EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #526
    Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

    Järgmine aasta pidavat mitu turniiri juurde tulema arvatavasti, Burget videos ütles.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #527
      Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

      ma kohal ei käinud, aga lugedes pn-i live ülekannet ja kasutades common sense'i arvan, et Codecci on ikka üle keskmisest mängijast. random number crunch(mitte tõsiselt võtta, lihtsalt mingi rough estimate) ütleb 6.33-1, kasutasin selliseid numbreid:

      rahvaturna: korra 240-st
      horse: korra 75-st
      highrollers: korra 14-st
      plo: korra 100-st
      hu: korra 27-st
      me: korra 130-st

      horse'i ja plo'd on raske hinnata, seda showd peab ikka kõrvalt nägema, eks sa ise adjusti kuidas õigeks pead.

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #528
        Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

        kui sa tõesti kõiki turnasid mängid siis mina ei julgeks üle 4,5:1 anda. "highrollersi" väike field annab juba väga hea võimaluse võiduks ning enamus turnade tase tundub olevat ikka päris hale.

        Comment

        • isenseven
          Grinder
          • Sep 2009
          • 598

          #529
          Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

          Hale see tase kindlasti nüüd pole seal :)
          Aga mingi 6-8:1 äkki

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #530
            Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

            Huvitav, et keegi pole maininud, e Codecci arvutuskäik vale on :) Selle loogika järgi oleks ju 20-l highrollersil osalemise korral keskmisel mängijal braceleti saamise tõenäosus 100%. Aga nii see siiski pole. Kirvemeetodil arvutades saab siiski enam-vähem õige vastuse (11.5%).

            Pakun, et dead money hulk on umbes selline:
            1) Rahvaturniir: 0% (push-fold mäng alates 3. level, tuleb luckida all the way)
            2) HU: 25-30% osalejatest sõidaks Codecci sugune tegelane üheksal juhul kümnest üle
            3) PLO: 0% lähedale. Täielik turbo, kõik võivad hittida.
            4) Highrollers: 5-10%. Mõni väga üksik, kes tasemelt sinna hästi ei sobi
            5) Main Event: ~30%. Head pikad levelid ja satikatelt palju osalejaid.

            Selle järgi võiks vast mingi 1:8 fair olla. Aga ma ei tahaks selle beti teies otsas olla ilmselt.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #531
              Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
              Huvitav, et keegi pole maininud, e Codecci arvutuskäik vale on :) Selle loogika järgi oleks ju 20-l highrollersil osalemise korral keskmisel mängijal braceleti saamise tõenäosus 100%. Aga nii see siiski pole. Kirvemeetodil arvutades saab siiski enam-vähem õige vastuse (11.5%).

              Pakun, et dead money hulk on umbes selline:
              1) Rahvaturniir: 0% (push-fold mäng alates 3. level, tuleb luckida all the way)
              2) HU: 25-30% osalejatest sõidaks Codecci sugune tegelane üheksal juhul kümnest üle
              3) PLO: 0% lähedale. Täielik turbo, kõik võivad hittida.
              4) Highrollers: 5-10%. Mõni väga üksik, kes tasemelt sinna hästi ei sobi
              5) Main Event: ~30%. Head pikad levelid ja satikatelt palju osalejaid.

              Selle järgi võiks vast mingi 1:8 fair olla. Aga ma ei tahaks selle beti teies otsas olla ilmselt.
              Kui Sul on ühe turniiri võitmise tõenäosus 10% ja Sa osaled 20l turniiril, siis keskmiselt võidad Sa turniiri 2l korral 20st

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #532
                Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                Huvitav, et keegi pole maininud, e Codecci arvutuskäik vale on :) Selle loogika järgi oleks ju 20-l highrollersil osalemise korral keskmisel mängijal braceleti saamise tõenäosus 100%. Aga nii see siiski pole. Kirvemeetodil arvutades saab siiski enam-vähem õige vastuse (11.5%).

                Pakun, et dead money hulk on umbes selline:
                1) Rahvaturniir: 0% (push-fold mäng alates 3. level, tuleb luckida all the way)
                2) HU: 25-30% osalejatest sõidaks Codecci sugune tegelane üheksal juhul kümnest üle
                3) PLO: 0% lähedale. Täielik turbo, kõik võivad hittida.
                4) Highrollers: 5-10%. Mõni väga üksik, kes tasemelt sinna hästi ei sobi
                5) Main Event: ~30%. Head pikad levelid ja satikatelt palju osalejaid.

