*** ? LIVEFESTIVALID - JA TURNIIRID: Livefestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #271
    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Miks ei ole hea vaatamine-huvitav kuulda rankat:)
    Minu jaoks igav. Kuidagi tuim vaatamine ja puudub särts. Igaüks võib ju dubleerida tegevusi, et "nüüd ta callis, nüüd ta foldis jne". Ma näen seda ise ka ju. Minu jaoks vaegnägijate ülekanne. Unustati vist Laas palgata...

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #272
      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Minu jaoks igav. Kuidagi tuim vaatamine ja puudub särts. Igaüks võib ju dubleerida tegevusi, et "nüüd ta callis, nüüd ta foldis jne". Ma näen seda ise ka ju. Minu jaoks vaegnägijate ülekanne. Unustati vist Laas palgata...
      Ei tea palju maksti mängijatele/overlay peale ,et oldi nõus pühap välja tulla.(ma ei tea midagi,ega vaata striimi)

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #273
        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Ei tea palju maksti mängijatele/overlay peale ,et oldi nõus pühap välja tulla.(ma ei tea midagi,ega vaata striimi)
        Ma tahaks ka teada et mis value sellisel turniiril muidu on? Sinna mõni fish eksib üldse?

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #274
          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

          Eks seal oli meelehead antud-hotellid-restod-piletid. Vb mingi kasiino juicy mingi 10k "boonus" . Lihtsalt spekulatsioon

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #275
            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

            No niisama küll ladvat välja ei saa. Ta väga konkreetne olnud selles osas,et raha on netis. Ju ikka lisaväärtust ikka pritsitud. Aga panin siis ikkagi striimi käima. 2min pidasin vastu... ma varemgi öelnud,et eestlased kommenteerimas/laulmas inglisekeeles mulle täiesti vastu. Lihtsalt kõrvakile hakkab vibreerima.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #276
              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

              Mina olen igatahes Taago Tamme poolt!

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #277
                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                Ma lihtsalt ütlen oma arvamuse, et kogu see bombay ja chester on üks suur võlts - tehis - subsiidiumite tõttu veel eksisteeriv ettevõte. Päris turutingimustes, kui puuduks väline rahavoog, ei kestaks kaua. Nüüd küsimuseks ongi, et kaua see väline rahavoog kestab ehk aja küsimus.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #278
                  Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Ma lihtsalt ütlen oma arvamuse, et kogu see bombay ja chester on üks suur võlts - tehis - subsiidiumite tõttu veel eksisteeriv ettevõte. Päris turutingimustes, kui puuduks väline rahavoog, ei kestaks kaua. Nüüd küsimuseks ongi, et kaua see väline rahavoog kestab ehk aja küsimus.
                  On mis ta on, aga chester on üli kõva koht

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #279
                    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Ma lihtsalt ütlen oma arvamuse, et kogu see bombay ja chester on üks suur võlts - tehis - subsiidiumite tõttu veel eksisteeriv ettevõte. Päris turutingimustes, kui puuduks väline rahavoog, ei kestaks kaua. Nüüd küsimuseks ongi, et kaua see väline rahavoog kestab ehk aja küsimus.
                    Chester veel ok, aga Bombey võib oll oht. eks nd loodavad kutsuvad staarid siia, topivd neile taskud raha täis, et toovad sõbrad ka siia. Aga ma pole selles nii kindel. Kui nt mingi hetk tehakse doteerimisele lõpp , et me niisama äge koht, siis siiski prod ei viitsi siia ida-euroopa pommiauku tulla.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #280
                      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Ma lihtsalt ütlen oma arvamuse, et kogu see bombay ja chester on üks suur võlts - tehis - subsiidiumite tõttu veel eksisteeriv ettevõte. Päris turutingimustes, kui puuduks väline rahavoog, ei kestaks kaua. Nüüd küsimuseks ongi, et kaua see väline rahavoog kestab ehk aja küsimus.
                      Mängijavaates,kui sularaha puudus välja arvata-pidi mõnus/mugav/viisakas koht olema. Ja selle parkimisega-no kui paljud käivad kainelt eventidel?.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #281
                        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Mängijavaates,kui sularaha puudus välja arvata-pidi mõnus/mugav/viisakas koht olema. Ja selle parkimisega-no kui paljud käivad kainelt eventidel?.
                        Eks tallinnast väljast tulijaid on, ma ei teagi kas viru keskuse parkla on 24/7 lahti

