*** ? LIVEFESTIVALID - JA TURNIIRID: Livefestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #301
    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

    Ja näiteks see, kus Müür seal koomas oli telelauas - mina turniiridirekotirna oleks ta välja visanud. Chipid jäävad lauda mängima ja tuleb tagasi, kui on uus särk ja hoiatusega, et kui miskit lällab, siis lendab lõplikult turkalt. Turka ei ole cashgame.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #302
      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ja näiteks see, kus Müür seal koomas oli telelauas - mina turniiridirekotirna oleks ta välja visanud. Chipid jäävad lauda mängima ja tuleb tagasi, kui on uus särk ja hoiatusega, et kui miskit lällab, siis lendab lõplikult turkalt. Turka ei ole cashgame.
      Minu arust oly praktiseerib veel alkokeeldu-vähemalt tartus 4 aastat tagasi suuremate staaridega nii tehti.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #303
        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Minu arust oly praktiseerib veel alkokeeldu-vähemalt tartus 4 aastat tagasi suuremate staaridega nii tehti.
        Jah. Aga ainult pokkeris. Skillgames joo palju tahad :D

        Ja see alkokeeld ongi ju lasteaed. Las inimene joob kui tahab, kuid kui segab mängu, siis ei saa mängu / visatakse mängust välja ja mingu joogu letiääres või slotis.

        Näiteks minul puudub teadmine, et tänasel päeval oleks keegi turniirilt välja visatud (Eestis). Praktiseeritaksegi ainult neid alkokeelde, kuigi võiks olla väga tugev etikett ning eriti telelaua osas. Turniirile registreerumisega sellega nõustud.

        Mingi koomas "Eesti meistrid" ja sportlased, lubage naerda.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #304
          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Jah. Aga ainult pokkeris. Skillgames joo palju tahad :D

          Ja see alkokeeld ongi ju lasteaed. Las inimene joob kui tahab, kuid kui segab mängu, siis ei saa mängu / visatakse mängust välja ja mingu joogu letiääres või slotis.

          Näiteks minul puudub teadmine, et tänasel päeval oleks keegi turniirilt välja visatud. Praktiseeritaksegi ainult neid alkokeelde, kuigi võiks olla väga tugev etikett ning eriti telelaua osas. Turniirile registreerumisega sellega nõustud.

          Mingi koomas "Eesti meistrid" ja sportlased, lubage naerda.
          Etpf peab eetika reeglid välja andma,mis aitaks pokkeriedenemisele kaasa.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #305
            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Etpf peab eetika reeglid välja andma,mis aitaks pokkeriedenemisele kaasa.
            ETPF ei suuda midagi. Kui räägitakse päriselt spordist, siis EMV peakski olema täiesti kaine ja väljaspool kasiinot läbi hea partneri. Aga kuna nad ei suuda ise hea partner olla, siis ei soovi ka keegi nende pärispartner olla ja pole imestadagi, miks neil puudub iseseisvus, on miskid liitumisnõuded. Vastasel juhul oleks täpselt see, mis nad on - tühi ja sisutu tops (sisutühi), kuhu ämblik ka võrku ei teeks.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #306
              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

              Lisaks ETPF peaks olema ka see, kes koguks mängijate reitinguid (nagu Hendon) ja mitte ei otsiks tüli, vaid võimalusi nii Chesteris, Bombays, Olympicus (ka Waimul) kui ka klubides (mida pole lol). Aga teame kõik isegi, miks see kõik nii on ja seda pole ning see ,et pole klubisid, näitabki tegelt midagi.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #307
                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                näitabki tegelt midagi.
                Ranka on ka Etpf-güün

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #308
                  Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Minu arust oly praktiseerib veel alkokeeldu-vähemalt tartus 4 aastat tagasi suuremate staaridega nii tehti.
                  Svenza sai winTV-l ka alko keelu FTs

                  Aga nõus et peaks välja viskama need räuskajad, viisakad purjus inimesed ei sega
                  Last edited by Kakahirmutis; 26.02.25, 16:55.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #309
                    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    ETPF ei suuda midagi. Kui räägitakse päriselt spordist, siis EMV peakski olema täiesti kaine ja väljaspool kasiinot läbi hea partneri. Aga kuna nad ei suuda ise hea partner olla, siis ei soovi ka keegi nende pärispartner olla ja pole imestadagi, miks neil puudub iseseisvus, on miskid liitumisnõuded. Vastasel juhul oleks täpselt see, mis nad on - tühi ja sisutu tops (sisutühi), kuhu ämblik ka võrku ei teeks.
                    Ära nüüd hulluks mine, mul pokkeri karjäär sõltub paarist õllest

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #310
                      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Ära nüüd hulluks mine, mul pokkeri karjäär sõltub paarist õllest
                      Jõukas ka paar õlli teed? Ja ma ei aja isegi juuksekarva lõhku, kuid tšempioniks või meistrivõistluseks on seda ju raske sel juhul nimetada?

