AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #31
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    300€ oleks läinud kindlalt mängima aga 500€ ma ei teagi, minu jaoks veidi palju veel

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      Minu arvates see "viimasel hetkel" asjade muutmine on pigem jabur. Oleksid võinud siis öelda välja, et seekord on C300, kuid võtame tagasside arvesse ja otsustame, et kas järgmine saab olema C300 või C500. Lasknud siis need juba külvatud viljatud ära korjata või muutnud siis kohe, mitte sisuliselt paar päeva enne muuta.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #33
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        freerolli võitjad saavad siit kõva boonuse.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #34
          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Minu arvates see "viimasel hetkel" asjade muutmine on pigem jabur. Oleksid võinud siis öelda välja, et seekord on C300, kuid võtame tagasside arvesse ja otsustame, et kas järgmine saab olema C300 või C500. Lasknud siis need juba külvatud viljatud ära korjata või muutnud siis kohe, mitte sisuliselt paar päeva enne muuta.
          Nad oleks võind korra lihtsalt proovida kas C300 saab 30k GTD ehk 100 sisseostu/rebuyd täis.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #35
            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

            Turniiri esimese päeva struktuur ja varasemate kuude ülemaksed.



            Lisainfo: https://www.pokkeriprod.com/septembr...sterfield-500/

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

              Telelaud



              Kaka muidugi kenalt telelauas. Kui mingil põhjusel link ei avane või soovite eraldi tabis, siis minge otse YouTube:

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***



                Chesterfield 500 avapäevale tehti 60 sisseostu, jättes ülemakseks veel 23 000 eurot

                Eile alanud ja kaks päeva kestva Chesterfield 500 pokkeriturniiri avapäeval tehti 60 osalust, mis 500-eurose osalustasu juures tähendab, et pärast teenustasude mahaarvamist koguti auhinnaraha kokku 27 000 eurot.

                Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/chesterf...-23-000-eurot/

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***



                  Rekordilise ülemaksega Chesterfield 500 turniiri võitis Steven Tool

                  Reedel alanud ja kaks päeva kestnud Chesterfield 500 turniiri võitis Steven Tool, teiseks jäi Herli Olop. Mehed sõlmisid rahade jagamise kokkuleppe ja turniiri võitja selgitati mündiviske käigus.

                  Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/rekordil...s-steven-tool/

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #39
                    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                    Päris karm overlay, nad peaks selle ikka C300 30k GTD tegema.

                    Seal üritati samal ajal veel mingi 750€ GTD yolo turniiri teha aga ei tulnud piisavalt rahvast et alustadagi.

                    Muidugi on suur võimalus et kui overlayd ei ole siis ei tule rahvast ka :D
                    Last edited by Kakahirmutis; 22.09.24, 13:42.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Päris karm overlay, nad peaks selle ikka C300 30k GTD tegema.

                      Seal üritati samal ajal veel mingi 750€ GTD yolo turniiri teha aga ei tulnud piisavalt rahvast et alustadagi.

                      Muidugi on suur võimalus et kui overlayd ei ole siis ei tule rahvast ka :D
                      Arvesta, et 9 piletit tuli C300 satikatelt (mis muudeti C500 piletiteks) ja kaks tuli C500 ehk 75 osalusest11 tuli läbi sitakate.

                      Isegi, kui nad nüüd C300 tooksid tagasi, millel on €30K garantii ja osalustasu €300, siis ka 75 osalejaga ei tuleks ju garantiid täis. Sel juhul oleks auhinnafond €300x75 = €22 500. Tegelikult vähem, sest ma reiki ei arvestanud ning ikka oma 10K jagu ülemakset sees.

                      Pole lihtsalt uskumust, et ajad osalustasu alla, siis tulevad hordid kohale, sest pokker paraku ei le nii populaarne. Võtame eilse vaatamise statistika ja millest ka salafoorumis kirjutasin.

                      Kokku oli 22:10 oli 155 anorgaanilist vaatamist ja 81 orgaanilist vaatamist ühel hetkel, milleks oli tippaeg. Reedel tund hiljem, väljaspool tippaega oli 67 vaatajat.

                      Vaatamine on tasuta, mugav, kodust lahkumata. Kuid pole neid sadu või isegi tuhandeid vaatajaid (päeva jooksul ehk läbi käivad, kuid mitte korraga). Seega pokker pole nii popp midagi ja on väga keeruline näha neid "horde", mis summutaks garantii. Eesti on lihtsalt nii väike ja peaks olema ikka kolm korda suurem, et miski natukenegi tulemusi näidata.

                      Võrdlusena Euroopa on tõesti pea poole riigid alla 3 miljoni inimese, kuid USAs on üle poolte osariikidest üle 3 miljoni. Või veel täpsemalt. Eestist väiksema rahvaaruga osariike on 50 USA osariigist kaheksa ja Euroopas Eestist väiksema rahvaarvuga riike seitse.

                      See paneb siis natukenegi mastaapidesse, et mis seisus me tegelikult oleme. Lisaks majandus (eelmsie aasta seisuga)



                      Sellise palgaga proovi leida neid horde, kes suutelised 500 unlimited re-entryga turkale panema. Ja pole erilist enam vahet, kas see on 300 või 500 eurot osalustasu, eriti kui tahetakse teha võimalus 600-eurone topeltsisseost.

                      Kokkuvõttes: nad võivad neid overlaysid mängida palju tahes, kuid kui nad mõistlikuse piires ei ole või ei kasuta faas-turniire või/ja koos netikombinatsioonidega (nagu EMV Rahvakas), siis ma ei tea, mis peab juhtuma, et need garantiid täis tuleks.

