UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #391
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    kui tõesti jaanuaris "IT lahenuste abil" meie ligipääs blokeeritakse, siis plaan oleks teha lätti serverite ruum ning sinna ligipääs läbi VPN(programm) ning läbi VPN mängikski:)

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #392
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Lõppeb see asi sellega, et korraldatakse Toompeal rahvakogunemine ja pikett!

      Comment

      • Romeo
        Räme Fish
        • Oct 2008
        • 11

        #393
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas leits
        lol .. lihtsam on see mingi teatud summa kuus maksta haigekassa jaoks .. kvartal oli 3k?
        Odavam on mõne kindlustusfirmaga ravikindlustusleping sõlmida. Ntx. et maksavad kuni miljon kroonise operatsiooni kinni. Selline leping maksab paarsada krooni kuus.

        Haiglas pead tavalisi visiiditasusid maksma, aga no kui tihti sa ikka seal käid. Kindlasti mitte 3000 krooni eest kuus.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #394
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas Romeo
          Odavam on mõne kindlustusfirmaga ravikindlustusleping sõlmida. Ntx. et maksavad kuni miljon kroonise operatsiooni kinni. Selline leping maksab paarsada krooni kuus.

          Haiglas pead tavalisi visiiditasusid maksma, aga no kui tihti sa ikka seal käid. Kindlasti mitte 3000 krooni eest kuus.
          Kuus see nüüd küll 3000 ei maksa, kuskil 1200 peaks olema.

          Comment

          • xpeepx
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 49

            #395
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas xpeepx
            To: Piia Schults Piia.Schults@riigikogu.ee
            Sent: Tuesday, September 15, 2009 12:56 PM

            Tere!

            Kas Teile on laekunud informatsiooni selle kohta, et mõni kaughasartmänge korraldav firma/võrk on viinud oma tegevuse Eestis Vabariigis kooskõlla 01.01. 1010. jõustavate seadusätetega või on esitanud vastavasisulise taotluse?

            Huvi pakub põhiliselt erineatele pokkeritubadele/võrkudele ligipääs uuest aastast.
            ......
            To: Peep
            16.09.2009 09:24

            Tere,

            Ei, teavet hasartmängukorraldajate poole pealt ei ole laekunud.

            Tegelikult on ju veel seaduse rakendamiseni ka aega. Täpsemat teavet saab kindlasti Rahandusministeeriumist, kes tegeleb vastava valdkonna kureerimisega, näiteks pr Sören Meiuselt.

            Riigi poolt on seaduse rakendamiseks vajalike IT lahendite loomine lõppjärgus.
            Tervitades,

            Piia Schults

            Riigikogu majanduskomisjoni nõunik

            Comment

            • mcbethk
              Bännitud
              • Oct 2008
              • 687

              #396
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Romeo ajas vast kuu kvartliga segamini.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #397
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Kui IT lahenduste loomine on lõppjärgus siis ta rakendubki suht kellapealt, hommikul enam sisse logida ei saa :D

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #398
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas Dogers
                  Kui IT lahenduste loomine on lõppjärgus siis ta rakendubki suht kellapealt, hommikul enam sisse logida ei saa :D
                  ma ei tea kas ma olen paanika õhutaja või mitte.. aga poole detsembri pealt ma teen igatahes igaltpoolt va triobetist cashouti ja ootan jaanuari lõpu ära et siis näeb mis saama hakkab..

                  triobetis siis õpin nii kaua NL10s 6maxi mängima:-) ja taon freerolle

                  Comment

                  • xpeepx
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 49

                    #399
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas xpeepx
                    OK. helistasin pr Sören Meiusele (Rahandusministeeriumi ettevõtluse ja arvestuspoliitika osakonna peaspetsialist), ta andis mulle oma e-maili ja lubas ka kirjalikult vastata, kui oleme oma küsimused välja mõelnud ning talle need esitame.

                    Teen lühikokkuvõtte meie kõnelusest:

                    !. Tolli ja Maksuamet hakkab litsensitaotlusi vast võtma alates seaduse jõustumisest, st.01. 01.1010. - huvi on tuntud, kuid kuna taotlusi veel esitada ei saa, pole teada kes.

                    2. Alates 01.01.1010. saadetakse siin teenust pakkuvatele ettevõtetele märgukiri ja soovitatakse neil viia oma tegevus kooskõlla Eesti Vabariigi seadusandlusega - kohe midagi kinni ei keerata.

                    3. On toimunud nõupidamised pankade ja interneti teenust pakkuvate ettevõtete esindajatega, et valmistuda täitma seadusest tulenevaid nõudeid - st. blokeerida ligipääs nn. illegaalsetele tubadele.

