :S ja no eks ole mu enda mängus ka natuke viga aga kuna ma ei grindi mingeid metsikut volume siis pigem liiguks fishisemasse tuppa ja jääks FT'sse turnasid ja sng'sid taguma. kui roll suurem, et kõrgemale ronida, siis võib FT'sse tagasi kolida. jääb mulje, et kõik microgrinderid kes tahavad omale rolli ehitada ronivad FTsse ja hakkavad seal shortima. ja no mingit ülipühendunud mängu kahe lauaga ei viitsi NL10 ka mängida :D
    cashi tarbeks oleks vaja valida uus tuba.

    1. pacific oli mõnusalt fishine a seal oli laudu vähe...
    2. everest pokeri soft on überpask - olen külapealt kuulnud.
    3. boss media võrgus oli fishe küll, kui seal mängisin... (keegi oskab kommenteerida ka omaltpoolt taset?)
    4. pokerstarsi ei roniks väga, hetkel ei näe vahet fulltiltil ja pokerstarsil
    5. prima võrku ma kardan kuulujuttude pärast - ma pole veel kohanud kedagi kes seal oma igapäevast leiba teeniks - ainult mingeid rigged jutte lajatatakse siin :D
    6. ??

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #107
      Re: Millist tuba valida?

      Everesti soft ei ole ülipask. Täitsa Ok soft on. Paljud võivad seda kinnitada!

      Comment

      • r3o
        FPP Pro
        • Apr 2009
        • 260

        #108
        Re: Millist tuba valida?

        Algselt postitas antnx
        Everesti soft ei ole ülipask. Täitsa Ok soft on. Paljud võivad seda kinnitada!
        Nõus. Ma just see kuu mängisin ka 50nl-is 1000$ sign-up boonuse lahti. Igati ok oli

        Comment

        • paradigmlost
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 421

          #109
          Re: Millist tuba valida?

          oskab keegi soovitada mingit ongame tuba, kuhu saaks vabalt kanda raha VISA kaardiga ja vabalt cashoutida VISAle.....
          ja kui mingi selline ongame tuba leidub.. siis mis boonus tuleks võtta... kui plaan teha umbes 1500$ deposiit (mängiks cashi migni 4 lauda nl50 või 8 lauda nl25 umb.)

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #110
            Re: Millist tuba valida?

            Algselt postitas paradigmlost
            oskab keegi soovitada mingit ongame tuba, kuhu saaks vabalt kanda raha VISA kaardiga ja vabalt cashoutida VISAle.....
            ja kui mingi selline ongame tuba leidub.. siis mis boonus tuleks võtta... kui plaan teha umbes 1500$ deposiit (mängiks cashi migni 4 lauda nl50 või 8 lauda nl25 umb.)
            Minuteada Ongames VISA kaardiga saab sisse aga välja VISAle eestlastele ei kanta. Võin eksida aga minumeelest nii oli.

            Boonust ei oskagi soovitada, kõik sõltub palju kokku käsi mängid kuus selle 4 lauaga.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #111
              Re: Millist tuba valida?

              Ärge igatahes unibeti valige.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #112
                Re: Millist tuba valida?

                triobet on ainuke õige valik

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #113
                  Re: Millist tuba valida?

                  Algselt postitas Lutzky
                  triobet on ainuke õige valik
                  vaevalt.. ikkagi suht sarnane unibetiga..

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #114
                    Re: Millist tuba valida?

                    ma ei näe siin vaidlemiseks üldse ruumi

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #115
                      Re: Millist tuba valida?

                      Algselt postitas Lutzky
                      ma ei näe siin vaidlemiseks üldse ruumi
                      :D ma lihtsalt vihkan unibeti..

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #116
                        Re: Millist tuba valida?

                        kui aus olla, siis hakkasin suht pabistama variatsiooni kommentaaride pärast (See, et väljamaksed venivad). Olen varem Unibetist mingi paar korda välja kandnud 500-1000 eek ja olen need mingi 2-3p-ga kätte saanud!

                        Seekord kandsin 8k välja: 21.10.09 12:34
                        Kätte sain: 22.10.2009


                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #117
                          Re: Millist tuba valida?

                          Algselt postitas hotcocacola
                          kui aus olla, siis hakkasin suht pabistama variatsiooni kommentaaride pärast (See, et väljamaksed venivad). Olen varem Unibetist mingi paar korda välja kandnud 500-1000 eek ja olen need mingi 2-3p-ga kätte saanud!

                          Seekord kandsin 8k välja: 21.10.09 12:34
                          Kätte sain: 22.10.2009


                          sick.. ma juba ootan 3 nädalat 1k€

                          Comment

                          • forell
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2009
                            • 350

                            #118
                            Re: Millist tuba valida?

                            kas keegi oskab öelda pokkerituba lisaks PS, FT ja unib/trio kus saab SEB netipanga kaudu ülekandeid teha? Ei viitsi/taha krediitkaardi või moneybookersiga jaurata.

                            Comment

                            • krayzie
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 706

                              #119
                              Re: Millist tuba valida?

                              party ja pacific

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #120
                                Re: Millist tuba valida?

                                24hpokerisse sai ka.

                                Comment

                                Working...