*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #166
    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

    Rahvakate edasi pääsenud:
    Online-pokkeri Eesti meistrivõistluste rahvaturniiri avapäevi on kokku viis (1A kuni 1C). Igast avapäevast saab edasi 15% osalejatest.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #167
      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

      Esimesed meistrid: https://www.pokkeriprod.com/opem-202...-ja-tulemused/

      Tra ma ütlen ausalt ära, et kõige segasem asi maailmas. Reaalselt ma ei saagi aru, kas ja kui palju neid meistriturniire on. Algselt öeldi välja, et üheksa, siis parandati ära kümne peale.

      Siis nüüd ETPF-i lehelt loen, et eile selgus ainult naisteturniiri meister, PLO-st pole haisugi - kas pole veel uudist jõutud treida või ei olegi see meistriturniir? Kui ei ole jõutud, siis tra kuhu need liikmetasud lähevad?

      Pressiteateid null. Samuti uudist trei ise, et võitis keegi "Napudp6hjas". Ikka kõva meister! Olgu. Online eripära, kuid Optibetis saab ju teha nimelisi turniire, aga mida pole, pole nimelisi turniire.

      Bardakk. Minu liikmelisus see aasta lõppeb ja vaatan, kas pikendan. Kui siis pärast EMV-d.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #168
        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

        Mina tahan järgmine aasta live EMVsi pelada et pean ikka liikmeks tegema

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #169
          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Mina tahan järgmine aasta live EMVsi pelada et pean ikka liikmeks tegema
          Ju teeme korjanduse sulle.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #170
            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Ju teeme korjanduse sulle.
            Ega pole midagi kui gofundme link jooksma panna. Ala" help poopscare achieve his pokerdream"

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #171
              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ju teeme korjanduse sulle.
              Maini jaoks oleks steiki vaja küll, tegelt võiks keegi mõne red bulli viinaga ka steikida, süda seisma jääb annan % pärandusest vms

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #172
                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Maini jaoks oleks steiki vaja küll, tegelt võiks keegi mõne red bulli viinaga ka steikida, süda seisma jääb annan % pärandusest vms
                Äkki südame vastu teed elukindlustuse siis. Ja siis splitime naisega ala 20/80

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #173
                  Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Maini jaoks oleks steiki vaja küll, tegelt võiks keegi mõne red bulli viinaga ka steikida, süda seisma jääb annan % pärandusest vms
                  Isegi tahaks head steiki.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #174
                    Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                    Täna siis OPEM HU. 100 kulli pilet

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #175
                      Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                      Tuntud (endine) naisteturkale trügija Codecci pani ühe meistritiitli kotti: https://www.pokkeriprod.com/sander-l...kerimeistriks/

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #176
                        Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                        Mina tulen täna HU meistriks, võid juba artikkli valmis kirjutada

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #177
                          Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Mina tulen täna HU meistriks, võid juba artikkli valmis kirjutada
                          Hea lihtne:

                          Pealkiri: Ta tegi seda jälle
                          Sisu: Kakahirmutis. Punkt.

                          E: Pildi annad või lasen AI-l geneda?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #178
                            Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                            Sain mingi alakajahil oma vastaseks.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #179
                              Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                              Sain teise raundi. Peab ootama kuniks see nit kukehirmutis lõpuks lõpetab esimese roundi. Ju tunni pärast.

                              PartyGaming - 1000/2000 NL (2 max) - Holdem - 2 players
                              Hand converted by PokerTracker 4

                              SB: 49,808
                              Hero (BB): 150,192

                              SB posts SB 1,000, Hero posts BB 2,000

                              Pre Flop: (pot: 3,000) Hero has K K

                              SB calls 1,000, Hero raises to 7,660, SB raises to 49,808, Hero calls 42,148

                              Flop: (99,616, 2 players) 2 T J

                              Turn: (99,616, 2 players) 3

                              River: (99,616, 2 players) 2

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: *** ? ÜKSIKUD NETI(T)URKAD: Üldine teema - mida railida, mängida, eriturniirid ***

                                4 laua järgi oodata ja puusalt pakkusin ning voilaa. Oligi kakahirmutis. Nii obvious. Ja mõlemil alles algstäkid.

                                Comment

                                Working...