                    4. Riigi poolt on seaduse rakendamiseks vajalikud IT lahendid.

                    5. Eesmärk ei ole mängimist ära keelata.

                    Mõelgem koos välja need küsimused mida talle veel võiks esitada ja saama Rahandusministeeriumist ka ametliku kirjaliku vastuse.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #400
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Paar lõiku põhiseadusest:

                      § 11. Õigusi ja vabadusi tohib piirata ainult kooskõlas põhiseadusega. Need piirangud peavad olema demokraatlikus ühiskonnas vajalikud ega tohi moonutada piiratavate õiguste ja vabaduste olemust.

                      § 19. Igaühel on õigus vabale eneseteostusele.

                      § 32. Igaühe omand on puutumatu ja võrdselt kaitstud. Omandit võib omaniku nõusolekuta võõrandada ainult seaduses sätestatud juhtudel ja korras üldistes huvides õiglase ja kohese hüvituse eest. Igaühel, kelle vara on tema nõusolekuta võõrandatud, on õigus pöörduda kohtusse ning vaidlustada vara võõrandamine, hüvitus või selle suurus.

                      Igaühel on õigus enda omandit vabalt vallata, kasutada ja käsutada. Kitsendused sätestab seadus. Omandit ei tohi kasutada üldiste huvide vastaselt.

                      Tsensuuri ei ole

                      Comment

                      • peokuningas
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 444

                        #401
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas leits
                        lol .. lihtsam on see mingi teatud summa kuus maksta haigekassa jaoks .. kvartal oli 3k?

                        kvartal on miski 5K, käisin augustis uurimas

                        tol hetkel veel mu vana kindlustus kehtis ja ei saanud seda vabatahtlikku kindlustust teha

                        aga see mõte tundub suht seksikas, et kindlustusfirmat kasutada ja visiiditasusid ise maksta. peab uurima

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #402
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Kusjuures, see põhiseaduse point tundub põnev. Võiks lasta Õiguskantsleril asja uurida. Kui seal on jama, siis pöördub viimane ise Riigikohtusse ja laseb jama likvideerida. Jamasid on varemgi välja tulnud, mis sellest, et nad on triviaalsed ja toiminud 10 aastat. Parim näide on, kuidas mõned aastad tagasi keegi vaidlustas maksuvõlgadelt viivise küsimise, sest viivismäär oli sätestatud mingi määrusega. Viimane on sisuliselt ministeeriumi ehk täidesaatva võimu pädevus. Keegi kaebas, et täidesaatev võim ise määras maksu (tegi "seaduse") ja üritas seda korjata. Kuivõrd see oli põhiseadusega vastuolus (võimude lahususe printsiip), siis maksuvõlgnikud pääsesid viivistest. Funky.

                          Teine huvitav küsimus oleks, et mis on nimetatud litsentsi saamise eelduseks ja hinnaks. Kui hind on mõistlik ja ainus funktsioon on katust pakkuda kellelegi, siis võiks ju mängijad seljad kokku panna, litsentsi taotleda ja panna suuremad toad valiku ette, et kui nende katust ostavad, siis mängivad nende liikmed ka seal. Kui kriitiline mass koos on, siis puudub FTP'l, PS-l jms ju hea põhjus seda katust mujalt osta.

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #403
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            xpeepx sinu postituse 5. punkt pakub mulle ise enesest huvi....
                            Peaksid seda küsima.

                            mida see seadus siis tekitab? eeldan et igal ühel meist on välja kujunenud oam kindel tuba kus ta nüüd mängib.

                            oletame nüüd:

                            seadus kahhab toimima -> PS, FTP jne ei ole huvitatud reeglite täitmisest ja pannakse blacklisti -> jäävad järgi mingid mõttetu softi ja jumal teab millega teenusepakkujad kus keegi mängida ei taha....

                            Läheb mängimise tahtmine ära küll...

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #404
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas daljoh
                              seadus kahhab toimima -> PS, FTP jne ei ole huvitatud reeglite täitmisest ja pannakse blacklisti -> jäävad järgi mingid mõttetu softi ja jumal teab millega teenusepakkujad kus keegi mängida ei taha....

                              Läheb mängimise tahtmine ära küll...
                              mis mind räigelt huvitab... on see, et kui see seadus kehtima hakkab vms.. siis kuskilt tuleks info, millised toad on "legaalsed" ja millised mitte.. praegu mul pole aimugi mis FTP'st saab või Bodogist või LuckyAcest või triobetist..

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #405
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Lisaks unustate ühe lihtsa asja: pokkeri osakaal on küll jõudsalt kasvamas , kuid siiski kujutab endast ainult väikest osa kogu kaughasartmänguturust. Igasugu netikasiinosid on tuhandeid ning tõenäoliselt iga päev mõni kaob ja mõni tuleb juurde. PM võib see ´´IT lahendus´´ riigil isegi olemas olla aga ma pakun, et selle töölerakendamisel selgub, et neil pole sellega s..i teha. Lisaks keeldun mina lihtsalt uskumast, et Eesti muutub Hiina Rahvavabariigi sarnaseks riigiks.

                                Comment

                                Working...