EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #556
    Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    munadega mehed/naised shovevad sellises olukorras, mitte ei arvuta oddse
    Sa paned iga drawga nuppe või ei oska lugeda? Üks asi on munad, teine asi on mängu biitimine.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #557
      Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Sa paned iga drawga nuppe või ei oska lugeda? Üks asi on munad, teine asi on mängu biitimine.
      ta oskab mune lugeda

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #558
        Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Saad aru, et turniiri kiirus/sügavus ei tähenda seda, et nüüd kellegil eelist ei ole.

        Näiteks:
        Olen päris kindel, et 200BB deep HUSNG-s, kus levelid 15 mintsa on andu_andu eelis minu üle väga väikene või seda ei olegi aga kui mängiksime standard Turbo HUSNG-d (5 mintsa levelid, 75BB starting stäkk) siis andu_andu eelis minu üle on massiivne.
        Mina jään enda juurde, et mida pikemad levelid/aeglasem struktuur heads-up turniiril, seda suurem on kogenud mängija eelis, kes midagi vastupidist väidab, sel pokkerist arusaamisega väga tõsine leak.

        WSOP heads-up turniiril alustatakse 150 BB ja 20 min levelitega, kui järel 16 mängijat, tõusevad levelid 30 minutile ja algstäkk 120 BB, alates poolfinaalidest levelid 40 minutit ja endiselt 120 BB.

        Selge vahe: Eesti MV-l oli mängu (kuni 50 BB sügavust) vaid kahe leveli jagu ehk 30 min, misjärel läks flippamiseks, WSOP-l on mängu 4 leveli jagu ehk 80 min, ligi kolm korda enam võimalusi vastane üle mängida skilliga, mitte õnnega.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #559
          Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

          Algselt postitas erplander Vaata postitust
          Mina jään enda juurde, et mida pikemad levelid/aeglasem struktuur heads-up turniiril, seda suurem on kogenud mängija eelis, kes midagi vastupidist väidab, sel pokkerist arusaamisega väga tõsine leak.

          WSOP heads-up turniiril alustatakse 150 BB ja 20 min levelitega, kui järel 16 mängijat, tõusevad levelid 30 minutile ja algstäkk 120 BB, alates poolfinaalidest levelid 40 minutit ja endiselt 120 BB.

          Selge vahe: Eesti MV-l oli mängu (kuni 50 BB sügavust) vaid kahe leveli jagu ehk 30 min, misjärel läks flippamiseks, WSOP-l on mängu 4 leveli jagu ehk 80 min, ligi kolm korda enam võimalusi vastane üle mängida skilliga, mitte õnnega.
          niiet sa väidad et andu_andu on LUCKBOX ja flippamise maailmameister kuna mängib turbo HU sng?

          Comment

          • Chevy
            FPP Pro
            • Mar 2009
            • 208

            #560
            Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

            30 bb ja under mängus on ka nö skilli vaja, seda on vale lihtsalt flippamiseks nimetada, heal mängijal on ka siis arvestatav eelis nõrga mängija ees

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #561
              Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

              Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
              niiet sa väidad et andu_andu on LUCKBOX ja flippamise maailmameister kuna mängib turbo HU sng?
              Ei väida sugugi, need on absoluutselt võrreldamatud asjad, üks on live-turniir, mis toimub ühe korra, teine on netiturniir, mis toimub tuhandeid kordi ja kus tänu massiivsele volüümile tuleb eelis välja.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #562
                Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                Algselt postitas Chevy Vaata postitust
                30 bb ja under mängus on ka nö skilli vaja, seda on vale lihtsalt flippamiseks nimetada, heal mängijal on ka siis arvestatav eelis nõrga mängija ees
                +1

                erps, sa pabistad liiga palju nende turnastruktuuride pärast. EMV Hu oli täitsa OK imo.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #563
                  Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                  Mille najalt need arvamused ja teadmised üldse tulevad erplander? Praktikast?

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #564
                    Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                    Mida deepim seda paremini tuleb skill välja obv.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #565
                      Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                      Mille najalt need arvamused ja teadmised üldse tulevad erplander? Praktikast?
                      Maiade-gaiade astroloogiast obv

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #566
                        Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                        Mille najalt need arvamused ja teadmised üldse tulevad erplander? Praktikast?
                        Need põhinevad puhtal loogikal ja analüüsioskusel, hämmastav, milline puudujääk ses osas siin paljudel on.

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        +1

                        erps, sa pabistad liiga palju nende turnastruktuuride pärast. EMV Hu oli täitsa OK imo.
                        Kelle jaoks oli, kelle jaoks ei olnud. Tänavu oli parem muidugi, kui eelmine aasta, aga ikkagi turbopoolne, mille kinnituseks tõingi võrdluse WSOP struktuuriga.
                        Last edited by erplander; 26.01.11, 17:34.

                        Comment

                        • vonkartoffel
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1658

                          #567
                          Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                          Lol sa oled kõige suurem loogika vastu käia nagu forever ju. Saada mulle PM oma igusugste loogikatega näiteks, heameelega kirjutan vastu mis ja miks on täiesti ebaloogiline. Ükskõik mis ala, maiad, taimetoidud mida iganes. Absurd on väita inimesena, kes loeb asju põhimõtselt taevast et asjad on loogika põhjal ja et pokkerifoorumis on loogika puudujääk.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #568
                            Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                            HU kohapealt on erplanderil küll täiesti õigus. Mida suurema algstackiga ja aeglasema levelipikkusega Hu on, seda suurem ROI mängijatel on.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #569
                              Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                              Algselt postitas erplander Vaata postitust
                              Need põhinevad puhtal loogikal ja analüüsioskusel, hämmastav, milline puudujääk ses osas siin paljudel on.
                              Tüüp, kelle piibliks on koomiks, poliitiliseks vaateks paanikaosakond ja toiduks juurikad nimetab enda tugevuseks loogikat ja analüüsioskust. wp!

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #570
                                Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                                Räägib tüüp, kelle piibliks on arvutimängud, poliitiliseks vaateks ansipi ufo-osakond ja toiduks laibatooted. nh!

                                Aga, seriously, muruntau ja vonkartoffel, miks te vaevate oma peakesi selliste teemadega (maiad jms), mida need vastu võtta ei suuda. Pole ju mõtet?

                                Paistab, et see taimetoitluse teema on ikka nii teravalt mõnele hinge läinud, et ikka ja jälle peab selle kaudu üritama kuidagi ära panna või naeruvääristada, kuigi just lihatoitlased põruvad oma loogikaga täielikult, üritades vägisi lihatoitude eeliseid tõestada. Aga võite olla üsna rahulikud, mina teid teie lihapottide juurest eemale ei rebi, sel pole mõtet, ma toon lihtsalt välja faktid ja loogika, mis näitavad kui tagurlikud ja piiratud on teie arusaamad, karjainimese loogika.

                                Btw, "juurikad" olid ka Thomas Alva Edisoni, Isaac Newtoni, Albert Einsteini, Nikola Tesla toiduks, seate ka nende loogika kahtluse alla?

                                Kui tahate edasi möliseda, tehke seda offtopicus või toiduteemas.
                                Last edited by erplander; 26.01.11, 19:44.

                                Comment

                                Working...