                Selle järgi võiks vast mingi 1:8 fair olla. Aga ma ei tahaks selle beti teies otsas olla ilmselt.
                Keskmise mängija all ma mõtlen sellist teoreetilist keskmist mängijat (keda reaalses elus ei eksisteeri), kes igal turniiril on oskustelt täpselt keskmine mängija, et lihtsalt oddsidest rääkimist kergemaks teha. Mis mu arvutustes vale on? Selline mängija võidab ju 1 kord 20-st keskmiselt. Ja mis on kirvemeetod? HORSE unustasid ära ka.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #533
                  Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                  Tolmuahv mõtles ehk seda, et õige oleks arvutada nii, et kõigepealt leiad tõenäosuse, et sa ei võida ühtegi eventi ja siis lahutad saadud vastuse 1-st. Praegusel juhul on tõenäosused nii väikesed, et sinu kasutatud valem tuli ligikaudselt sama (natukene ülehindas), mis täpne valem:
                  1-(318/319 * 34/35 * 19/20 * 61/62 * 60/61 * 184/185) ~ 11,5%.

                  Ülehindas sinu valem sellepärast, et sa ei lahutanud maha tõenäosusi võita 2 eventi, 3 eventi jne, aga need tõenäosused on praegusel juhul väga väikesed. Sarnast viga näen tihti draw floppamise arvutamisel, kus FD+OESD floppamise protsendid liidetakse tuimalt kokku, arvestamata, et need drawd jagavad ühiseid kaarte ja seal imo on eksimine juba suurem. :)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #534
                    Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                    Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                    2) HU: 25-30% osalejatest sõidaks Codecci sugune tegelane üheksal juhul kümnest üle
                    keegi ei sõida kedagi HU-s üle üheksal juhul kümnest. See on võimatu !!!

                    Aga teema ise-enesest väga huvitav ja paeluv. Isegi osaleks sellises betis vabalt järgmine aasta.

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #535
                      Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                      keegi ei sõida kedagi HU-s üle üheksal juhul kümnest. See on võimatu !!!
                      Täpselt, Eesti MV heads-up turna turbo-struktuuri juures pole kellelgi erilist eelist. Kui oleks pikemad levelid kui 15 min, siis küll oleks juba palju selgem eelis kogenud hu mängijal.

                      Lugege kokku mitu kätt keskmiselt kestis EMV live heads-up matš. Võrrelge seda keskmiselt kestva Starsi turbo heads-up sng käte arvuga, erilist vahet pole.
                      Last edited by erplander; 25.01.11, 16:17.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #536
                        Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                        hmmz, pakun et heade mängijate edu on koigis ca 100% roi imrel ja henril see kindlasti on.
                        HORSE-s on roi suurem vb isegi 200%(fl on dongil horses juba väga raske saada). Highrolleril ja hus ehk veidi väiksem
                        Samuti pole nõus ka sellega, et omaha ja rahvaturna oleks gambling. Ka seal annab vigu teha.
                        Pakun, et imre võitis rahvaturna ka tänu sellele, et oli fl agro, samal ajal kui teised 6bb foldisid ja payout redelit ootasid. Lisaks annab ikka lives väga palju juurde tellid, kes kuskilt midagi pushis jne.Rahvakalt voib 100% roi ilutsi saada. Alguses vb jh veica loto, aga bubbles ja fl tehakse ikka jubedaid lolluseid.

                        1 to 4 on maximum.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #537
                          Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                          hu-s mv formaadiga pole küll suurt eelist. Kui ma näen, et vastane on tugev ma lülitan lihtsalt agromode sisse 3betid shoved jne ja pakun, et vastane üle 60% equity minu mängust ei saa:)
                          Hu-s oli meelis ka must tugevam ja hakkasime rämedalt flippama. Ma olin flippamisega rahul kui norgem mängija
                          Andresega sama lugu, aga seekord oli onne mul

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #538
                            Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                            Huvitav, et keegi pole maininud, e Codecci arvutuskäik vale on :) Selle loogika järgi oleks ju 20-l highrollersil osalemise korral keskmisel mängijal braceleti saamise tõenäosus 100%. Aga nii see siiski pole. Kirvemeetodil arvutades saab siiski enam-vähem õige vastuse (11.5%).

                            Pakun, et dead money hulk on umbes selline:
                            1) Rahvaturniir: 0% (push-fold mäng alates 3. level, tuleb luckida all the way)
                            2) HU: 25-30% osalejatest sõidaks Codecci sugune tegelane üheksal juhul kümnest üle
                            3) PLO: 0% lähedale. Täielik turbo, kõik võivad hittida.
                            4) Highrollers: 5-10%. Mõni väga üksik, kes tasemelt sinna hästi ei sobi
                            5) Main Event: ~30%. Head pikad levelid ja satikatelt palju osalejaid.

                            Selle järgi võiks vast mingi 1:8 fair olla. Aga ma ei tahaks selle beti teies otsas olla ilmselt.
                            mida see 0% rahva turna puhul tähendab ikkagi? Kas seda et nii kui algab push and fold on kõigi võidu võimalused võrdsed ?

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #539
                              Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                              Sealt ju peaks mäng algama, setmineda oskab igaüks.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #540
                                Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                                Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                                Sealt ju peaks mäng algama, setmineda oskab igaüks.
                                No kui ruumi on setminemiseks, siis on ruumi ka postflop pokkeriks.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...