UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sebastian_du
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 232

    #691
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas hotcocacola
    kui ma vaatan viimast kahte postitust, siis saan aru et pm väga hulluks ei tohiks asi minna jaanuarist :) ?
    Jaanuarist ei lähe hulluks niietnaa, 6 kuud on nn sissetöötamis aega kui kõigil huvilistel on võimalus uusi seadusepügalaid täitma hakkata ja teisel võimalus kaebusi esitada

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #692
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Sebastian_du
      Jaanuarist ei lähe hulluks niietnaa, 6 kuud on nn sissetöötamis aega kui kõigil huvilistel on võimalus uusi seadusepügalaid täitma hakkata ja teisel võimalus kaebusi esitada
      mhm.. Starsi depo boonuse saab vabastatud küll.. uuest aastast siis see vast eesmärgiks.

      Comment

      • rmartin
        Klubi Liige
        • Dec 2008
        • 175

        #693
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        hr pilve büroolt ilus lugemine mis tegelikult ütleb, et seadus on küll vaieldav aga mitte ühemõtteliselt vale.
        Nüüd on tegelikult küsimus selles kas keegi ka seaduse reaalselt kohtus vaidlustab, sest iseenesest seadus praegust juba kehtib ja see kuipalju foorumitasemel jauratakse ei muuda tõsiasja, et alates jaanuarist saab riik grinderil juhtme välja tõmmata. Ja mingil hetkel ta seda ka teeb.
        Kas Eestis on mängijaid kes eraisikuna on valmis kohtusse minema?
        Kas hr Pilve büroo läheks kohtusse lihtsalt proffesionaalsest huvist?
        Kahtlane.
        Ehk tasuks siiski mõelda mingi pokkerimängijate ühenduse loomise peale mis siis muude asjade kõrval/eelkõige tegeleks praeguse olukorra säilitamise nimel?
        Kohtus käimine on kallis asi aga mulle on mulje jäänud, et pokkerimaailmas liigub päris tugevat raha. Kui oleks olemas konkreetne seaduslik institutsioon oleks ehk võimalik ka raha koondada. Võibolla oleks ka gigantidel nagu PS huvi asja sponsoreerimise vastu, sest eesti kül väike turg aga kohaliku eduka kohtulahendiga saaks ta ehk ka mujal Euroopas sarnaseid seadusealgeid tõrjuda.
        Konkreetne ettepanek, esimese sammuna võiks foorumis ülesse panna küsitluse kui paljud oleks huvitatud mingi pokkeriühenduse loomisest. Mis vormis ja sisus jõuab siis juba uues teemas arutada aga kõigepealt kas asja vastu oleks rahval huvi.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #694
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Ühenduse loomine oleks üsna easy. Liikmemaksu ei ole ja keegi millekski ei kohustu. Keeruliseks läheb asi siis, kui see ühenduse eestseisus peaks hakkama reaalselt midagi otsustama ja tegema. Mulle tundub, et elukutselistel mängijatel on sügavalt savi ja harrastajatel jääb puudu aega ja/või motivatsiooni, et sellega väga tõsiselt tegeleda.

          Kui ma teeniksin pokkeriga elatist, siis võtaks kohe ette.

          Comment

          • taaviki
            Räme Fish
            • Feb 2009
            • 7

            #695
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Hasartmängurlust ei tohi piirata maksutulu saamise eesmärgil, küll aga hasartmängusõltuvuse vähendamiseks, sotsiaalsete probleemidega võitlemiseks.Meie seaduseandja ei olegi öelnud,et täiendavad piirangud oleksid kehtestatud seoses maksutulu saamisega. Peamine eesmärk on kaitsta kodanikke ning vähendada hasartmängusõltlaste üldist arvu. Seega on seadus kooskõlas EL direktiividega ning asutamislepingu

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #696
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas taaviki
              Peamine eesmärk on kaitsta kodanikke ning vähendada hasartmängusõltlaste üldist arvu. Seega on seadus kooskõlas EL direktiividega ning asutamislepinguga
              Seadus on poliitilise otsuse tagajärg ja siinkohal ei tasu unustada, et poliitikutel on alati Ülimalt üllad eesmärgid. Millegipärast kaasneb sellega aga eelkõige enda ja sõprade/sugulaste materiaalse heaolu maksimeerimine. Eelnevas analüüsis oli ilusti välja toodud vastuolu eesmärgi ja reaalsuse vahel.

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #697
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Küsimus ei ole selles, mida sina usud või ei usu. Kui seaduseandja väidab Euroopa Kohtus, et me tegime seaduse selleks, et ohjata üha kasvavat hasartmängurlust noorte seas (toob sellekohased tõendid) ning viitab Euroopa Kohtu enda lahendile, kus kohus on öelnud, et nii võib teha, SIIS ei ole ikka väga seal kohtus midagi vaielda. See on fakt. Õigusteaduses ei huvita kedai subjetiivsed arvamused, veel vähem see, mida sina tunned. Meil on õiguskord, meil on seadused, direktiivid, määrused, meil on kohtud, kes neid seadusi rakendavad ning selleläbi loovad pretsedendid õiguse tõlgendamiseks. De jure on kõik õige!