                      E: Võib-olla veits segane, aga pole aega rohkemn kirjutada, lähen jooksma ära.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                        Lisan veel niipalju, et point on selles, et ühelt poolt pole nii suurt huvi ja teisalt pole ka võimekust minna ja taguda 500 eurot sisse. EMV põhikal, mis on Eesti pokkeri tippsündmus, oli ju 500-eurose osalustasuga "kõigest" 122 mängijat.

                        Kõik arvud näitavad seda ühte ja samat, et tavaturniiridele sellise osalustasuga orgaaniliselt on väga raske üle 50 inimese kokku saada. Veitsa pilti teeb ilusamaks re-entryd, aga tegelikult on päris kole, kui 50 000-eurose osalustasuga turniirist on huvitunud kõigest 45 inimest, kellest 11 said pileti sitakalt.

                        Kui satikaid poleks olnud, siis olekski ainult 35 huvilist, kui sedagi? Ja huvi natuke tõstab ülespoole suur overlay ja garantii. Kui ka seda poleks, mis siis saab? 2-table SNG?

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #42
                          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Lisan veel niipalju, et point on selles, et ühelt poolt pole nii suurt huvi ja teisalt pole ka võimekust minna ja taguda 500 eurot sisse. EMV põhikal, mis on Eesti pokkeri tippsündmus, oli ju 500-eurose osalustasuga "kõigest" 122 mängijat.

                          Kõik arvud näitavad seda ühte ja samat, et tavaturniiridele sellise osalustasuga orgaaniliselt on väga raske üle 50 inimese kokku saada. Veitsa pilti teeb ilusamaks re-entryd, aga tegelikult on päris kole, kui 50 000-eurose osalustasuga turniirist on huvitunud kõigest 45 inimest, kellest 11 said pileti sitakalt.

                          Kui satikaid poleks olnud, siis olekski ainult 35 huvilist, kui sedagi? Ja huvi natuke tõstab ülespoole suur overlay ja garantii. Kui ka seda poleks, mis siis saab? 2-table SNG?
                          300€ äkki on rohkem taskukohasem, vaja ju 100 matsi kokku saada, ei usu väga et tuleb aga mingi hetk see peale maksmine ju lõppeb, mis siis saab :D

                          Vaatajatest oli vahepeal koomiline et twitchis 45st vaatajast 10-15 vaatas ainult minu pärast ja ikka tunde :D Lauast ära tõsteti tegin nalja et vaatajaskond langes 20% praegu :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            300€ äkki on rohkem taskukohasem, vaja ju 100 matsi kokku saada, ei usu väga et tuleb aga mingi hetk see peale maksmine ju lõppeb, mis siis saab :D

                            Vaatajatest oli vahepeal koomiline et twitchis 45st vaatajast 10-15 vaatas ainult minu pärast ja ikka tunde :D Lauast ära tõsteti tegin nalja et vaatajaskond langes 20% praegu :D
                            Ära nüüd murustuma hakka (loe müüristuma) ?

                            Samuti vaatajaskond on lihtsalt number, mitte täppisarv. See annab mingi suuna ning C500 puhul on veel eriti keeruline, sest pilti edastatakse vähemalt viiel kanalil: FB, 2 x YouTube, 2 x Twitch.

                            Näiteks vaataja jäi siit läbi YouTube vaatama, kuid läks Twitchi, et chattida. Või vastupidi. Moblas oli kehv Twitchis vaadata ja võttis hoopis YouTube lahti või alustas Win TV Twitchis, kuid kuna sealne chat oli eraldi, siis läks Chesteri Twitchi. Seega need numbrid viie kanali peale võib olla väga kõikuv ja öelda, et sina ühe kõikumise põhjuseks olid, on natuke meelevaldne :D

                            Muidugi, kui sa ise 15 venda ei kutsunud, see teine asi.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #44
                              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ära nüüd murustuma hakka (loe müüristuma) ?

                              Samuti vaatajaskond on lihtsalt number, mitte täppisarv. See annab mingi suuna ning C500 puhul on veel eriti keeruline, sest pilti edastatakse vähemalt viiel kanalil: FB, 2 x YouTube, 2 x Twitch.

                              Näiteks vaataja jäi siit läbi YouTube vaatama, kuid läks Twitchi, et chattida. Või vastupidi. Moblas oli kehv Twitchis vaadata ja võttis hoopis YouTube lahti või alustas Win TV Twitchis, kuid kuna sealne chat oli eraldi, siis läks Chesteri Twitchi. Seega need numbrid viie kanali peale võib olla väga kõikuv ja öelda, et sina ühe kõikumise põhjuseks olid, on natuke meelevaldne :D

                              Muidugi, kui sa ise 15 venda ei kutsunud, see teine asi.
                              Tõin nagu ise kutsudes jah ~15 inimest vaatama kes muidu üldse ei vaatakski

                              Ma muidugi ei tea kes palju millal vaatad ja mu see märkus oli lihtsalt nali :D
                              Last edited by Kakahirmutis; 22.09.24, 15:43.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #45
                                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                                Ma arvan, et C300 muudeti C500 mitte seepärast, et kisa tõsteti, VAID highrolelrite jaoks ongi 500 selline minimaalne buy-in, et kohale löntsida. 300 eurot oleks juba selline win Tv sugune toode...
                                Arvasin, et overlay tuleb suurem, aga jah kui 4-5 reentrit tehakse, siis ikka suuremas pildis arvan tulevikus overlay pigem kahaneb.

                                Comment

                                Working...