EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #601
    Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

    Ülikena bracelet ju :O

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #602
      Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

      jep bracelet on vägev :P

      Koju jõuan täna panen karikast ka siia pildi.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #603
        Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

        Siimaani tähistad w? :)

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #604
          Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

          lol ei ...

          tegelt polegi realselt tähistanud, Leedus lõõgastun nädalavahetusel :D

          Comment

          • toonesepp
            Julm Donk
            • Nov 2009
            • 54

            #605
            Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

            Oskab keegi öelda ka, kes võru autor on?

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #606
              Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Lol, wtf :D Ma piltide alt teksti ei vaadanud algul ja arvasin, et vilkar mõlemal pildil, lihtsalt erinevaid turnasid mängimas :)
              Muidu ainuke suurem erinevus paistab juukse joon. Muidu ütleks küll, et sama inimene!

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #607
                Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                mu arust ka. Svenza kui see tegelt ka nii oli,et sa pokkeri lauas värdjaks sõimasid seal kedagi ja lubasid luuki panna.
                See mu arust näitab, et sa pole prolly õige pokerimängija sis.

                Comment

                Working...