Millist tuba valida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MIKE_K6o
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 221

    #31
    Re: Millist tuba valida?

    Algselt postitas lauriiii
    Vaatasin Pacificus veits ringi ja tõesti, mõni üksik laud oli ainult(full ring) .Kuidas on lood Absolute Pokeri, Action Pokeriga? Igasugused soovitused rohkem, kui teretulnud :)
    Action Pokeris äärmiselt vähe laudu.. kokku nii 10-15 ringis (kõik NLHE lauad kokku)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: Millist tuba valida?

      Algselt postitas lauriiii
      Kas see mingil hetkel eestlastele keelatud koht ei olnd?
      Samas, kui palju käsi kuluks FR-i mängides, et see boonus vabastada?
      Everest oli keelatud vili eestlastele pikka aega aga aprilli lõpus/mai alguses avati see tuba lõpuks ka maarjamaa rahvale. Boonuste kohta ei oska sõnagi rääkida.

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #33
        Re: Millist tuba valida?

        Algselt postitas ranka
        Everest oli keelatud vili eestlastele pikka aega aga aprilli lõpus/mai alguses avati see tuba lõpuks ka maarjamaa rahvale. Boonuste kohta ei oska sõnagi rääkida.
        Oskab keegi öelda ka, mis põhjusel? Praegu on ka näiteks TitanPoker eestlastele keelatud - lisaks veel ei saa paljusi free bankrolli boonuseid eestlased taotleda. Oleme me mingi jamaga silma paistnud? :)

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #34
          Re: Millist tuba valida?

          Algselt postitas EGERT
          Oskab keegi öelda ka, mis põhjusel? Praegu on ka näiteks TitanPoker eestlastele keelatud - lisaks veel ei saa paljusi free bankrolli boonuseid eestlased taotleda. Oleme me mingi jamaga silma paistnud? :)
          Kogu iPoker võrk on Playtech tehtud mille omanikud on küll juudid Israelist aga neegrid on peamiselt Tartus pläskus töötamas. Ju siis kulus aega tõestamaks, et me oleme ausad neegrid ja ei progre endale või oma sõpradele backdoor-e. Titan on kõigest üks iPokeri tubadest.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #35
            Re: Millist tuba valida?

            Everest on suht saast tba kuna mega aeglased lauad. Boonus samas on first depoka oma 200$ ning selle saad isegi siis kui deponeerid kõigest 5$. Summa vabaneb vastavalt kogutud punktidele koheselt peale lauast lahkumist. Aga jah, keskmiselt on lauas võimalik mängida ~30 kätt tunnis ainult.

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #36
              Re: Millist tuba valida?

              Everestis FR boonuse vabastamise kohta ei oska öelda. Aga PN väidab "- NLH10 FR: 7-10 punkti tunnis". Mängin ainult 6-maxi ja nende ütlus "- NLH25 6-handed: 20-25 punkti tunnis", minu mängustiili puhul ei kehti. Nõka alla 20 tuleb. Tegelikult võib ju otsida taolisi laudu, kus avg pot on suur, sest punkte igast potist mis lauast üle käib ja sulle on kaardid jagatud. Üle 12 laua minuarust ei saanud lahti võtta. 6-max keskmine käte arv tunnis ca 73 NL25-s (94 lauda). FR NL25 tunni keskmine on 59 kätt. Aga laudu ainult 28 hetkel.

              Pean vajalikuks märkida, et tasub liituda Pokernewsi kaudu. By default on Everestil 200 taalane depoka boonus. PN kaudu saab 300 ja 500 USD ja palju soodsamatel tingimustel. Rake olen maksnud HEMi järgi 296 taala ja kui punktid boonusesse ümber arvestada, siis 225 taala boonust on juba olemas. Päris kõva rakeback :)

              Comment

              • lauriiii
                Julm Donk
                • Feb 2009
                • 97

                #37
                Re: Millist tuba valida?

                Tõmbasin selle Everesti softi alla huvipärast. Enamus lauad olid NL 25-s blindidega .25/.25 . Mis nagu vist ei ole tavapärane? :) Ilmselt teen sinna depoka ja vaatan siis kuidas läheb. Nädal aega siin juba valinud, kus mängima hakata :D

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #38
                  Re: Millist tuba valida?

                  Algselt postitas lauriiii
                  Tõmbasin selle Everesti softi alla huvipärast. Enamus lauad olid NL 25-s blindidega .25/.25 . Mis nagu vist ei ole tavapärane? :) Ilmselt teen sinna depoka ja vaatan siis kuidas läheb. Nädal aega siin juba valinud, kus mängima hakata :D
                  see on mingi bug ikka, minu meelest olid blindid ikka standartsed, et SB=1/2 BB

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #39
                    Re: Millist tuba valida?

                    Veebruaris, 2009 sai Everest Poker ajutise Euroopa litsentsi Maltal, kus ta tunnistati turvaliseks ning kõikidele nõuetele vastavaks online-pokkeri operaatoriks. Alates 2009. aasta märtsist on selles pokkeritoas võimalik mängida ka Eesti residentidel!

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #40
                      Re: Millist tuba valida?

                      Algselt postitas rrrr


                      Pean vajalikuks märkida, et tasub liituda Pokernewsi kaudu. By default on Everestil 200 taalane depoka boonus. PN kaudu saab 300 ja 500 USD ja palju soodsamatel tingimustel. Rake olen maksnud HEMi järgi 296 taala ja kui punktid boonusesse ümber arvestada, siis 225 taala boonust on juba olemas. Päris kõva rakeback :)
                      Kas siis kõlbab see tuba n.ö hit and runniks? Et depod sinna - hitid boonuse ja bye bye. Või saab seal edasi ka mingisugust valuet.

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #41
                        Re: Millist tuba valida?

                        Algselt postitas antnx
                        Kas siis kõlbab see tuba n.ö hit and runniks? Et depod sinna - hitid boonuse ja bye bye. Või saab seal edasi ka mingisugust valuet.
                        Kalkuleerisin, et 20% rakeback kui mängida NL50 30K käsi kuus 6-maxi.

                        Comment

                        • marguzz22
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1458

                          #42
                          Re: Millist tuba valida?

                          lugesin 2p2 et seal pidid tipptundidel mingid connection probleemid olema. Kas seda juhtub veel?

                          Comment

                          • rrrr
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 904

                            #43
                            Re: Millist tuba valida?

                            Mängin õhtuti ca 20.00-24.00 vahel paar tundi ja seda probleemi kohanud oma 10K käe jooksul pole, et pokkeriklient või mõni laud kinni lendaks ja muud netid-särgid-värgid mul püsti jääks.

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #44
                              Re: Millist tuba valida?

                              Kas lauad väga fishised :P?

                              Comment

                              • marguzz22
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1458

                                #45
                                Re: Millist tuba valida?

                                Algselt postitas antnx
                                Kas lauad väga fishised :P?
                                sama küsimus jah, et palju laua keskmine VPIP on 6max näiteks? ja kas kodulehe aadress lõppeb .net ? või .com? ma ei tea 2tk neid


                                ou must be 18 years or older to enter. Void in the U.S. and where prohibited by law. This is not a gambling site. All playing is for fun chips only.

                                Comment

                                Working...