*** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #151
    Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

    "Coca on nagu Justin Bieber noh"

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #152
      Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

      enri kommentaatori töö on küll 5+, parim mida eestikeeles kuulda olnud imo

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #153
        Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

        lol, hea kommentaatorite gäng on seal :D

        Comment

        • mait47
          Jube Noob
          • Jul 2011
          • 192

          #154
          Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

          "pseudolemmik" oli päris hästi öeldud :D

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #155
            Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
            enri kommentaatori töö on küll 5+, parim mida eestikeeles kuulda olnud imo
            Olen nõus

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #156
              Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
              Olen nõus

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #157
                Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                tsssshhhhhh

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #158
                  Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  tsssshhhhhh

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #159
                    Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                    hah, uibokandil päris normaalne parukas, võrreldes ekspressis ilmunuga nagu öö ja päev :D

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #160
                      Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                      Varsti tehakse omaha hilo st ylekanne. Võib tulla päris huvitav vaatamine

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #161
                        Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                        Aga wtf 6max eventil. HUs olid stackid even 400k ja blinds 2.5/5k ning openshoveti ning 3bet shoveti minraisede peale või standard lol.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #162
                          Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                          imo on seal blindid valed, sest live ülekandes räägiti midagi 10bb vms. igastahes minraise oli 20k
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #163
                            Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                            Kas meistrikate omaha hilo turniiri final table jårelvaatamist saab ka näha? või peab ootama veel

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #164
                              Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                              Algselt postitas eddi Vaata postitust
                              Kas meistrikate omaha hilo turniiri final table jårelvaatamist saab ka näha? või peab ootama veel
                              rääkisin Madisega just, ütles, et neil oli usstreami poolt mingi tehniline pask, läheb aega veel, paneb youtube kui korras ilmselt.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #165
                                Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                                Kui Lauri selliseid folde teeb siis ilsmelgelt tal on plaanid see turna kinni panna

                                Comment

                                Working...