UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #1651
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Järjekordne haige üllitis, pange põlema see AS Eesti Vabariik

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #1652
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      tubli nozzu, viimane tõlgendus on õigem, ei ole tagatud...

      samas, kui litsents olemas oleks sis samuti poleks tagatud«Maksu- ja tolliamet ei saa kliendile raha tagastada, kui see on blokeeritud ebaseadusliku kaughasartmängu veebilehel, kuna amet ei halda kaughasartmängu mängukeskkonna virtuaalkontot,» lisas ta.

      ehk et neil pole niikuinii, ja nad ei hakkagi tegelema sellega, et nad kuidagi suudaks garanteerida midagi seesugust.

      + kui pank pankrotti läheb, saad ka tagasi, kui joppab, poole oma varadest... mis siis et on litsents, jms...

      ennemini usaldan Pokerstarsi ftp'd, kui emta'd
      Last edited by Rahapada; 12.03.10, 12:54.

      Comment

      • janek174
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1078

        #1653
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust

        Kummaline uudis. Esmapilgul jääb mulje, et rahast ilma jäämisel ja blokeeringust mööda minekul on põhjuslik seos. See tegi murelikuks.
        Kõike seda propagandat tehaksegi ainult selle jaoks, et mõni ikka uskuma jääks.

        --- samuti võib Eestis ebaseaduslikuks tunnistatud netikasiinos mängimine tuua võitudelt tulumaksu maksmise kohustuse. ---

        No nii idiootset juttu ei saa ju ometi tõsiselt võtta.

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #1654
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas janek174 Vaata postitust
          Kõike seda propagandat tehaksegi ainult selle jaoks, et mõni ikka uskuma jääks.

          --- samuti võib Eestis ebaseaduslikuks tunnistatud netikasiinos mängimine tuua võitudelt tulumaksu maksmise kohustuse. ---

          No nii idiootset juttu ei saa ju ometi tõsiselt võtta.
          +1, seda enam, et

          Eestis on hasartmängude, õnnemängue võidud tulumaksuvabad (seda reklaamib kogu aeg Eesti Loto)
          Last edited by Rahapada; 12.03.10, 12:57.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #1655
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Siit artiklist: http://www.e24.ee/?id=235060
            väike lõik: "Ehkki blokeeringust mööda pääsemine ei ole arvutikasutajale keeruline, ähvardab internetiteenuse pakkujat kaughasartmängus osalemise võimaldamise eest kuni 40 000 kroonine trahv."
            Kes siis ISP-de üle valvab, et seda trahvi neile teha? Tundub nagu keegi lõi seaduse, mida oleks lihtne rikkuda, et siis selle pealt saaks manti võtta?

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #1656
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              ma ei saa selelst selles mõttes aru, et okei ISP blokeerib oma DNS-is lehed ära, a kui ma ei kasuta oma ISP DNS-i, mis siis, kas ta saab pähe sellepärast, et netti ikka saan kasutada? kas ta lõpetab mulle teenuse pakkumise?

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #1657
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Siit artiklist: http://www.e24.ee/?id=235060
                väike lõik: "Ehkki blokeeringust mööda pääsemine ei ole arvutikasutajale keeruline, ähvardab internetiteenuse pakkujat kaughasartmängus osalemise võimaldamise eest kuni 40 000 kroonine trahv."
                Kes siis ISP-de üle valvab, et seda trahvi neile teha? Tundub nagu keegi lõi seaduse, mida oleks lihtne rikkuda, et siis selle pealt saaks manti võtta?
                No ei saa ju nõuda mingi seadusega seda, mida ei ole võimalik teostada (kui just tervet interneti ära ei keela). Kui asi samas vaimus jätkub, tuleb neid kohtukeisse küll ja veel.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #1658
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                  ma ei saa selelst selles mõttes aru, et okei ISP blokeerib oma DNS-is lehed ära, a kui ma ei kasuta oma ISP DNS-i, mis siis, kas ta saab pähe sellepärast, et netti ikka saan kasutada? kas ta lõpetab mulle teenuse pakkumise?
                  Teenusepakkuja on huvitatud sellest, et tal oleks klient. Teenusepakkuja ise vaevalt kedagi nö. raporteerima läheb, kui neile sellest otsest suurt tulu pole või mingi hull trahv neid ei ähvarda. Aga selleks, et neile trahvi määrata, peab keegi suutma minu netiliiklust jälgida ja suutma tõestada, kus ma käinud ja mida teinud- seda on väga lihtne teha- iseasi on see, kes seda tegema hakkab ja mille eest?

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #1659
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    tähh

                    Comment

                    • Unabomber
                      Jube Noob
                      • Jun 2009
                      • 154

                      #1660
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas olavike Vaata postitust
                      Sõltub su netipakkujast.
                      Elionis on siiani kõik hästi.

                      PS. Pokkeriklient avaneb?
                      mängida saan, kuid kõik netilehed on suletud....pokerstars, unibet, full tilt jne.

                      Comment

                      • Firzen
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #1661
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Lisasin uue posti. Nüüd hakkasin mõtlema, et järgmisena peaks kirjutama sellest miks kehtestati seaduses trahvid vaid kaughasartmängu teenuse osutajatele.

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #1662
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS



                          Netikasiino blokeering võib viia kasutaja virtuaalkontolt raha

                          lol, kui juba pole olnud

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1663
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            «Maksu- ja tolliamet ei saa kliendile raha tagastada, kui see on blokeeritud ebaseadusliku kaughasartmängu veebilehel, kuna amet ei halda kaughasartmängu mängukeskkonna virtuaalkontot,» lisas ta.
                            Kõigile neile siis, kes arvasid, et maksuamet võib nende Pokkerikontolt raha fuuki panna lal

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1664
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              «Maksu- ja tolliamet ei saa kliendile raha tagastada, kui see on blokeeritud ebaseadusliku kaughasartmängu veebilehel, kuna amet ei halda kaughasartmängu mängukeskkonna virtuaalkontot,» lisas ta.
                              aga siit siis loeb välja, et EMTA saab raha tagastada litsentsiga keskkondadel? tegelt ka? Olümps paneb pillid kotti ja EMTA plekib mulle mu BRi kinni?

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #1665
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Kogu see artikkel on vastikut demagoogiat täis. Kui ma ajakirjanik oleks, siis ma vist vahetaks töökohta (või aju).
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...