Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011
Sa paned iga drawga nuppe või ei oska lugeda? Üks asi on munad, teine asi on mängu biitimine.
Algselt postitas adam_q
Vaata postitust
TC
Comment