*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #181
    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

    Mis seis kukehirmutisel on üldse ,kellega hu?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #182
      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

      Mul läheb niimoodi ikka aega

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #183
        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

        Ja teen predi. Viimases lauas võitja selgub kohe esimese käega, kui minnakse prem vs prem PF AI. Tõenäoliselt KK vs AA, kuid võib olla ka miski muu standard cooler käsi.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #184
          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Mis seis kukehirmutisel on üldse ,kellega hu?
          Valusalt peeruvahele saab, aga teades teda, ju luckib ära.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #185
            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

            Päris masendav turniir oli, ei connectinud ühtki boardi eriti ja kui saingi millelegi pihta siis jooksis splitti lol
            Last edited by Kakahirmutis; 14.11.24, 17:30.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #186
              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

              Edasi seda sitta ei saa kerida vä?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #187
                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Päris masendav turniir oli, ei connectinud ühtki boardi eriti ja kui saingi millelegi pihta siis jooksis splitti lol
                See on HU!!!!! See pole mingi sotside süvastäkk pokker, kus ootad abiraha ja kaardi. Ei. HUs pead ise peerukasse panema või tehakse kiirelt kukeks ära.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #188
                  Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  See on HU!!!!! See pole mingi sotside süvastäkk pokker, kus ootad abiraha ja kaardi. Ei. HUs pead ise peerukasse panema või tehakse kiirelt kukeks ära.
                  Mul ei olnud nagu blufi spotte ka, ei antud gutshottegi

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #189
                    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                    Kusjuures jube õiglane oleks, et need ekstra-raund mängivad mängijad saaksid auhinnafondist mingit raha tagasi. Ebaõiglane, et osad peavad ühe lisatiiru mängima.

                    E: NAd võiks kõik tiitli saada.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #190
                      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Mul ei olnud nagu blufi spotte ka, ei antud gutshottegi
                      Gutshot on HUs luksus!

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #191
                        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Mul ei olnud nagu blufi spotte ka, ei antud gutshottegi
                        Hu-s võib juba backdoor gutshotiga laamendama hakata.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #192
                          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                          Sellised PF allinid head, kus näed, et oled räigelt domineeritud, et niigi put*is, kuid siis saabub flopp ja mõtled, et vot enne oli isegi seis päris hea ja nüüd on küll absoluutselt igas aspektis seav*ttus.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #193
                            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                            Aga kuna kaka väljas, siis ei saagi täna tema mütsi kanda. Muidu mõtlesin, et arvuti taga müts pähe ja jube lõugamine hakkab pihta. Ju jääb nagisse paremaid päevi ootama (sellises tempos ämblikuvõrke)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #194
                              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***



                              Uus vastane. Kindlalt kakahirmutise varikonto (naise nimel).

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #195
                                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                                Sain (ka) peerukasse.

                                Comment

                                Working...