UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1726
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    hahaha http://www.triobet.com/est/docs?cont...ent_only=false

    Comment

    • olavike
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1269

      #1727
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Respect triobetile!

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1728
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Triobet on ikka vist väga pissed kogu selle teema peale. Is nice....

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #1729
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Krt kuld...

          Comment

          • lennuk
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 298

            #1730
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            ütleme nii et triobet mulle meeldib...nädalavahetuseks peaks kohe suurema beti seal tegema

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1731
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Huvitav miks nüüd TrioBeti klienditugi lõppeb *.net lõpuga?

              Comment

              • Recon
                Jube Noob
                • Nov 2009
                • 103

                #1732
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Triobet
                Toetaks neid omalt poolt, teeks miski kampaania, et kõik kliendid, kes leiavad, et uus hasartmänguseadus ja selle rakendamine on ''rigged'' depositeerivad mingi kindla summa see nv, näiteks 155 krooni, min deposiit on 150 eeki vist e-walletiga, oleks päris hea signaal, et terve mõistus on nende poolt... vaevalt, et miski 150 eek'i kellegile probleem on .

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #1733
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Kuna poliitikud on niikuinii puutumatud ja süüdlast välja selgitada raske, siis ma suunan kogu oma viha tekkinud jama pärast "olympic-online" peale, loobin neile igal võimalusel kaikaid kodarasse ja loodan et nad lämbuvad oma altkäemakstud nutsu kätte.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #1734
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    tähendab see seda, et kui sul on starmani või Elioni vms netiühendus.. siis vaikimisi on sul netiühenduse jaoks seadistatud vastava ISP ehk netiteenuse pakkuja nimeserverid (DNS server)... nimeserverid on vajalikud selleks, et kui kirjutad brauserisse nime nt pokerstars.com siis nimeserverist otsitakse vastavale nimele vastav IP ja suunatakse sind sinna lehele..

                    EDIT: telefoniraamatu analoog DNSi serverite mõtte seletamisel on (Y), lihtne ja arusaadav.

                    kui need nimed nüüd kustutada.. siis teoorias ei tohiks pokerstars.com lehekülge ette tulla, kuna su arvuti/brauser ei tea mis IP peale suunduda..

                    sellest probleemist aitab mööda minna kaks lahendust.. kirjutad oma arvutis hosts faili käsitsi vastavad kirjed sisse: IP saidi_nimi.com
                    nt. 77.87.179.116 pokerstars.com

                    või kasutad oma internetiühenduse puhul mõnda muud DNS serverit.. näiteks google.comi oma mille IP'd on 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 , selleks pead võtma oma network connectionid lahti.. parem click sinu ühenduse ikoonil -> properties -> Internet protocol (TCP/IP) --> veelkord properties --> General tabist valid valiku -> Use the fallowing DNS server addresses ja sinna paned siis 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 sisse.. ja ongi korras.. kui esmaspäeval tõesti kaob kõikide saitidega ühendus ära.. siis ma võin nii hosts faili tegemise kui ka DNS serveri vahetamise kohta teha piltidega manuali, mille siis palun rankal kuskile eraldi sticky topicusse panna...
                    Ma täielik idikas ikka. :D Ei jaga seda laksu lahti eriti. :/

                    BTW: mul mingi ühika nett. Kas on võimalik, et sellel ei funkagi see nipp?

                    edit: t*** see Eesti riik ikka rohkem rigged kui Riverstars :(

                    Comment

                    • InternetiPervert

                      #1735
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                      Ma täielik idikas ikka. :D Ei jaga seda laksu lahti eriti. :/

                      BTW: mul mingi ühika nett. Kas on võimalik, et sellel ei funkagi see nipp?

                      edit: t*** see Eesti riik ikka rohkem rigged kui Riverstars :(

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #1736
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        lol awesome

                        111üksüksüks!!

                        Comment

                        • blah
                          Jube Noob
                          • Jul 2009
                          • 185

                          #1737
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          lollll

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #1738
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Trio on nuts koht, olen seda arvanud ja see, mida teevad, tõestab seda veeelgi
                            Vähemalt üks organ, kes näeb selles seaduses valet (mitte, et teised ei näeks) ja ka sekkub sellesse. gg
                            Last edited by kjmrc; 12.03.10, 21:30.

                            Comment

                            • SALMOSA
                              Julm Donk
                              • Mar 2010
                              • 48

                              #1739
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Trio on nuts koht, olen seda arvanud ja see, mida teevad, tõestab seda veeelgi
                              Jah just tuli mulle endale ka positiivne uudis, et Triobet pöördus asjaga kohtusse.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1740
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                rohvel, see Triobeti värk küll hea, tuleb tuju kohe neile reiki maksta , mul natuke seal kontol vist olemas kah :D

                                Comment

                                Working...