*** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #166
    Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

    päris solid fold

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #167
      Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

      muru võidab.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #168
        Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

        Kas telelauast mingi ülekanne ka kuskil lives olemas?

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #169
          Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

          Main eventi ft näeb ainult kanal2st.

          Comment

          • Trapface
            Jube Noob
            • Feb 2012
            • 197

            #170
            Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

            Kanal 12

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #171
              Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

              Huvitav kes see Oliver Luhaoja on, mingi uus tõusev täht? Pidid Muruga 2 monstrit olema.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #172
                Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                hmmz Meidla 360k-700k-30k-400k
                Meidla siiski ohtlik stakk juba millega saab suruda

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #173
                  Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                  Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                  Huvitav kes see Oliver Luhaoja on, mingi uus tõusev täht? Pidid Muruga 2 monstrit olema.
                  Nad muruga jah kaks monsterpoisikest.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #174
                    Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Nad muruga jah kaks monsterpoisikest.
                    Kas siin mõeldi välimust v mida?

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #175
                      Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                      Sain selgust, kes on Oliver "Pärnu maakas" Luhaoja:

                      Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


                      Oliveril, kui blindid olid 25 000/50 000, oli ees pisut üle ühe BB võrra chippe, kuid "mõned foldid ja head lükked," ütleb ta ise, ning nirust stäkist on saanud üle miljoni chipi. Lauakaaslane Raigo Vakra on Oliverile ka hellitusnime andnud. Oliveri teataks lauas kui Pärnu Maakat.
                      Pärnu Maaka sõber, kel endal on kasiinosaali keeld, kostitab aga nii Oliveri kui Raigot kangete shottidega. Raigole on need mõjunud igatahes segavalt. Annika lõikab aga sellest kasu ning saab kerge vaevaga Raigolt chipilisa.

                      Loe veel: http://ee.pokernews.com/live-reporti...post.42662.htm


                      See Maakas oli vist lõpuks lõuga ka saand kui härra Vakralt kõik rahad välja pettis oma maanippidega?

                      Comment

                      • marcoloco
                        FPP Pro
                        • Nov 2010
                        • 203

                        #176
                        Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                        Minu teada Oliver v2ga eestis ei m2ngi, aga on regular Minskis high stakes cashis. EMV vist rohkem meelelahutusliku v22rtusega talle.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #177
                          Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                          Väga kaval vend siis, varjab end maaka imidzhi taha ja tyhjendab Pargi regulle.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #178
                            Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                            Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
                            Minu teada Oliver v2ga eestis ei m2ngi, aga on regular Minskis high stakes cashis. EMV vist rohkem meelelahutusliku v22rtusega talle.
                            Kusjuures see info õige, nii imelik, kui see ka poleks,
                            Tal siin foorumis ka konto. Kui te ei teadnud.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #179
                              Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                              Telelaud selgunud, loodame et stackide inf ka jagatakse.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #180
                                Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                                chipleader tõnis linnamägi 1,2 mil

                                edit: kas homme netis kantakse üle ka? või kuidas need süsteemid nüüd seoses telega on?
                                Last edited by karupoeg; 08.03.13, 22:34.

                                Comment

                                Working...