UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AndresBurget
    Bombay Esindaja
    • Jun 2009
    • 535

    #2401
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    muudatused mis tehti ei olnud paraku pokkerile nii head kui alguses sooviti. Loodetavasti see ikka muutub. Mis puutub ETPF-i siis vana juhatus tegeles selle küsimusega samuti ning ETPF-ilt küsiti samamoodi arvamust mis sai ka edasi antud.

    Comment

    • K2okfor_Mey
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2012
      • 429

      #2402
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
      muudatused mis tehti ei olnud paraku pokkerile nii head kui alguses sooviti. Loodetavasti see ikka muutub. Mis puutub ETPF-i siis vana juhatus tegeles selle küsimusega samuti ning ETPF-ilt küsiti samamoodi arvamust mis sai ka edasi antud.
      Millised on olulisemad muutused, mis pokkerimängijaid puudutavad?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2403
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
        muudatused mis tehti ei olnud paraku pokkerile nii head kui alguses sooviti. Loodetavasti see ikka muutub. Mis puutub ETPF-i siis vana juhatus tegeles selle küsimusega samuti ning ETPF-ilt küsiti samamoodi arvamust mis sai ka edasi antud.
        Kes küsis?

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #2404
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Ärimees Olari Taali sõnul on neid, kes sponseerisid erakondi ainult sellepärast, et neil endil oleks asjast kasu (postimees.ee 23.5.2012). Postimees võttis käsile mõned erakondadele tehtud kobarannetused ja võrdles neid riigikogus vastu võetud seadustega.

          Hasartmänguseaduse telgitagused.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #2405
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Big news, aegade algusest on asjad nii käinud. Väike protsent koorib koore ja ülejäänud, kes uudiseid lugeda oskavad, saavad sellest heal juhul mõni aeg hiljem teada. Eriti teravad poisid saavad juba alguses aru ning veel teravamad teavad juba ette ära.

            Comment

            • AndresBurget
              Bombay Esindaja
              • Jun 2009
              • 535

              #2406
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              ranka, ma täpselt ei mäleta aga ju see mingi komisjon oli. Andmed saad kindlasti ETPF-i juhatuse käest.
              Mis pokkerisse puutub siis reigi pealt maks 5% mis annaks võimaluse rahamängude korraldamiseks ka nii, et see lõpuks kasumlik oleks. Kas see juhtub, ei ole veel 100% kindel.
              Samas tahetakse viia rahamängud turniire puudutava seadsuandluse osa alla, seega varsti võivad rahamängusõbrad samuti ETPF-ist veidi rohkem kasu saada :)

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #2407
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Hea, et see teema olemas on. Teen kooli tarbeks väikest ainetööd, kenasti on koondunud info olemas. Päris palju kriitikat ja auke saab välja tuua seaduse enda loogikas, selle rakendamises ja eesmärkides.

                Üldiselt pole veel jõudnud EL seadusloomet nii põhjalikult ja sisuliselt uurida. Kas võiks seal ka leiduda mõningasi vastuolusid või on liikmesriikidel täiesti vaba voli, riigi siseselt, kaughasartmänge reguleerida ? Kui keegi ise varem on uurinud võib linkidega kostitada küll. Materjali on päris korralikult.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #2408
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  http://tarbija24.postimees.ee/274207...dud-maksuvabad Ma ei saa enam väga aru, kus siis tohib mängida ja kus ei tohi. Winamax netileht pole blokitud samas mingid 888 ja ladbrokes jms on EMTA bloki all.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #2409
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    See on vist mingi selline seadus jälle, mida loomulikult 100%-liselt effektiivselt rakendada ei saa, kuid kui leitakse keegi keda koorida ja on võimalus vahele võtta, siis seda tehakse.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #2410
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      vahe on k6ige rohkem vast selles, kas ettev6te on registreeritud m6nda autonoomsesse piirkonda ja optimeerib makse v6i nagu Winamaxi puhul on registreeritud näiteks Prantsusmaale ja maksab rohkem. Eesti vaevalt EU riigi ettev6tte vabadust piirama hakkab. Saaks ka ilmselt kohe euroopa komisjoni casei kaela.

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #2411
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Aga millised need ettevõtted siis oleks kes on registreeritud euroopasse? Ehk siis mis on see tegelik list, kus tohib eestlane mängida.
                        Last edited by vonkartoffel; 28.03.14, 14:51.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #2412
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Ei hakka lampi raudpolt kõigi tubade ja ettevõtete struktuuride kohta tuletama, kuna ei tea. Aga kui vaatad, siis paljud suured toad tracevad Gibraltarile, IoMile jne. Näiteks FTP vist opereerib Iirimaalt, aga eeldan, et Rational Groupi kaudu on kontroll ikka IoMil. Ei oska öelda, mitu igaming companyd sa leida suudad, mis registreeritud EU-sse. Keegi vabatahtlikult peale ei maksa ja elu keerulisemaks ei tee.

                          Pigem võta EMTa blokk-list ette ja võrdle tubadega, kus sa mängida tahad. Et kui ei ole keelatud, on lubatud. Sest on arusaadav, et keegi vabatahtlikult nii väikses riigis arutama ei hakka, et mujal ka saab mängdia. Ja eraldi on teema ka see, kas ettevõtte tahabsulle mänge pakkuda. Umbes nagu Stars ei taha FTP-ga tulla, aga äkki kasinni tõttu ikka tuleb.

                          Comment

                          Working...