UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1126
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Rage
    nagu ma aru saan, siis triosse ja unibeti saab nüüd kanda sisse ja välja MB kaudu?

    kuidas starsi ja FTP'ga lood on?
    Starsi ma VISAga reloadi tarvis depot teha ei saanud enam igatahes. Kuuldavasti Masteriga probleemi pole. MB toimib kenasti.

    Comment

    • olavike
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1269

      #1127
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Rage
      nagu ma aru saan, siis triosse ja unibeti saab nüüd kanda sisse ja välja MB kaudu?
      Välja saab otse pangakontole ka.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1128
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Olen see aasta sooritanud väljamakseid Triobetist ja Pacificust ---> Moneybookersisse, kõik töötab

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #1129
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas pastilaa
          Starsi ma VISAga reloadi tarvis depot teha ei saanud enam igatahes. Kuuldavasti Masteriga probleemi pole. MB toimib kenasti.
          Mina sain küll Visaga tehtud. Ei olnud mingit probleemi.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #1130
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Võimalik et Visa peab veel mingi teatud arv kuid ka kehtima. Kui kohe hapuks minemas siis äkki ei saa.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1131
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Oliverk
              Võimalik et Visa peab veel mingi teatud arv kuid ka kehtima. Kui kohe hapuks minemas siis äkki ei saa.
              Good point! Mul veebruaris aegubki. :D

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #1132
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Mul aegus. Enne seda kakkusin suurema summa välja, aga nüüd mure. Kuna tööl pole ei tea-mis-ajast-käinud siis krediitkaarti naljalt ei anta vist? Keegi teab head lahendust? ???

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #1133
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Seb pildikaart. 50 krooni. Krediiti pole tavaline debitkaart aga see on trükitud krediitkaardipõhjale. Põmst ilma krediidita krediitkaart millel abil saab kulutada kontol olevaid rahalisi vahendeid. Ja obv teha kõikke mida tavalise kredikaga. Maksta väljamaal netis ja igalpool. Visa siis.

                  Comment

                  • moneybo
                    Räme Fish
                    • Apr 2009
                    • 1

                    #1134
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Ma ise tegin ka sammud panga poole, et teha krediitkaart, pole ka tööl käinud kartsin, et siis kaarti ei anta aga kaardi saamine oleneb ainult rahast nad ei taha kindlat sisse tulekut pea asi, et raha kontole laekub.Mul juhtus pangatelleriga selline asi, et vaatas järele ,et raha iga kuu kontole tuleb ja ta kohe mõtles et ma ametlikult tööl ei käi siis kukkus mulle seletama, et mustalt tööl käiia ikka halb ja ametlikult raha tuleb siis ikka parem ja sotsmaks jne. ma sain ainult selle peale ütelda: jah kahju ja et hasartmängud pole Eestis maksustatud ;D ja sellega me jutt lõppes ja sain oma krediitkaardi.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #1135
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas Oliverk
                      Seb pildikaart. 50 krooni. Krediiti pole tavaline debitkaart aga see on trükitud krediitkaardipõhjale. Põmst ilma krediidita krediitkaart millel abil saab kulutada kontol olevaid rahalisi vahendeid. Ja obv teha kõikke mida tavalise kredikaga. Maksta väljamaal netis ja igalpool. Visa siis.
                      see onhea asi jah, tegin endale ka juba teist korda

                      Comment

                      • Maheaatom
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 958

                        #1136
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Tavalist krediitkaarti ei ole üldiselt raske saada. Kui sissetulekut ei ole (üldiselt kõlbab selleks ikkagi vaid palgatulu, kuigi võib olla erandeid), siis piisab vaba tagasimaksega krediitkaarti hankimiseks ka garantiideposiidist ühe kuu limiidi ulatuses.

                        Comment

                        • olavike
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1269

                          #1137
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Sampo Pank jagab tavalist deebetkaarti, millel on lisaks ka krediitkaardi funktsioonid.
                          Ei pea mingit krediiti taotlema.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1138
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas olavike
                            Sampo Pank jagab tavalist deebetkaarti, millel on lisaks ka krediitkaardi funktsioonid.
                            Ei pea mingit krediiti taotlema.

                            mul on see kaart ja toiminud on tõesti hästi. kandsin sellega kunagi peale ning väljamakseid saab ka teha ilma igasuguste teenustasudeta.
                            viimati pidi 15k netopalk olema, et seda kaarti saada.

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #1139
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas Oliverk
                              Seb pildikaart. 50 krooni. Krediiti pole tavaline debitkaart aga see on trükitud krediitkaardipõhjale. Põmst ilma krediidita krediitkaart millel abil saab kulutada kontol olevaid rahalisi vahendeid. Ja obv teha kõikke mida tavalise kredikaga. Maksta väljamaal netis ja igalpool. Visa siis.
                              Ehk siis scholar peaks ka toimima? Või seda peadki silmas?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1140
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas makz
                                Ehk siis scholar peaks ka toimima? Või seda peadki silmas?
                                Ei tea mingist Scholarist midagi. Seda oma postiga silmas ei pidanud. Kui Scholaril taga 3-me kohalist koodi pole, siis kasutu plastik.

                                Comment

                                Working...