*** ? LIVEFESTIVALID - JA TURNIIRID: Livefestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #346
    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ju tellisid ka just DDOSi foorumile. Üle 12K+ kasutaja oli Hiinast :D Ligi 14k tuli rekord, kui parooli postitasin :D



    Panen tuima IP-range blokid neile. Ei viitsi mässata idiootidega.
    Ma ka korra vaatasin,et mis krdi 4000 kasutajat laivis

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #347
      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

      Nii. Kui Hiina satute, siis sealt foorumisse ei saa teatud IP-de pealt :)

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #348
        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Ma ka korra vaatasin,et mis krdi 4000 kasutajat laivis
        Fännid ju.

        Ma siin näen vaeva et 14000 hiinlast chesterfieldi 500sele viia ja ranka lihtsalt bannib terve riigi ära.


        对不起朋友们
        Last edited by Kakahirmutis; 02.03.25, 18:49.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #349
          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Fännid ju.

          Ma siin näen vaeva et 14000 hiinlast chesterfieldi 500sele viia ja ranka lihtsalt bannib terve riigi ära.


          对不起朋友们
          Rip temu sooduskoodidega

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #350
            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Rip temu sooduskoodidega
            Kust ma nüüd oma muldmettalle saan

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #351
              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Rip temu sooduskoodidega
              Tra. Nüüd nad googeldavad või DeepSeekivad ja tulevad kõik siia oma sooduskoodi otsima. 14 000 on Hiinas ühe pilvelõhkuja alumise korruse elanike arv...

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #352
                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                Olles OT, siis tõenäoliselt ei ole niiöelda tellitud DDOS-iga, vaid miski hiinlane tegeleb andmekorjega. Jumal tegelegu, aga mis kuradima pärast ta peab tegema korraga minutis 14 000+ päringut, mis foorumit aeglaseks teeb. Ilmselgelt bännin ära ja päris jõhkra viisiga, et terve pakkuja saab bänni (analoogina, et näiteks kogu Telia IP saaks Eestis bänni).

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #353
                  Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                  Pühapäeval algab Optibeti Balti Pokkeriliiga, üldarvestuses 6000 dollari eest auhindu

                  Pühapäeval, 23. märtsil 2025 algab Optibeti pokkeritoas Balti Pokkeriliiga 2025 (BPL 2025). Kavas on kümme tavaturniiri ja üks kutsetega turniir ning liiga üldarvestusse on lisatud 6000 dollari väärtuses auhindu.

                  Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/balti-po...025-optibetis/

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #354
                    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Pühapäeval algab Optibeti Balti Pokkeriliiga, üldarvestuses 6000 dollari eest auhindu

                    Pühapäeval, 23. märtsil 2025 algab Optibeti pokkeritoas Balti Pokkeriliiga 2025 (BPL 2025). Kavas on kümme tavaturniiri ja üks kutsetega turniir ning liiga üldarvestusse on lisatud 6000 dollari väärtuses auhindu.

                    Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/balti-po...025-optibetis/
                    Tegelt isegi isutab, struktuurid ka suht head , et vast 6-7ni hommikul ei kesta kui seda viidaks läbi starsis. 8min lvl ( 100k algstack v.a main kus 200k -party standard on 50k alg)

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #355
                      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Tegelt isegi isutab, struktuurid ka suht head , et vast 6-7ni hommikul ei kesta kui seda viidaks läbi starsis. 8min lvl ( 100k algstack v.a main kus 200k -party standard on 50k alg)
                      Mina küll ei näe end enne tööpäeva poole ööni grindimas, eriti kui edetabel ja peaks mängima kõiki turniire

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #356
                        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Mina küll ei näe end enne tööpäeva poole ööni grindimas, eriti kui edetabel ja peaks mängima kõiki turniire
                        Mina küll ei näe end tööle minemas, kui poole ööni on grinditud, eriti kui edetabel ja peaks mängima kõiki turniire...

                        näed kuidas natuke lauset muutes loksuks kõik paika

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #357
                          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Tegelt isegi isutab, struktuurid ka suht head , et vast 6-7ni hommikul ei kesta kui seda viidaks läbi starsis. 8min lvl ( 100k algstack v.a main kus 200k -party standard on 50k alg)
                          Soovitus on hästi lihtne. Tee esimesed kaasa ja vaata, kuidas õnnestuvad. Olen ühe täielikul kaasa teinud ja saan öelda, et tegelikult on kava väga intensiivne ning tiputase tundub hea või teevad leedukad / lätlased kokkumängu.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #358
                            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Mina küll ei näe end enne tööpäeva poole ööni grindimas, eriti kui edetabel ja peaks mängima kõiki turniire
                            Nad ei kesta niikaua. Keskööks on läbi.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #359
                              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                              Kuid muidugi taaskord - nahhui nad 20.00 algavad ja kui õigesti mäletan, siis väga vi**us struktuuriga.

                              Alguses jube deep, siis late regamised taaskord mega kaua ja kui LR läbi, siis flipament - kõik hakkavad kukkuma ning mäng seiskub enne punkte. Kõik higistavad. Siis esimene kobakäpp lendab, käib räme pommitamine, sest kõik shortiks jäänud. Siis juba finaallaua bubble - kõik jälle higistavad.

                              Saad finaallauda, sina oled üksi, 8 leedukat. Saad iga kord 3beti ja mini4beti ning foldid. Sügad kukalt, et kuidas võimalik. Lõpuks oled short, saad käe, lähed all-in, kukud välja ja kirud: nahhui oli vaja.

                              Aga kuna sai finaali ja head punktid, jätkad järgmine turniir ja kõik kordub.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #360
                                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Saad iga kord 3beti ja mini4beti ning foldid. .
                                Kui see korduks maru tihti, siis läheks küll alarmid peas tööle

                                Comment

                                Working...