UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1681
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
    pani uurima küll :P
    ei ma niisama
    miks vaid üheks kuuks?
    aastaks ei saa? kaheks?

    okei OT'ks läks ära
    See teema ongi paras OT ja kollijuttude teema. Summutame need parem positiivsusega.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #1682
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      ok, isegi kui saab m2ngida ma kardan, et toad voivad huiama hakata.
      a la voidad mtt kuskil ja sulle ei maxta punast krossigi, kuna tuba leiab pohjuse huiamiseks, et tegeled illegaalse asjaga vms...
      Sellised ohud suurenevad kindlasti.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1683
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        ok, isegi kui saab m2ngida ma kardan, et toad voivad huiama hakata.
        a la voidad mtt kuskil ja sulle ei maxta punast krossigi, kuna tuba leiab pohjuse huiamiseks, et tegeled illegaalse asjaga vms...
        Sellised ohud suurenevad kindlasti.
        Niikaua kui sa mängid respekteritud pokkeritubades (enamus tube näiteks meie lehel v.a. everleafi omad - liiga väike, et neid usaldada) ei huia sind mitte keegi.

        Comment

        • Maheaatom
          Grinder
          • Oct 2008
          • 958

          #1684
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Tulumaksu jutt on küll täiesti õige - olen seda ka mitu korda seletan ning siinsamaski lehel mõni aega tagasi. Seaduslikult PEAB online-pokkerituludelt alates 01.01.2010. (v.a. need toad, kes Eestis litsentsi omavad või selle hangivad) makse maksma. Seepärast vähemalt mina ju seda Moneybookers'i/Netelleri juttu ajangi

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #1685
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Nüüd ka meie leht pakub VPN teenust, mis maksab $30 kuus ja saab maksta otse RB lehe kaudu või ka otse: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...room-vpnengine. Esmaspäevaks kirjutan ka ametliku uudise.

            Enjoy!
            Seda olin ammu oodanud. Nuts värk.

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #1686
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
              Tulumaksu jutt on küll täiesti õige - olen seda ka mitu korda seletan ning siinsamaski lehel mõni aega tagasi. Seaduslikult PEAB online-pokkerituludelt alates 01.01.2010. (v.a. need toad, kes Eestis litsentsi omavad või selle hangivad) makse maksma. Seepärast vähemalt mina ju seda Moneybookers'i/Netelleri juttu ajangi
              Kas kellegi juristiga on arutatud ka, milline on võimalus, et EMTA Moneybookersi või Netelleri väljavõtet saab küsida võimaliku tulude varjamise / rahapesu sildi all?

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #1687
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Maheaatom pokernews on maas-mis pohjusel?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1688
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                  Kas kellegi juristiga on arutatud ka, milline on võimalus, et EMTA Moneybookersi või Netelleri väljavõtet saab küsida võimaliku tulude varjamise / rahapesu sildi all?
                  Liialt kardate.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #1689
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    MA/le on suht raske toestada mingeid voite voi kaotusi. Krt ytlen, et donkasin pargi cashgames maha...
                    Kuda nad saavad toestada, et mul yldse mingi tulu oli on

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #1690
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      MA/le on suht raske toestada mingeid voite voi kaotusi. Krt ytlen, et donkasin pargi cashgames maha...
                      Kuda nad saavad toestada, et mul yldse mingi tulu oli on

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #1691
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                        Pean kahjuks tunnistama, et kahtlen selle efektiivsuses, kuid me ei laida mõtet kui sellist maha. Tee aga proovi ja küsi vajalikku infot enda kui kodaniku seisukohast - teenuste vaba liikumine, konkurentsipiirangud jne. Vähemalt saad just nimelt seda, mida ootad - pädevaid vastuseid.

                        Liit läheneb asjale pisut teise nurga alt. Me ei vaidlusta seadust, vaid otsime riigile ning kodanikele paremaid lahendusi ning jõuda pikemas perspektiivis selleni, et turniiripokkerit (läbi selle mõistagi ka cash-game) käsitletakse kas spordi või mõttemänguna. Sel juhul oleks võimalik tulevikus ka (kaug)hasartmänguseadust vältida. Aga kõik asjad ei käi mõistagi üleöö.

                        Liitu hakkab esindama selle president, kelle nimi on asjaosalistele teada (tegemist ei ole Henriga). Täpsemad infot saate juba järgmise nädala alguses ning ühtlasi kutsun kõiki üle 21-aastaseid pokkerifänne aktiivselt klubidega liituma. Pokkeriprode Turniiripokkeri Klubi kohta saate infot Ranka käest.
                        Puusalt tulistan, et Pokkeriliidu esimeheks saab Sven Sester kui kahe tooli peal tohib üldse istuda.

                        Comment

                        • Viski
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 393

                          #1692
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Maheaatom pokernews on maas-mis pohjusel?
                          Mina saan kenasti PN'i .. DNS on muudetud loomulikult.

                          Comment

                          • olavike
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1269

                            #1693
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Viski Vaata postitust
                            Mina saan kenasti PN'i .. DNS on muudetud loomulikult.
                            PNi nüüd küll keegi ära ei blokeeri

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #1694
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                              Tulumaksu jutt on küll täiesti õige - olen seda ka mitu korda seletan ning siinsamaski lehel mõni aega tagasi. Seaduslikult PEAB online-pokkerituludelt alates 01.01.2010. (v.a. need toad, kes Eestis litsentsi omavad või selle hangivad) makse maksma. Seepärast vähemalt mina ju seda Moneybookers'i/Netelleri juttu ajangi
                              Paluks lollile ära seletada, kuidas saab illegaalses pokkeritoas teenitud tuludelt tulumaksu küsida? Sama hea, kui küsiks altkäemaksu võtmise eest ka tulumaksu.

                              Üks huvitav kommentaar ka, mis tekitab jällegi mõningaid küsimusi:

                              Hetkel Saksamaal : Viibin hetkel Saksamaal ja mängin pokkerit pokerstaris. Konto registreeritud eestis ja kui tahan oma raha kanda eesti pangakontole siis pole MTA-l mingit õigust minu rahalt tulumaksu võtta või raha kinni hoida. Järgin Saksamaa reegleid ja raha läheb lihtsalt eesti kontole.
                              Sama teiste puhul...tõestagu et mängisid Eestis mitte välismaal. Neid andmeid ei pea interneti teenusepakkujad ju veel koguma.
                              Last edited by janek174; 12.03.10, 16:07.

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #1695
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                                Paluks lollile ära seletada, kuidas saab illegaalses pokkeritoas teenitud tuludelt tulumaksu küsida? Sama hea, kui küsiks altkäemaksu võtmise eest ka tulumaksu.
                                See oli nüüd küll kümnesse

                                Comment

                                Working...