Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***
Aja oma VPIP suureks siis. Käes olla lobise palju tahes, kuid muul juhul ei pea ju kuulama teiste inimeste elust ja olust, kui sind absoluutselt ei huvita. Võõras konkurent mu lauas, keda tahaks tühjaks teha. Eriti häiriv on see, kui räägitakse teiste inimeste kätest.
Algselt postitas Kakahirmutis
Vaata postitust
Comment