                Comment

                • SamGold
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 302

                  #698
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas marguzz22
                  Küsimus ei ole selles, mida sina usud või ei usu. Kui seaduseandja väidab Euroopa Kohtus, et me tegime seaduse selleks, et ohjata üha kasvavat hasartmängurlust noorte seas (toob sellekohased tõendid) ning viitab Euroopa Kohtu enda lahendile, kus kohus on öelnud, et nii võib teha, SIIS ei ole ikka väga seal kohtus midagi vaielda. See on fakt. Õigusteaduses ei huvita kedai subjetiivsed arvamused, veel vähem see, mida sina tunned. Meil on õiguskord, meil on seadused, direktiivid, määrused, meil on kohtud, kes neid seadusi rakendavad ning selleläbi loovad pretsedendid õiguse tõlgendamiseks. De jure on kõik õige!
                  No väita võib ükskõik mida. Aga mis selle uue seaduse juures takistab hasartmängu levimist noorte seas? (va kui tänu sellele seadusele enam Eestis ühtegi online pokkerituba kasutada ei saa) Noored ei tohi nagunii hetkel onlines mängida ja nad mängivad kuna on kuidagi oma andmeid võltsinud. Kui teenusepakkuja server on eestis ei takista kuidagi alaealisel täpselt samamoodi oma andmeid võltsimast.
                  Väita et uus seadus kedagi kaitseb on täiesti naeruväärne minuarust kui keegi pole mingit kaitset vajanudki siiani. On mingeid suuri petuskeeme esinenud seoses suurte pokkeritubadega??? Netis on must miljon muud võimalust kuidas oma rahast ilma jääda kui sa loll oled.

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #699
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas SamGold
                    No väita võib ükskõik mida. Aga mis selle uue seaduse juures takistab hasartmängu levimist noorte seas? (va kui tänu sellele seadusele enam Eestis ühtegi online pokkerituba kasutada ei saa) Noored ei tohi nagunii hetkel onlines mängida ja nad mängivad kuna on kuidagi oma andmeid võltsinud. Kui teenusepakkuja server on eestis ei takista kuidagi alaealisel täpselt samamoodi oma andmeid võltsimast.
                    Väita et uus seadus kedagi kaitseb on täiesti naeruväärne minuarust kui keegi pole mingit kaitset vajanudki siiani. On mingeid suuri petuskeeme esinenud seoses suurte pokkeritubadega??? Netis on must miljon muud võimalust kuidas oma rahast ilma jääda kui sa loll oled.
                    Meie Vabariigi seaduste järgi on 21. vanusepiirang, kas internetis on ?

                    Comment

                    • $$$
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1072

                      #700
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Aga seadus ei piira ainult suuri pokkeritubasid ju.

                      Ka nurgatagustel "patustel" tubadel ei ole enam õigusi Eestis teenust pakkuda, kui puudub selleks riigi luba.

                      Teoreetiliselt seadus peaks nende tegevust raskendama/takistama, praktiliselt aga tehakse iga keelatud toa kohta 2 juurde, ehk tolku pole midagi. Samas "korralikud" pokkeritoad kannatavad, või noh peavad maksma Eesti Riigile maksusid.

                      Tõsiselt loodan, et stars teeb näiteks mingi väikse serveri siia ja võtab läbi olympsi litsentsi, siis ei juhtu meie jaoks midagi ja EV saab sellest ainult kasu.
                      Samas, kui Stars seda ei tee, siis pole ilmselt ka hullu, tuleb "lätlaseks" hakkata ja mängida saab ikka.

                      Comment

                      • SamGold
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 302

                        #701
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Õnneks kerkib varsti tallinna lähedale ka spets kasiinosaar ja loodetavasti füüsiliselt seal saarel asuvatest arvutitest on luba ka onlines mängida. Siis piisab ainult kasiinosaarele toa üürimisest et netis gambleda

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #702
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          tea mis FTP's saab :D? starsis on lakbox null :D Ehk nad ka ikka teeva doma litsendsi ära ... Üldiselt ilmselt VPN on märksõna ja eesti riik ei tea mitte midagi mida ja kus ma teen

                          Comment

                          • Maheaatom
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 958

                            #703
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas marguzz22
                            Meie Vabariigi seaduste järgi on 21. vanusepiirang, kas internetis on ?
                            21 ikka, juhul kui arvuti millega netis oled, asub EV territooriumil

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #704
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Kes soovivad toetada spordiennustus- ja hasartmänguvabadust EL-is, võivad liituda vastava petitsiooniga:



                              Right2bet is an organisation comprising consumers from across the European Union who believe in a citizen's right to choose.

                              Right2bet's mission is to ensure that the principles of economic freedom in the European Union are applied as fairly to betting and gaming as they are to any other sector.

                              Ultimately, we want all EU citizens to be able to bet with whichever EU-licensed betting company they wish, regardless of in which member state that company is based.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #705
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Panen @märgi et copyda saaksite, maililahter alt gr+2 ei tunnista aäsfohaughahe

                                Comment

                                Working...