*** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #121
    Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    kube teeb Meidlat.
    Dunno, suht ok mäng oli.
    Viskas juba solid stacki peale aga siis miski 30 mindi jooksul tulid järjest miskid huumorid. Vbl ei osanud lihtsalt oma AA/QQ maha ka panna, dunno, pole kõige kõvem live mees, aga üldiselt jäin rahule kätega.
    See kes ütles, et kaugele ei jõua ravis mind vist veel fishiks ka, kodanik ise limpis ainult preflop ja solid käega tõste, ei tea mis luckiga see rahvakas kinni pandi...

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #122
      Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

      Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


      kohad loostiti välja

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #123
        Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

        Murul solid laud lol. Tema vs all shorts.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #124
          Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

          Muru saab HT starteegiaid ilusti kasutada lol

          Comment

          • Chevy
            FPP Pro
            • Mar 2009
            • 208

            #125
            Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Dunno, suht ok mäng oli.
            Viskas juba solid stacki peale aga siis miski 30 mindi jooksul tulid järjest miskid huumorid. Vbl ei osanud lihtsalt oma AA/QQ maha ka panna, dunno, pole kõige kõvem live mees, aga üldiselt jäin rahule kätega.
            See kes ütles, et kaugele ei jõua ravis mind vist veel fishiks ka, kodanik ise limpis ainult preflop ja solid käega tõste, ei tea mis luckiga see rahvakas kinni pandi...
            Nägin mõlemat kätt, ühes ka osaline, ei ütleks küll, et kummaski foldida oleksid saanud, standard coolerid.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #126
              Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

              Tean jah, sinu vastu vist läksingi bustoks.
              Pmst miski 3x hititi set pot commited olukorras kas 3bet või squeezed potis ja oligi gg.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #127
                Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                Kui kellelgi mu laua (4s) kohta midagi asjalikku öelda on, siis ootan PM-i. Tänks.

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #128
                  Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                  mitmes su luad on?

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #129
                    Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                    Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
                    mitmes su luad on?
                    4

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #130
                      Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                      plos teine :/

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #131
                        Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                        gg codecci!

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #132
                          Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                          ja kuda flippamised ukuga läksid? ta ise väga ei mäleta :)
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #133
                            Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                            mingi suure flipi või shortstäkk nlhu kaotasin, ei mäleta mis summa täpselt aga päris suur oli vist, 500 või 1k... svenza ehk teab

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #134
                              Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                              svenza helistas, olin 1k€ 10bb deep plo hu kaotanud ja siis tegime 100-200-400-800 flipid, kaotaja võis iga hetk quittida kui tahtis, aga kui võitsid pidid teisele re-challenge lubama... ma võitsin vist 400-se, ülejäänud uku

                              põhiasi 1k-se flipiga oli, et võitja sai omale hotelli lobbyst ostetud 55€-se chipi kohvri, ukul tonnist oli savi aga chipikohvri üle oli mees ikka üliõnnes :D

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #135
                                Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                                Holy fuck. Järvemets kas aasta nit või super readid? Ulme.

                                End to end video platform for media & enterprises. Live streaming, video hosting, transcoding, monetization, distribution & delivery services for businesses.

                                Comment

                                Working...