UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2146
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas siimi007 Vaata postitust
    Oskab keegi õpetada, kuidas prantsusmaa seadustest mööda vaadata ja näiteks unibeti sisse logida? Veebilehele saab aga pokkerit mängima ei saa:(
    VPN peaks aitama.

    Comment

    • minbetmillionaire
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 363

      #2147
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Ju ta on siis alla 21, ikkagi eestlane ju
      UK pinnal kehtivad UK seadused ole või moldaavlane.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #2148
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        www.hidemyass.com pakkus nt vpni teenust, sellega peaksid saama :)

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #2149
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Kasutan http://strongvpn.com/

          Comment

          • Autist
            Räme Fish
            • Oct 2008
            • 4

            #2150
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Oleks paar küsimust, ehk keegi oskab vastata.

            1. Unibet läks mitu kuud tagasi juba EV vastu EU kohtusse. On sellega midagi arenenud?
            2. Mis eelis on VPN'il DNSI muutmise üle?
            3. Kas EV saab üksikindiviidi trahvida, kui saadakse teada, et antud indiviid kasutab VPNi/DNSi, et mööda hiilida piirangutest?
            4. Kui ohutu on näiteks FTP'st teha raha väljavõtet otsa oma kontole? Direct bank transfer vms.

            Tänan.

            Comment

            • $$$
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1072

              #2151
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Keelatud on teenuse pakkumine, mitte mängimine .

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #2152
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Autist Vaata postitust
                Oleks paar küsimust, ehk keegi oskab vastata.

                1. Unibet läks mitu kuud tagasi juba EV vastu EU kohtusse. On sellega midagi arenenud?
                2. Mis eelis on VPN'il DNSI muutmise üle?
                3. Kas EV saab üksikindiviidi trahvida, kui saadakse teada, et antud indiviid kasutab VPNi/DNSi, et mööda hiilida piirangutest?
                4. Kui ohutu on näiteks FTP'st teha raha väljavõtet otsa oma kontole? Direct bank transfer vms.

                Tänan.
                2. VPN on tõhusam (lollitad isegi pokkeritoa ära) kuid ebastabiilsem (eeldab katkematut ühendust).
                3. Ei
                4. Kui välja raalitakse, siis tekib tulumaksu maksmise kohustus. Tõenäosus, et su paari(kümne)tuhande krooni pärast üksikisikut, kes pole isegi mitte FIE uuritakse on 0.

                Comment

                • whippit
                  Julm Donk
                  • Nov 2009
                  • 69

                  #2153
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas Autist Vaata postitust
                  Oleks paar küsimust, ehk keegi oskab vastata.

                  1. Unibet läks mitu kuud tagasi juba EV vastu EU kohtusse. On sellega midagi arenenud?
                  2. Mis eelis on VPN'il DNSI muutmise üle?
                  3. Kas EV saab üksikindiviidi trahvida, kui saadakse teada, et antud indiviid kasutab VPNi/DNSi, et mööda hiilida piirangutest?
                  4. Kui ohutu on näiteks FTP'st teha raha väljavõtet otsa oma kontole? Direct bank transfer vms.

                  Tänan.
                  Selle va Euroopa Kohtuga on selline lugu, et sellistes küsimustes pole tegu apellatsioonikohtuga. Ehk lühidalt, Unibet ei saaks EV "vastu" teenuste vaba liikumise ja asutamisvabaduse küsimustes Euroopa Kohtusse üldse minna. Euroopa Kohtult saab siseriiklik kohus taotleda eelotsust EL õiguse tõlgendamise kohta. Aga teadupärast meil sellist kohtumenetlust kuskil pooleli ei ole. So there.

                  Comment

                  • whippit
                    Julm Donk
                    • Nov 2009
                    • 69

                    #2154
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Täna ütles Marek Strandberg Riigikogu saalis järgmist:

                    Head kolleegid! Roheliste fraktsioonil on au üle anda seaduseelnõu, millega muudetakse hasartmängumaksu seadust sellisel moel, et kaughasartmänge asutakse maksustama selle eelnõu alusel veidi teistmoodi ja sellega me loodame, et esiteks, laekub riigieelarvesse rohkem raha, ja teiseks, me loodame, et selle eelnõuga oleme me ära lahendanud ühe probleemidest, mismoodi maksumehhanismidega mingil määral pärssida hasartmängude mängimist. Aitäh!

                    Jumal teab, mis sealt tulla võib.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #2155
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas whippit Vaata postitust
                      Täna ütles Marek Strandberg Riigikogu saalis järgmist:

                      Head kolleegid! Roheliste fraktsioonil on au üle anda seaduseelnõu, millega muudetakse hasartmängumaksu seadust sellisel moel, et kaughasartmänge asutakse maksustama selle eelnõu alusel veidi teistmoodi ja sellega me loodame, et esiteks, laekub riigieelarvesse rohkem raha, ja teiseks, me loodame, et selle eelnõuga oleme me ära lahendanud ühe probleemidest, mismoodi maksumehhanismidega mingil määral pärssida hasartmängude mängimist. Aitäh!

                      Jumal teab, mis sealt tulla võib.
                      Ei tea mismoodi? Kaotaval mängijal on ükskõik palju need maksud on, sest kaotuste pealt ei pea makse maksma.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • whippit
                        Julm Donk
                        • Nov 2009
                        • 69

                        #2156
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Sõnastuse pinnalt saab tegu olla ilmselt ainult maksutõusuga.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #2157
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas whippit Vaata postitust
                          Sõnastuse pinnalt saab tegu olla ilmselt ainult maksutõusuga.
                          Just. Sõnastus on selline nagu nad oleksid enda arust midagi väga geniaalset välja mõelnud.

                          Aga ma mõtlesin seda, et pole suurt kasu hasartmängude pärssimisel läbi maksutõusu kui see puudutab peamiselt võitvaid mängijaid.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • whippit
                            Julm Donk
                            • Nov 2009
                            • 69

                            #2158
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Mängijad ei maksa niikuinii hasartmängumaksu. Pigem pistavad korraldajad selle peale pillid kotti, kui väga absurdseks läheb.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #2159
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas whippit Vaata postitust
                              Täna ütles Marek Strandberg Riigikogu saalis järgmist:

                              Head kolleegid! Roheliste fraktsioonil on au üle anda seaduseelnõu, millega muudetakse hasartmängumaksu seadust sellisel moel, et kaughasartmänge asutakse maksustama selle eelnõu alusel veidi teistmoodi ja sellega me loodame, et esiteks, laekub riigieelarvesse rohkem raha, ja teiseks, me loodame, et selle eelnõuga oleme me ära lahendanud ühe probleemidest, mismoodi maksumehhanismidega mingil määral pärssida hasartmängude mängimist. Aitäh!

                              Jumal teab, mis sealt tulla võib.
                              Arvata on, neil on litsensiga tubade kohta inf olemas ja nüüd näevad palju keegi võidab jne, see on loogiline järgmine samm, sest süsteem võimaldab nüüd neil kasseerida. Ärikad

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #2160
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas whippit Vaata postitust
                                Mängijad ei maksa niikuinii hasartmängumaksu. Pigem pistavad korraldajad selle peale pillid kotti, kui väga absurdseks läheb.
                                Tehakse kiire seaduseparandus ja maksavad ka mängijad.

                                Comment

                                Working...