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #282
                          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Mängijavaates,kui sularaha puudus välja arvata-pidi mõnus/mugav/viisakas koht olema. Ja selle parkimisega-no kui paljud käivad kainelt eventidel?.
                          Ma lihtsalt siis küsiks, et mis on siis nii väga vahet, et olympic ei ole mugav/mõnus koht? Ma pakun puusalt, et mitte keegi ei suuda ühtegi mõjuvat argumenti tuua (ärge neid diilerite müüte tooge). Teisisõnu haip.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #283
                            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                            Ja ma vastan ka ise. Mitte ühtegi fundamentaalset probleemi, mis on Olympicus, ei ole Chesteris parendatud. Samad probleemid on kaasa võetud ja kohati isegi hullemad. Seega "mugav tool" saab see argument olema? Või millest täpselt räägitakse - soovin päriselt ka kuulata.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #284
                              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ja ma vastan ka ise. Mitte ühtegi fundamentaalset probleemi, mis on Olympicus, ei ole Chesteris parendatud. Samad probleemid on kaasa võetud ja kohati isegi hullemad. Seega "mugav tool" saab see argument olema? Või millest täpselt räägitakse - soovin päriselt ka kuulata.
                              Ühes on pokkeri rahvas, teises on kasinni rahvas.

                              Teenindus on chesteris parem, turniirid on paremad, lõhnab paremini (olympicust ära tuled lõhnad nagu jõulukuusk mingi õhuvärskendaja järgi) , purjus suvakaid pole, leti ääres pole anu saagimeid(veel), keegi ei laula taustal, mingi pling pling pling helid ei käi 24/7 pinda.
                              Festivali ajal saad chesteris paremaid õllesi ka, olymps annab ainult blanci ja sakut, Chesteris on veel mõnusam vibe ja melu on rohkem, aga ma käin enamjaolt ikka lahedamatel turnadel, ei tea mis seal ala kolmapäeva õhtusel 70€ turnal toimub.

                              Ja kusjuures toolid on küll mugavamad :D


                              Minu jaoks chester paremas kohas ka, aga see vahe on mingi 4€ taksoga edasi-tagasi
                              Last edited by Kakahirmutis; 16.02.25, 19:51.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #285
                                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Ühes on pokkeri rahvas, teises on kasinni rahvas.

                                Teenindus on chesteris parem, turniirid on paremad, lõhnab paremini (olympicust ära tuled lõhnad nagu jõulukuusk mingi õhuvärskendaja järgi) , purjus suvakaid pole, leti ääres pole anu saagimeid(veel), keegi ei laula taustal, mingi pling pling pling helid ei käi 24/7 pinda.
                                Festivali ajal saad chesteris paremaid õllesi ka, olymps annab ainult blanci ja sakut, Chesteris on veel mõnusam vibe ja melu on rohkem, aga ma käin enamjaolt ikka lahedamatel turnadel, ei tea mis seal ala kolmapäeva õhtusel 70€ turnal toimub.

                                Ja kusjuures toolid on küll mugavamad :D

                                Minu jaoks chester paremas kohas ka, aga see vahe on mingi 4€ taksoga edasi-tagasi
                                Sisuliselt kõik, mis sa ette lisasid, on maitse-eelistused ja ülejäänud mina ütleksin, et vale.

                                See "purjus suvakad". Olgu. Suvakad päästab välja, aga me kõik oleme ju oma silmaga näinud neid coronast täislobistatud särkidega inimesi lives (ei viitsi screenshotti otsida), kuulnud peldikus seksist, alkobännidest kui ka miskitest rämedadest röökimistest viimase EMV ajal.

                                See muuseas oli ka üks vihje Olympicu "fundamentaalsetele probleemidele" minu kommentaaris, mis on minu arvates Chesteris veel hullemad kui Olympicus.

                                Seega jään enda arvamuse juurde, et haip.

                                Comment

                                Working...