*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #256
    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

    SEAV*TTU! Tõsiselt ka. Pea lendab õhku.

    Igatahes täna Coolbet Streamer Special: https://www.pokkeriprod.com/coolbet-streamer-special/

    Kuna nüüd on see Coolbet Streamer Mystery, siis selgitused on enam kui segased. Kõige enne on kirjas, et saadud bountyd korrutatakse neljaga ja on toodud näidegi:

    Näide: Kui sul õnnestub mystery bounty perioodil mõni striimer välja lüüa, siis sinu bounty võit korrutatakse neljaga! Näiteks, kui lükkad välja Ylva ”Jevakim” Thorsrudi ja saad 100€ Mystery bounty, lisame sinu kontole 24 tunni jooksul veel 300€.

    Arusaadav. Kuid loed edasi ja siis on: Coolbet Streamer Special on kestnud kaks aastat ja me lõpetame 2024. aasta eriturniiriga. Lisatud auhinnafond kahekordistub 2000 euroni ja bounty väärtused loositakse juhuslikult välja vahemikus 10 kuni 500 eurot jevakim striimis.

    Esiteks? On mingi fucking vana info? Tõenäoliselt, sest räägitakse mingist 2024. aasta pasast. Olgu. Kuid kuna varem olid bountyd ju kuni 300 eurot, siis palju nüüd on? Seega ka kuni €300 ja korrutatakse neljaga ehk €1200 ? Tundub, et liiga hea, et tõsi olla.

    Nii fucking raske on kirjutada ühte korraliku, selget ja lihtsat teksti?

    Igatahes täna õhtul kell 20 Streamer Special ja tasub mängida.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #257
      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

      Ma pakun et tulevad bountyd nagu muidu ikka mysteritel, siis kui rahades ja kui loositakse streamerile 5€ bounty siis sa saad 20€. Imelik süsteem.

      Streameri eri bountyd kaovad ära ja tekivad tava bountyd, mille pealt saad siis 4x rohkem tagantjärgi.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #258
        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

        Pakkumine, arvamine ja eeldamine. Täpselt sellest ma räägingi :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #259
          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***



          See siis Mystery bounty faas. Striimerite bountyd korrutatakse neljaga.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #260
            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

            TPS-i esialgsed tulemused


            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #261
              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

              Krdi toodzer jälle mystery. Kellegile jälle ei sobinud?

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #262
                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Krdi toodzer jälle mystery. Kellegile jälle ei sobinud?
                Keegi vist kogemata pani ja Optibeti kontaktid käivad vist 1x nädalas 15 minutit tööl, on 3x kuus puhkusel. Juhul kui neil muidugi parool üldse meeles on.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #263
                  Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                  Oot jäigi siis mystriks w?

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #264
                    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Oot jäigi siis mystriks w?
                    Päeval regasin ära ,siis oli mystery täna tulemas jah

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #265
                      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Päeval regasin ära ,siis oli mystery täna tulemas jah
                      Enam küll pole, nüüd on PKO.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #266
                        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Enam küll pole, nüüd on PKO.
                        Väga naiselik tujude kõikumine turnadirektoril

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #267
                          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Väga naiselik tujude kõikumine turnadirektoril
                          Su misogüünlus paistab igast august välja!

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #268
                            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Su misogüünlus paistab igast august välja!
                            Chatis pikka pidu pole jah

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #269
                              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Su misogüünlus paistab igast august välja!
                              Panin reporti kah!

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #270
                                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI - JA LIVE(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Panin reporti kah!
                                Politseiriik

                                Comment

                                Working...