AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #226
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Ma ei taha pessimistlik olla,aga ma kindlustaks need õlad ära, kuhu see raskus peale pandi. Kui just altruism pole plaanis.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #227
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      Palju üldse mängijaid tavaturniirile mahub s.t. mitu lauda on ?

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #228
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Palju üldse mängijaid tavaturniirile mahub s.t. mitu lauda on ?
        Cap kirjas kodulehel 32

        Comment

        • AndresBurget
          Bombay Esindaja
          • Jun 2009
          • 535

          #229
          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

          8-max lauad, kokku tavaturniiridel 4 lauda. Keskendun sellele, et tuua majja võimalikult palju uusi mängijaid, "värsket verd". Peaks õnnestuma, saab käima küll, sest sellise väiksema koha jaoks turgu on ja raskust õlgadel väga ei tunne

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #230
            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

            Sain ka review just paarilt tegelaselt, et pidi päris hubane koht olema. Hinnad mõistlikud. Kindlasti ei teeks paha, kui lisad näiteks siia pildimaterjali ja/või lingi.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #231
              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Sain ka review just paarilt tegelaselt, et pidi päris hubane koht olema. Hinnad mõistlikud. Kindlasti ei teeks paha, kui lisad näiteks siia pildimaterjali ja/või lingi.
              Kui ma millalgi kunagi vabu päevi saan siis lähen kiikan üle ja teen arvustuse toolide mugavuse kohta.

              Olympicus näiteks oli mul NV katkine tool, üks jalg oli lühem kui teised ja mingi 150kg tüüp oli ilmselt keskkoha natukene läbi istunud raamistikust.

              Comment

              • AndresBurget
                Bombay Esindaja
                • Jun 2009
                • 535

                #232
                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                toolid on tuliuued ja sai ise valitud kunagi see mudel millega saad end laua tagant ära "keerutada", tooli kõrgust muuta paremal tooli all oleva kangi abil jne. Olen tunde istunud neil ja väga viis, ei mingit muret.

                Turniiride kava kodulehel leiate siit. Sellega teeme veel tööd.

                Pilte ei oska väga lisada, siin pakub URL kaudu, mul sellist võimalust ei ole, ainult otse üles laadida. Küll kuidagi saab.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #233
                  Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                  Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                  toolid on tuliuued ja sai ise valitud kunagi see mudel millega saad end laua tagant ära "keerutada", tooli kõrgust muuta paremal tooli all oleva kangi abil jne. Olen tunde istunud neil ja väga viis, ei mingit muret.

                  Turniiride kava kodulehel leiate siit. Sellega teeme veel tööd.

                  Pilte ei oska väga lisada, siin pakub URL kaudu, mul sellist võimalust ei ole, ainult otse üles laadida. Küll kuidagi saab.
                  Saab. Selleks kasutada IMG ja /IMG tagi ning nende vahel peab olema pildiaadress.

                  NÄIDE:


                  Või vajuta pildi ikoonil ja vali "From URL" ja eemalda linnuke "https://i.gyazo.com/579182ddfded934e2c712961973c1d20.png" eest. URL kasti lisa pilt.

                  Teise võimalusena võid lihtsalt visata ka lingid siia, ja parandan nad ise ära. Kuid tõenäoliselt parandust enne pühapäeva ei tule, kuna olen terve nädalavahetuse õppetustel.

                  Soovitan kasutada teist võimalust. Parandus siis pühapäeval või kui -andres- läbi astub, saab ka vist parandusi sisse viia.

                  Comment

                  • AndresBurget
                    Bombay Esindaja
                    • Jun 2009
                    • 535

                    #234
                    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                    Mul see üks pilt hetkel on mis sobiks, aga see mu arvuti desktopil nii, et see vist ei ole võimalik.

                    PS! Ma proovisin seda "Triobeti esindaja" tiitlit ka muuta aga ei kao kusagile kahjuks. Vahetaks, kuid saab, "Bombay esindaja" vastu
                    Last edited by AndresBurget; 16.01.26, 13:01.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #235
                      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                      Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                      Mul see üks pilt hetkel on mis sobiks, aga see mu arvuti desktopil nii, et see vist ei ole võimalik.

                      PS! Ma proovisin seda "Triobeti esindaja" tiitlit ka muuta aga ei kao kusagile kahjuks. Vahetaks, kuid saab, "Bombay esindaja" vastu
                      Gyazoga saad ekraanitõmmise teha.

                      Lisanime saab ainult admin vahetada ja tegin selle ära.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #236
                        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                        Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                        toolid on tuliuued ja sai ise valitud kunagi see mudel millega saad end laua tagant ära "keerutada", tooli kõrgust muuta paremal tooli all oleva kangi abil jne. Olen tunde istunud neil ja väga viis, ei mingit muret.

                        Turniiride kava kodulehel leiate siit. Sellega teeme veel tööd.

                        Pilte ei oska väga lisada, siin pakub URL kaudu, mul sellist võimalust ei ole, ainult otse üles laadida. Küll kuidagi saab.
                        Istmesoojendus ja massaazifunktsioon oleks hea flex veel otsa

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #237
                          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Istmesoojendus ja massaazifunktsioon oleks hea flex veel otsa
                          ma võin lisavidinaid anda ??

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #238
                            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Gyazoga saad ekraanitõmmise teha.

                            Lisanime saab ainult admin vahetada ja tegin selle ära.
                            Sul on adminne v?

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #239
                              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Gyazoga saad ekraanitõmmise teha.

                              Lisanime saab ainult admin vahetada ja tegin selle ära.
                              Tahaks ka mingit lisanime. Ala "tegelt söön läbi kõrre"

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #240
                                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Tahaks ka mingit lisanime. Ala "tegelt söön läbi kõrre"
                                anna aga teada ja homme lisan

                                Comment

                                Working...