*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #211
    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kröösustel kontoris kombeks ikka 2-3 ajal jeed tõmmata reedeti ja jätta kõik esmaspäeva peale. Õlled vast külmas
    Sul ikka readid paigas. 21:44 ja ikka pole....

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #212
      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

      Lõpuks: https://www.pokkeriprod.com/opem-202...ilver-salumaa/

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #213
        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

        Nagu ütlesin,võin palgaliseks nõunikuks sinna asutusse minna

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #214
          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***



          €500 6-max hetkel käimas, kuid seal üks tiitliostja ka.

          39 osalust, 23 unikaalset, üks mängija (PublicEnemy7) teinud kokku 9 sisseostu.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #215
            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

            OPEM rahvaturniiri bounty finaal algas. 102 mängijat ja Mystery Bountyd jagunevad:
            • 1 x €1100
            • 1 x €750
            • 1 x €500
            • 1 x €300
            • 3 x €200
            • 3 x €150
            • 92 x €10


            Lisaks kõik rahades, €22.77 viimane koht ja €1241 esikoht.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #216
              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

              Kui ära võidad saad enda kohta artikkli teha :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #217
                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                Sain ka ühe bounty.



                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #218
                  Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Kui ära võidad saad enda kohta artikkli teha :D
                  Artiklist niipalju, et kui miskid ETPF-i vennad, kes saavad pappi (mõtlen organisatsioon saab meilt liikmetelt liikemtasusid), ei viitsi midagi teha, siis miks mina peaksin midagi tegema?

                  Kes võitis reedel 6-maxi? Kes võitis eilse PLO? Ise vastan - Kaigast annan ja Flairace. Sitaks kõvad meistrid! Kaigast annan - palju õnne! Sa oled eesti meister, aga keegi ei tea, kes sa oled, sest su nimi on kaigast annan. Flairace veel "vaiksem" nimi.

                  Edasi. Kui paljud said edasi rahvaturniiridele? Millal ülekanded? Win TV? Vot ma ei teagi. Ei huvitagi. Vaatan parem Godhyri Dayz, sest miks peaks mind huvitama, kui ETPFi- ennast veel vähem huvitab.

                  Tulge ka vaatama: https://www.twitch.tv/godhyr

                  Või siis Toodzi (kohe lähen sinna): https://www.twitch.tv/toodz

                  Reaalselt.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #219
                    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                    Kokkuvõttes. Samamoodi võiks meistrikad korraldada ju mingi muu pokkerituba iseseisvalt, samamoodi EMV, sest nagu näha ETPF ei tee mitte sittagi, vaid kasseerib hoopis raha ning pokkeri arendamise asemel pidurdab seda.

                    E: Pokkerituba suudaks vähemalt teha arusaadavad kampaaniad.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #220
                      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kokkuvõttes. Samamoodi võiks meistrikad korraldada ju mingi muu pokkerituba iseseisvalt, samamoodi EMV, sest nagu näha ETPF ei tee mitte sittagi, vaid kasseerib hoopis raha ning pokkeri arendamise asemel pidurdab seda.

                      E: Pokkerituba suudaks vähemalt teha arusaadavad kampaaniad.
                      Aga mis on arenduseks tehtud ? Mind ikka painab see kulurida etpf-il

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #221
                        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                        Lihtsalt fikseerin ära. Esmasp, 18. november kell 14.20 (foorumi kell võib olla paar tundi ees).



                        Mina soovin veelkord õnne Eesti meistritele, kes said ühed kõrgemad tiitlid Eesti pokkeris ja nendeks on Kaigast annan, (6-max), Flairace (PLO H/L), Udukuduja (rahvaturniir), ja Jkippel (põhiturniir).

                        Loodan, et ka muudel meistrikatel edaspidi tunnustatakse inimesi mingite kasutajanimede järgi, sest meistritiitel on nii särav asi, et igaüks peaks ju teadma, kes on selle kasutajanime taga. Eriti kõva, kui kasutatakse mingeid IG kasutajaid.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #222
                          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Lihtsalt fikseerin ära. Esmasp, 18. november kell 14.20 (foorumi kell võib olla paar tundi ees).



                          Mina soovin veelkord õnne Eesti meistritele, kes said ühed kõrgemad tiitlid Eesti pokkeris ja nendeks on Kaigast annan, (6-max), Flairace (PLO H/L), Udukuduja (rahvaturniir), ja Jkippel (põhiturniir).

                          Loodan, et ka muudel meistrikatel edaspidi tunnustatakse inimesi mingite kasutajanimede järgi, sest meistritiitel on nii särav asi, et igaüks peaks ju teadma, kes on selle kasutajanime taga. Eriti kõva, kui kasutatakse mingeid IG kasutajaid.
                          pead kakalt hakkama võtma neid stoitsismi õpetusi ja oled palju rahulikum kohe

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #223
                            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            pead kakalt hakkama võtma neid stoitsismi õpetusi ja oled palju rahulikum kohe
                            Õige, mul on jumala savi mis keegi kuskil etpfis teeb

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #224
                              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                              Mul ja igal pokkeriprode lugejal vast poh'**ui kuna need meistrid selguvad nimeliselt. Vb see kes ala sai tala mõnel turniiril, see jh ootab palavalt, et teada saada kelle ukse taha minna.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #225
                                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Mul ja igal pokkeriprode lugejal vast poh'**ui kuna need meistrid selguvad nimeliselt. Vb see kes ala sai tala mõnel turniiril, see jh ootab palavalt, et teada saada kelle ukse taha minna.
                                Seepärast ei julgegi TPS-il kakat välja võtta, vaid lihtsam chipid ise ära anda. Nii jääb küll ilma chippidest, aga hambad ja muud kehaosad jäävad.

                                Comment

                                Working...