AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #241
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Sul on adminne v?
    -andres- peaks vanast ajast olema, kes veel siin käib. Tegelt on neid veel, kuid nad ei ole aktiivsed. Pühap võin anda ka teile õigused.

    Comment

    • AndresBurget
      Bombay Esindaja
      • Jun 2009
      • 535

      #242
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      Täna saab veel 5-Star turnale osalema, hetkel 10/24

      Homme NLH 50-ne ja selline eripakkumine õllesõbrale: A Le Coq premium 0,5l - 4 eurot

      Comment

      • AndresBurget
        Bombay Esindaja
        • Jun 2009
        • 535

        #243
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        Selle nädala kava

        N 22.01 kell 18:30 NLH 50 (Stack 15K, Early bird stack 16.5K, tasemed 20 min, re-entry ja late reg 8 taset, add-on double stack)

        L 24.01 kell 18:30 NLH Deep Stack - Win the Button 100 (Stack 50K, Early bird stack 55K, tasemed 15 min, re-entry ja late reg 8 taset)
        P 25.01 kell 16:30 NLH 50 (Stack 15K, Early bird stack 16.5K, tasemed 20 min, re-entry ja late reg 8 taset, add-on double stack)

        Comment

        • AndresBurget
          Bombay Esindaja
          • Jun 2009
          • 535

          #244
          Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

          Selle nädala jookide eripakkumised:

          22/01 - Ale Coq 0,5l 4 eur
          23/01 - Corona Extra 4 eur
          24/01 - Stella Artois 5 eur
          25/01 - Corona Extra 4 eur

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #245
            Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

            Kõik mu lemmik õlled...

            Comment

            • AndresBurget
              Bombay Esindaja
              • Jun 2009
              • 535

              #246
              Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Kõik mu lemmik õlled...
              No näed, siis tuleb ikka tulla homme eriti, sest pooleliitrine on ikka selline korralik tegelane

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #247
                Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                Kui veel tsingtao oleks 4 eurot,siis uisutaks peetri kunn ka kohale.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #248
                  Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                  Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                  No näed, siis tuleb ikka tulla homme eriti, sest pooleliitrine on ikka selline korralik tegelane
                  Ei tea kas ma see nädal jaksan, ainuke vaba nädalavahetus, aga veebruaris tulen vast küll.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #249
                    Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Kui veel tsingtao oleks 4 eurot,siis uisutaks peetri kunn ka kohale.
                    Eriti seal nimekirjas peale Corona ei hooli. Stella Artoisi asemel võtaksin sisse hoopis Peroni ning lisaksin tõesti eripakkumistena eksootikat nagu näiteks Asahi, Tsingtao, Singha jm.

                    Sihiks võtaksin EU väliseid õllesid riikidest, mille rahvaarv on üle saja miljoni või siis troopilise / lähistroopilise kliimaga riigid.

                    Nigeeria
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Cameroon, Burkina Faso
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Uganda
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Keenia
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Etioopia
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Jne. Kes viitsib seda igapäevast Selveri õlleletti prahti lürpida, kui võiks olla nende kõrvale ka alternatiive, ja mis oleksid nii öelda hooajalised, et üks kuu üks, teine kuu teine.

                    Bombay / Fox Deni puhul oleks see ju vägagi sobilik, pakkuda midagi, mida teised ei paku - tükike eksootikat ja iga hooaeg ainulaadsust.

                    Kriteeriumid, et miks üle saja miljoni inimesega riigid - nii suur hulk inimesi ei saa maitses eksida ja troopiline / lähistroopika on kohad, kus statilistelt küll tarbitakse inimese kohta vähem lahjat alkoholi, kuid õllet ei kasutata täiskaanimiseks, nagu teevad eurooplased oma šotipubides solki kaanides, vaid janu kustutamiseks ja jahutamiseks ning rahvaarvu tõttu ollakse ikkagi suurimad õlleturud ehk niisuured massid ei saa eksida.

                    Teisisõnu. 1.3 miljoniga inimesega riigis talenti kui ka head õlut toota on tunduvalt keerulisem, kui näiteks 1,4 miljardi inimesega Hiinas. Lõpp taandub muidugi siiski personaalsele maitsele, kuid siiski.

                    Comment

                    • AndresBurget
                      Bombay Esindaja
                      • Jun 2009
                      • 535

                      #250
                      Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                      Huvitavad mõtted - panin kirja ja uurin millised on võimalused

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #251
                        Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Eriti seal nimekirjas peale Corona ei hooli. Stella Artoisi asemel võtaksin sisse hoopis Peroni ning lisaksin tõesti eripakkumistena eksootikat nagu näiteks Asahi, Tsingtao, Singha jm.

                        Sihiks võtaksin EU väliseid õllesid riikidest, mille rahvaarv on üle saja miljoni või siis troopilise / lähistroopilise kliimaga riigid.

                        Nigeeria
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Cameroon, Burkina Faso
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Uganda
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Keenia
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Etioopia
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Jne. Kes viitsib seda igapäevast Selveri õlleletti prahti lürpida, kui võiks olla nende kõrvale ka alternatiive, ja mis oleksid nii öelda hooajalised, et üks kuu üks, teine kuu teine.

                        Bombay / Fox Deni puhul oleks see ju vägagi sobilik, pakkuda midagi, mida teised ei paku - tükike eksootikat ja iga hooaeg ainulaadsust.

                        Kriteeriumid, et miks üle saja miljoni inimesega riigid - nii suur hulk inimesi ei saa maitses eksida ja troopiline / lähistroopika on kohad, kus statilistelt küll tarbitakse inimese kohta vähem lahjat alkoholi, kuid õllet ei kasutata täiskaanimiseks, nagu teevad eurooplased oma šotipubides solki kaanides, vaid janu kustutamiseks ja jahutamiseks ning rahvaarvu tõttu ollakse ikkagi suurimad õlleturud ehk niisuured massid ei saa eksida.

                        Teisisõnu. 1.3 miljoniga inimesega riigis talenti kui ka head õlut toota on tunduvalt keerulisem, kui näiteks 1,4 miljardi inimesega Hiinas. Lõpp taandub muidugi siiski personaalsele maitsele, kuid siiski.
                        Sa nagunii neid jooma ei lähe :D

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #252
                          Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Sa nagunii neid jooma ei lähe :D
                          No limit Tik tok õhtu tuleb, küll siis läheb.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #253
                            Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            No limit Tik tok õhtu tuleb, küll siis läheb.
                            Ega ta siis ei mängi vaid vaatleb kõrvalt

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #254
                              Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Sa nagunii neid jooma ei lähe :D
                              Teie pärast muretsen!

                              Kui vanalinna asja oleks, siis korra isegi läbi astuks ja võib-olla 24ndal veebruaril see juhtub, kui tõrvikurongkäigule lähen. Pead siiski ei anna.

                              Comment

                              • AndresBurget
                                Bombay Esindaja
                                • Jun 2009
                                • 535

                                #255
                                Re: AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Teie pärast muretsen!

                                Kui vanalinna asja oleks, siis korra isegi läbi astuks ja võib-olla 24ndal veebruaril see juhtub, kui tõrvikurongkäigule lähen. Pead siiski ei anna.
                                24.02 me kinni, aga muidu iga N-P avatud. Anna mulle teada Ranka millal tuled, lasen õlle külma panna ühe, maja poolt

                                Comment

                                Working...