UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #646
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Maheaatom
    Mingit vahet pole - Eestis ei ole ei nüüd ega 2010. aastaö gambling keelatud.
    Aga huvitav kas pangal ei või tekkida küsimusi, et kust see gamblimisraha pärit sul on.

    Comment

    • Maheaatom
      Grinder
      • Oct 2008
      • 958

      #647
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas tdx
      Aga huvitav kas pangal ei või tekkida küsimusi, et kust see gamblimisraha pärit sul on.
      Ei teki, sest see ei ole nende asi. Välja arvatud muidugi juhtudel kui võtad sealt iga päev miljoneid välja või kui võetakse vastu eraldi seadus, mis sunnib pankasid hankima täpset infot e-vahendajatelt saadud raha päritolu kohta (tulevikus on selline seadus kusjuures täiesti võimalik).

      Kui ma topin Swedpanga "raha sisse" aparaati 5000 krooni, ei palu see aparaat ka mul raha päritolu tõestama hakata (oli mul siis palgapäev, müüsin külmkapi maha, varastasin naabrimehe korterist vms.)

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #648
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas tdx
        Ma mäletan, et moneybookersi accounti tehes pidid määrama kas kasutad seda gambling või non-gambling tehinguteks.
        Ei MB ega Neteller ei küsinud mult seda küsimust. Ja mõlemat accounti olen kasutanud nii gamblimiseks kui nongamblimiseks ning uut accounti mul teha ei lasta nii et kõlab lõhkise küna moodi.

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #649
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          mul ka ei lastud uut accounti teha, aga see selleks, pm mai põeks enne kui põdema peaks hakkama

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #650
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas Maheaatom
            Ainukene sihtrühm, kellel ma küll soovitaks detsembri lõpus oma rahadega ettevaatlik olla, on mängijad vanuses 18-20. Pole usutav, et te rahast ilma jääte, kuid teie kontod võidakse mingi aja pärast sulgeda ja siis on rahade kättesaamine aeganõudev ja pikaajaline protsess.
            kas sa soovitad siis saata raha mb'sse või jätta erinevatele saitidele?
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #651
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas nikitheone
              kas sa soovitad siis saata raha mb'sse või jätta erinevatele saitidele?
              kui sul kontol miljoneid pole ja või sellest ei sõltu sinu elamine ja igakuine sissetulek, siis nt mina ütleks, et mängi edasi, oota ja vaata, võidelda kõige selle vastu on hilja

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #652
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                miljoneid pole, aga jama oleks kui kogu roll ikalduks selle pärast, et ei viitsinud õigel ajal välja kantida.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #653
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  mitte kellelgi ei ole mingit õigust su raha ära võtta... eriti suurematel pokkeritubadel (nurgataguste kohtade kohta ei saa samas kunagi kindel olla, kuid noh neis nagu eriti ei soovitaks mängidagi )

                  Comment

                  • Maheaatom
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 958

                    #654
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas nikitheone
                    kas sa soovitad siis saata raha mb'sse või jätta erinevatele saitidele?
                    Ülearused vahendid, mida sa ei kasuta otseselt mängimiseks, võta kindlasti välja (juurde saab läbi e-walletite alati kanda). Ma ei väidagi, et seda raha nüüd kunagi enam kätte ei saaks, aga asi võib aega võtta (mäletate, millist jama oli omal ajal näiteks Mansioniga) - see käib iseäranis saitide kohta, millel puudub otsene seos Eestiga (Trio ja Starsi osas ma küll usun, et ei pea oma rahade kiire kättesaamise pärast kartma).

                    Juba üldiselt ei soovita ma hoida suuri koguseid raha erinevates pokkeritubades laiali. Minul isiklikult on kontod (kus mul üldse mingit raha arvel on), vaid viies kohas - Starsis, FT-s, Unibetis, Trios ja Betfairis (esimeses neljas mängin pidevalt turniire ja viimases gamblen spordiennustuses) ja mitte üheski pole arvel kuigi suuri summasid. See on väga väike hulk, arvestades et kokku on mul pokkerikontosid vähemalt viiekümnes pokkeritoas, kus olen real-money peale mänginud.

                    Mõistagi on mõningane varu (arvestades limiite, mida mängin - kuskil 100BI) MB kontol, mida saab alati kanda teistesse tubadesse, kui on tahtmist seal mängida või mõned turnal osaleda. Kõiki ülejäänud vahendeid ei tasu netiavarustes hoida - Eestis on sinu pangakonto kuni teatud summani kindlustatud, kuid maksuvabades piirkondades paiknevates pokkeritubades (eriti "urgastes") ei saa millegi peale täielikult kindel olla.

                    NB. Ja kindlasti soovitan mängumeestel teha ära e-walletite (MB, Neteller) kontod enne 01.01.2010 juhul kui kellegil neid veel ei ole!

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #655
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      huvitav kas Riias on korterit rentida kallim või odavam kui nt Tallinnas?

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #656
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas Codecci
                        huvitav kas Riias on korterit rentida kallim või odavam kui nt Tallinnas?

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #657
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Väike OT ehk näide sellest, kuidas riigiasutused ise suhtuvad meie riigi seadustesse: http://www.ekspress.ee/2009/10/05/ee...gaorjuse-vastu

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #658
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            mõni pole seal veel aru saanud, et masu on

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #659
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              netelleri kaart on teh nuts, starsist tuleb raha murdsekundiga peale. miinuseks muidugi konventeerimiskursid, mis sarnanevad lennujaamades pakutavatele. ja see enda verifimine on ka paras kepp. ja seda ei saa keegi sul kunagi keelata kasutamast.

                              Comment

                              • mcbethk
                                Bännitud
                                • Oct 2008
                                • 687

                                #660
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Tahan kaaa seda!!

                                Comment

                                Working...