*** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #16
    Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

    Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Aga miks ei tehta HU turniiri kolmandal nädalavahetusel? Sama annaks ju välja kui teha see pool aastat hiljem, ainult et kõik toimuks ilusti järgemööda :)
    sest "lisaauhinnad" võiksid siis valesse kohta sattuda

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #17
      Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

      yesss PLO 8max. Langeva trendi korral võib kahe aasta pärast isegi mängima minna.

      Comment

      • metsnik
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 462

        #18
        Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

        kahju, et 6max ainult highrollerite event on

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #19
          Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

          imo võiks mõni turbo/HT turniir ka olla. Way popimad mängud, kui mõni praeguses valikus.

          Comment

          • tiigrikutsu
            Grinder
            • Oct 2011
            • 522

            #20
            Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

            Main event võiks olla 5 min blindid, 1 eur sisseost ja unlimited rebuy. :)

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #21
              Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

              Millal registreerida saab? Ja satikaid ka toimub kuskil?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                Triobet garanteerib Eesti meistrivõistlustele 10 000 euro väärtuses pileteid: http://www.pokkeriprod.com/2013/01/0...uses-pileteid/

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #23
                  Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                  kas starsis ka midagi tuleb, keegi teab?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #24
                    Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    kas starsis ka midagi tuleb, keegi teab?
                    Midagi ikka tuleb aga ma ei panustaks starsi satikatele need tavaliselt olnud üsna kasinad imo

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #25
                      Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                      Starsi satikad on tavaliselt tulnud ca 2-3näd enne EMVd

                      Comment

                      • Majandaja
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 2133

                        #26
                        Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                        Kas kellelgi on infot selle kohta, kas registreerimine toimub ainult triobeti keskkonnas või saab ka pokerstarsis seda teha?

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #27
                          Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                          Lives saad ka alates miskist hetkest.

                          Comment

                          • Kaitz20
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 289

                            #28
                            Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Triobet garanteerib Eesti meistrivõistlustele 10 000 euro väärtuses pileteid: http://www.pokkeriprod.com/2013/01/0...uses-pileteid/
                            Peaks ilmselt mingit satikat mängima. 50€ tundub olevat päris palju, et jopata 300€ või 150€ pilet. Seega tuleb alustada 3,3€ BI+ 1 rebuy +1 add-on. Kaua rebuy periood kestab? 1000 ja 10 000 punkti vahe on päris suur ning arvestes, et saab teha ainult 1 rebuy, siis on oht enne add-oni välja kukkuda.

                            Plaan 2: grindida PLO-d ning osta otse sisse main evendile, PLO-le ja rahvaturniirile. PLO 50 puhul on see 15 stäcki, PLO 100 osas ainult 7,5.

                            Comment

                            • Ingvar78
                              Jube Noob
                              • Apr 2010
                              • 117

                              #29
                              Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                              Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
                              Peaks ilmselt mingit satikat mängima. 50€ tundub olevat päris palju, et jopata 300€ või 150€ pilet. Seega tuleb alustada 3,3€ BI+ 1 rebuy +1 add-on. Kaua rebuy periood kestab? 1000 ja 10 000 punkti vahe on päris suur ning arvestes, et saab teha ainult 1 rebuy, siis on oht enne add-oni välja kukkuda.

                              Plaan 2: grindida PLO-d ning osta otse sisse main evendile, PLO-le ja rahvaturniirile. PLO 50 puhul on see 15 stäcki, PLO 100 osas ainult 7,5.
                              30 min. Aga kokku kestis ikka 3h tänu huvitava suurusega addonile.

                              Comment

                              • Kaitz20
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 289

                                #30
                                Re: *** AMETLIK: EMV 2013 teema ***

                                Mitu mängijat osales?

                                Comment

                                Working...