*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #241
    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

    Mittametlikud andmed. Lükkasin jooksvalt andmebaasi - veakontrolli pole teinud. Võidud lahtrist ei ole maha lahutatud osalustasusid.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #242
      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Vähemalt sain punkti kirja
      õnneks räpinas saan uhke täienduse oma cap-i kollektsioonile, kui sa üle ei lase. Liiga panen kinni, siis saadan toodzile pildi capist (õpi mängima ), luban striimis näidata.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #243
        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

        Vaatan, kui kaua viitsin andmeid koguda, kuid kui viitsin, siis näiteks juba 10ndal turniiril saaks päris kõvasid graafikuid kuvada. Eks vaatab.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #244
          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          õnneks räpinas saan uhke täienduse oma cap-i kollektsioonile, kui sa üle ei lase. Liiga panen kinni, siis saadan toodzile pildi capist (õpi mängima ), luban striimis näidata.
          Kahju et rohkem mul neid ei ole et terve autotäis saaks mütsid pähe.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #245
            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

            Vaata PM, saatsin midagi - mitte mütsist :D

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #246
              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Vaata PM, saatsin midagi - mitte mütsist :D
              krdi süvariik, salajutud käivad

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #247
                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                krdi süvariik, salajutud käivad
                Seoses salajuttudega - täna ju neljapäev.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #248
                  Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                  Tegin selle teema üldisemaks. Siia siis pigem sellised üksikumat laadi turkad ja muud, mis pole festivalid.

                  Seoses sellega - täna kaks sitakat Räpinasse. Kell 20 Omaha ja kell 21 põhika omad. Coolbetis, mõlemil 2 piletit GTD.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #249
                    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                    Regage tänasele Toodzile ära:
                    Pokkeristriim "Toodz Poker Show" (TPS) kolmapäeviti kell 20. Voogedastajaks Eesti esimesi striimijaid "Toodz".

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #250
                      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      kle salajutu mees, mis su uus kasutaja on ?

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #251
                        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        kle salajutu mees, mis su uus kasutaja on ?
                        Mina pakuks et ThoughtCrime84

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #252
                          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          kle salajutu mees, mis su uus kasutaja on ?
                          Ahaa! Ei jälginudki striimi! Kui jälgiks, siis teaksid. Seega jäid vahele!

                          Aga eks see nimi midagi Orwelliku on, mis viitab millelegi, mis viitab erinevatele süvakeeldudele ja käskudele kui ka sellele, millised peavad olema need õiged mõtted (valed mõtted on kuritegu, roim) ja eks see võibki siis tuleneda näiteks George Orwelli romaanist 1984 (Nineteen Eighty-Four)

                          Tegelikult võiks juba öelda, et mitte düstoopilisest romaanist, vaid õpikust, sest Zuckerbergi viimased "pihtimused" panid mind küll tundma, et miski teatud seltskond üritaski kasutada Orwelli "Nineteen Eighty Four" romaanist võetud tuttavaid nippe, millest üks on mõtteroim - kui pelgalt mõtted ei vasta kehtivale ideoloogiale, siis oled juba sooritanud kuriteo.

                          Eks nii need misogüüniad ja muud sildid kleebitaksegi. Praegu veel kleepekas, aga aeg pole palju samme puudu sellest, et kleebitud sildist võiks saada hoopis kuritegu.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #253
                            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Mina pakuks et ThoughtCrime84
                            vähemalt sain just teada, mis asi ta unibetis on

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #254
                              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              vähemalt sain just teada, mis asi ta unibetis on

                              Keegi kopeerib.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #255
                                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                                Mitteametlikud tulemused

                                Comment

                                Working...