                      Ja seda ma räägingi, et kõik selle pasa on mitte pärandusena, vaid vabatahtlikult võtnud yle ka Chester ning minule kui korvalvaatajana tundub isegi hullem.

                      Seda ma olengi proovinud seletada, et miks haibitakse yhte sitaauku, kui sealt august tulev toodang on sama või hullem. Tundub, et lihtsalt litsid kiidavad oma ... V-tähega "asja".

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #311
                        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                        Õiged prod peavadki sundima end lives jooma, isegi kui ei taha. Kuna fieldid on softid, siis 2 promill handicap panna endale ongi ausa mängu tegemine ja selles pole midagi taunimisväärset.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #312
                          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                          Algselt postitas donkament Vaata postitust
                          Õiged prod peavadki sundima end lives jooma, isegi kui ei taha. Kuna fieldid on softid, siis 2 promill handicap panna endale ongi ausa mängu tegemine ja selles pole midagi taunimisväärset.
                          Mind ausalt öeldes see joomine nii väga ei häirigi. Jumal küll joogu, aga olgu vait ja siit need probleemid tekivadki.

                          Turniiril me omame kõik võrdselt sisseostu ning seega peaks ühelt poolt olema meil mõistlik talumiskohustus (näiteks taluma, et kõrvalistuval mängijal on nohu), aga teisalt õigustatud ootus, et see talumine on mõistlik. Ja kui miski vana mul kõrval sööb, siis oleks mul ju täiesti õigustatud ootus öelda, et mine minema siit ja söö kuskil mujal ning siis tule tagasi või kui miski mälus vend lällab, siis öelda ,et lälla mujal või kui särk on täis jobistatud, et mine vaheta särk ära.

                          Seda põhjusel, et see ületab mõistlikuse taluvusepiiri ja seda ei peaks ütlema lauas olev mängija, vaid selleks on ju turniiridirektor, kelle ülesanne sellised asjad ongi - jälgida, et turniiril kõik toimiks. Aga mida ei ole, siis see turniiridirektor on üks suur sitakott ja nagu näha pole vahet, millise "urkas", on see kõik ikka sama.

                          Aga TPS hakkas. tulge mängima.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #313
                            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                            Ja lisan veel juurde, et kuna turkadire on räme sitakott, siis Laasi sugused vennad hakkavadki leiutama (ja kusjuures õigustatult), et regularidel on mingid eelised.

                            Seda põhjusel, et see sitakott ei suuda end kehtestada ja kehtestada ei suuda end kuna reeglid on olematud või mitmeti tõlgendatavad. Reeglid peaksid olema väga selged, ühesed, lühikesed ja arusaadavad ja pigem turkadire otsust õigustavad.

                            Teisiõnu. Kui tahad olla kindel ,et reeglit ei riku, siis turniiripokkeris kui ei ole käes, oled alati ja alati vait ning kõik mittepokkeri tegevused toimuvad lauast eemal (söömine, telefon, rääkimine). Siis ma isegi viitsiks ehk live ka mängida.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #314
                              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ja lisan veel juurde, et kuna turkadire on räme sitakott, siis Laasi sugused vennad hakkavadki leiutama (ja kusjuures õigustatult), et regularidel on mingid eelised.

                              Seda põhjusel, et see sitakott ei suuda end kehtestada ja kehtestada ei suuda end kuna reeglid on olematud või mitmeti tõlgendatavad. Reeglid peaksid olema väga selged, ühesed, lühikesed ja arusaadavad ja pigem turkadire otsust õigustavad.

                              Teisiõnu. Kui tahad olla kindel ,et reeglit ei riku, siis turniiripokkeris kui ei ole käes, oled alati ja alati vait ning kõik mittepokkeri tegevused toimuvad lauast eemal (söömine, telefon, rääkimine). Siis ma isegi viitsiks ehk live ka mängida.
                              Jube igav on seal vaikuses istuda :D

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #315
                                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                                Aga kui rahvas käib kohal,siis kõik on õige. Äkki sinu lähenemine jooksutaks kõik tühjaks,vahet pole kui moraalselt õige see oleks.

                                Comment

                                Working...