*** ? LIVEFESTIVALID - JA TURNIIRID: Livefestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #316
    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Jube igav on seal vaikuses istuda :D
    Aja oma VPIP suureks siis. Käes olla lobise palju tahes, kuid muul juhul ei pea ju kuulama teiste inimeste elust ja olust, kui sind absoluutselt ei huvita. Võõras konkurent mu lauas, keda tahaks tühjaks teha. Eriti häiriv on see, kui räägitakse teiste inimeste kätest.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #317
      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Aga kui rahvas käib kohal,siis kõik on õige. Äkki sinu lähenemine jooksutaks kõik tühjaks,vahet pole kui moraalselt õige see oleks.
      Kuhu nad lähevad siis? :D Siit me jõuamegi sinna, et reeglid "peavadki" olema kehvad ja Laasi väited, mis ei ole niii väga valed midagi, et regularidel on eelised. Sest nad oskavad seetõttu angleshootida.

      Ja siit me jõuamegi sinna, et mitte ei pärita, vaid vabast tahtest võetakse üle kõik vana sitt. CSS-is, seda ei saa progemiseks nimetada, aga on sitaks hea termin - inherit selle jaoks, et pärib vanalt elemendilt kõik üle. Seda ongi ka tehtud.

      Kokkuvõtlikult võibki öelda, et siis meil pole ju mõtet isegi rääkidagi, et "näed see on parem kui too". Sama ikka.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #318
        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

        Aga siit ka saab aru miks asjad ei liigu. Selle rääkimise osas ... ma sain rakveres üsna kurjaks juba endise etpf-presidendi osas. Eriti kui ei olda käes ärkas sisemine kristjan laas temas üles(käes ise oli sees veel,siis pohhui vist reeglites). Mida õlle edasi,seda lag-imaks see asi läks,rääkis rangedest ja ennustas actioni kui polnud käes sees(ala 2 mäbgijat oli käes ja üks mõtles-endine president pidas vajalikuks nõu anda,et foldi omA TT ära ja lähme eluga edasi)

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #319
          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ja näiteks see, kus Müür seal koomas oli telelauas - mina turniiridirekotirna oleks ta välja visanud. Chipid jäävad lauda mängima ja tuleb tagasi, kui on uus särk ja hoiatusega, et kui miskit lällab, siis lendab lõplikult turkalt. Turka ei ole cashgame.
          Müüril ol diil seal chesteriga. Teeb showd toob mängijad kohale.
          Ehk jah elu käib juba kõik sisuturunduse järgi. Ei saa enam sõpru ka usaldada. Näed läheme Venusesse pidu panema! Pärasts elgub, et tüübil Venuse omanikuga diil:)

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #320
            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

            Vaatan kingsi teamide edetabelit.
            Eestlastel pole ikka no chnce. Parimal 9 kohal on Smeljovi team, kes pani 300 kinni, oli 500 mull ja mainil ka rahdes. Pm eestlastel pole lootuski, kui teamis ei ole tüüpe, kes lammutavad nagu Pihela, mängivad nagu Ottomar

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #321
              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

              Arvan temi edukus sommidel on ilsmelt see, et nittimist pole. Kohe kassasse kui ära tõmmatkse. Teiseks nad mängivad omahat palju. Eestlased nii mitte.
              Ma pakun kui pannakse eesti tipteam Ranno,Ottomar,Laddev,Parmasto oleks neil raske võita.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #322
                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                ME-l 31 järgi, kolm eestlast - Mairo Tori, Priit Parmasto ja Igor Jr Pihela.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #323
                  Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  ME-l 31 järgi, kolm eestlast - Mairo Tori, Priit Parmasto ja Igor Jr Pihela.
                  3 järgi ja 30 matchi 10%. Kui palju oli eestalsi alguseks. Pakun, et rohkem kui 10%. Samas noh Parmasto ja Pihela ilmselt kuskil kätt enam ei värista, et ei ole sellsied tüüpilised "satikamehed"

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #324
                    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                    15 järgi. Pihela ja Parmasto veel sees. Täna mängitakse finaalini.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #325
                      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      15 järgi. Pihela ja Parmasto veel sees. Täna mängitakse finaalini.
                      Kas priidix mitte pole juba võitnud seda ühe korra?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #326
                        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Kas priidix mitte pole juba võitnud seda ühe korra?
                        Jah, 2023. aastal.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #327
                          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                          Kings of Tallinn põhiturniiri finaallauda jõudis ka kaks eestlast. Mäng jätkub kell 12, telelaud kell 12.30.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #328
                            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                            Iga hetk (plaanitav aeg 12:30) algab Kings of Tallinn 2025 telelaua ülekanne.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #329
                              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Iga hetk (plaanitav aeg 12:30) algab Kings of Tallinn 2025 telelaua ülekanne.

                              Persse see nr 1 kohal,selliste pärast toodigi need kellad lauale. Krdi istub oma 34o EP ja ikka 5-10 sekundit vaja mõelda....tra kedagi ei koti. Nagu täiesti bottom võiks ikka snap foldida ja balanseerigu muu kraamiga.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #330
                                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                                Mind ajas kogu see lagimine tilti. Ma ei tea, kas see laud ja valgustus sitt, aga kudiagi ei kutsu vaatama. V nii Laasi mölaga ära harjunud. Midgai härib kogu produktsioonis.

                                Comment

                                Working...