*** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

    Eesti 2013. aasta pokkerimeistrivõistlused toimuvad Tallinnas, Reval Park Hotel & Casinos alates 28. veebruarist kuni 9. märtsini.

    Põhiturniir toimub sarnaselt eelmise korraga neljal päeval ja on jagatud kahele järjestikusele nädalavahetusele. «Eelmiste meistrivõistluste formaat õigustas end täielikult. Sel korral oleme kava seadnud nii, et mõlemad avapäevad mängitakse nädalavahetusel, mis peaks harrastusmängijaile veelgi paremini sobima,» selgitas Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni president Marek Reinaas.

    Meistrivõistluste viimasel päeval on kavas ka suurejooneline ETPFi galaõhtu, kus pärjatud saavad nii 2012. aasta parimad pokkerimängijad kui värsked Eesti meistrid.

    «Kava on tihe ja mitmekülgne, kuid võrreldes eelmiste meistrivõistlustega plaanime ka mitmeid muudatusi, et mängijate sooritusvõimet veelgi tõsta,» kommenteeris ETPFi juhatuse liige Imre Leibold ning tõi näitena turniiripäeva pikkuse piirangu. «Kui meister ei ole kümnetunnise mängu järel selgunud, siis jätkavad mängijad tiitlijahti järgmisel päeval. Ajaloos ette tulnud enam kui 12-tunnised maratonturniirid on mängijaile väga kurnavad ja kindlasti omavad ka negatiivset mõju mängu kvaliteedile,» selgitas Leibold uuenduse vajalikkust.

    Et kogu turniiriseeria liiga pikaks ei veniks, on kavast välja jäetud heads-up ja võistkondlik turniir – nende formaatide meistrid on kavas selgitada eraldi 2013. aasta teises pooles. NLH 6-max turniiri osalustasu on käesoleval aastal vähendatud poole võrra ja Pot Limit Omaha toimub 8-handed formaadis. Informatsioon kõigi turniiride struktuuride kohta avaldatakse lähiajal ETPFi ja Olympic Poker Clubi kodulehel.

    Lisaks auhinnafondile on ETPFi liikmetele lisaauhindadeks ka kolm väärtuslikku pokkerireisi – rahvaturniiri, põhiturniiri ja üldedetabeli parimale ETPFi liikmele. Üldedetabeli punkte annavad kõik turniirid välja arvatud naiste meistriturniir. ETPFi liikmelisus peab mängija poolt oma klubi kaudu registreeritud hiljemalt 31. jaanuaril 2013.

    Turniiride ajal kehtivad Olympic Casino tavapärased riietusnõuded, netipokkeri operaatorite reklaamtootedete kandmine on lubatud, kui tegemist on ETPFi ametlike partneritega.

    Eesti Turniirpokkeri Föderatsiooni toetajateks on Triobet, PAF ja PokerStars. Uuest aastast lisandub toetajate hulka ka Olympic Poker Club.

    Kava

    Last edited by ranka; 14.12.12, 15:45. Põhjus: Viga pealkirjas
  • tafka31
    Grinder
    • Dec 2009
    • 853

    #2
    Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

    Kahju, et HU välja jääb. Ei teagi kas viitsib siis ennast kohale lohistada.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

      Kusjuures väga imelik tõesti. See on olnud ainus turniir aastate vältel, kui ma olen mõelnud, et võiks osaleda.

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #4
        Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

        segapaarismäng...LOL

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

          Võiks olla (alkoholist) segamini baaris mäng.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

            Ajakava tundub hea, kuid ma ei saa aru, miks jäeti välja viimastel aastatel ülipopulaarseks mänguks kujunenud HU, küll aga eksisteerivad segapaarismäng ning HILO.

            Jääb mulje nagu ei taheta noortele netigurudele võimalust anda...

            Cmon ETPF, WTF???

            Mina seda heaks ei kiida.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Ajakava tundub hea, kuid ma ei saa aru, miks jäeti välja viimastel aastatel ülipopulaarseks mänguks kujunenud HU, küll aga eksisteerivad segapaarismäng ning HILO.

              Jääb mulje nagu ei taheta noortele netigurudele võimalust anda...

              Cmon ETPF, WTF???

              Mina seda heaks ei kiida.
              +1

              Lisaks Heads-Up on kogunud julmalt populaarsust cashi ja HUSNG-de näol. Kui aastaid tagasi mängisid HUd ainult codecci, bukkwild, kiivramees ja andu_andu ning enamus jagunes FR/6-max, siis nüüd on asi drastiliselt muutunud.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                Henri vastus Pokernewsis:

                Kui loed uudise läbi, siis saad teada, et HU on kavas eraldi korraldada. Just seepärast, et viimaste aastate populaarsuse tõttu on oodata korralikku osalejate arvu. Nagu sa vahest ka ise mõistad, on HU korraldamine mõistlikus formaadis piisavalt aja ja ressursimahukas ning oleks lisanud kalendrisse minimaalselt 2, võimalik, et ka 3 päeva. Seega kavas eraldi evendina sügise poole.

                Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifooru...7/#post-186844



                edit: Info HU kohta:

                Et kogu turniiriseeria liiga pikaks ei veniks, on kavast välja jäetud heads-up ja võistkondlik turniir – nende formaatide meistrid on kavas selgitada eraldi 2013. aasta teises pooles. NLH 6-max turniiri osalustasu on käesoleval aastal vähendatud poole võrra ja Pot Limit Omaha toimub 8-handed formaadis. Informatsioon kõigi turniiride struktuuride kohta avaldatakse lähiajal ETPFi ja Olympic Poker Clubi kodulehel.

                Loe veel: http://ee.pokernews.com/uudised/2012...rtsis-7091.htm

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #9
                  Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                  woow sweet, siis ma loodan et tuleb ikka üks eeskujulik HU turniir. Need reload kaardid ja normaalsed levelipikkused

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                    Misasjad on reload kaardid?

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #11
                      Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                      saad nagu 2-3 stacki omale ja ise tead millal need mängu paned, kohe korraga või kui bustod siis eraldi uus alles või millaliganes saad lisa-stackid mängu panna.

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #12
                        Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                        HU live tahaks küll proovida, on mida oodata.

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #13
                          Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                          Aga miks ei tehta HU turniiri kolmandal nädalavahetusel? Sama annaks ju välja kui teha see pool aastat hiljem, ainult et kõik toimuks ilusti järgemööda :)

                          Comment

                          • K2okfor_Mey
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2012
                            • 429

                            #14
                            Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                            Mis võiks olla HU buy in 150 ?

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #15
                              Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                              Tundub, et on trend, et live Eesti MV turniirid on 3x kallimad kui online Eesti MV. Eelnevalt ka HU 150 olnud. Pakun, et üsna tõenäoliselt ka see aasta.

                              Comment

                              Working...