Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***
Minu jaoks igav. Kuidagi tuim vaatamine ja puudub särts. Igaüks võib ju dubleerida tegevusi, et "nüüd ta callis, nüüd ta foldis jne". Ma näen seda ise ka ju. Minu jaoks vaegnägijate ülekanne. Unustati vist Laas palgata...
Algselt postitas privador
Vaata postitust
Comment