[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #496
    Re: [100NL FR]Kollane

    Õnne!

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #497
      Re: [100NL FR]Kollane

      Õnne Kalju!

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #498
        Re: [100NL FR]Kollane

        recived 14. juuli

        Dear HrKalju,

        Congratulations! You have achieved PlatinumStar VIP status.

        recived 15. juuli

        Dear HrKalju,

        Congratulations! You have achieved Supernova VIP status.

        stars on nuts ikka :)


        Graafik pühapäeval, midaig head pole siiani :)

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #499
          tohman olen

          Kaks ´´suurepärast`` nädalat on möödunud diili alguses. Tulemust pole ollagi, millest on väga kahju. Ei saa aru absoluutselt aru mis nuss on.
          Lõviosa päevadest mis mänginud olen, esimesed sessid on kõik plussis, iga järgnev sess on asja alati hullemaks teinud.Selline tunne on, et ei tohigi rohkem päevas mängida, kui 1 sess.
          Järgmine nädal tõmban kõvasti tightimaks end ja vaatab mis edasi teha annab. Selge on see, et jooks on pask, debiilset mängu ja tilti on ka muidugi ette tulnud. Enamus miinust on tulnud € lauast, loobusin täna seal mängimast. Ennem € laudu lahti ei võta, kui graafik vähemalt nullis on.

          Hea uudis on see, et sain SN staatuse uuesti.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          $200 boonused


          FML

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #500
            Re: [100NL FR]Kollane

            Mitu lauda tavaliselt korraga teed? Ja mitu h päevas?

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #501
              Re: [100NL FR]Kollane

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              Mitu lauda tavaliselt korraga teed? Ja mitu h päevas?
              Kindlat arvu ei olegi, jääb sinna 8-15 vahele kuskile. 5h on keskmine hetkel.
              Paljude laudadega ise mängid?

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #502
                Re: [100NL FR]Kollane

                oleneb täiesti päevast. Kui fishe palju, siis rohkem, sest enamus otsused kerged (samas peab ikka vähemaks võtma,sest mängin osasid käsi liiga kiiresti). Kui jamad lauad siis vähem ja madistan regsidega rohkem, aga noh 1fishi otsin ikka paremale käele (kuni 3kohta).
                vahest juhtub 7lauda..vahest 14 (üle 14 ei võta). Kui alla 5 laua, siis lõpetan ära...läheb liiga igavaks.

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #503
                  Re: [100NL FR]Kollane

                  Võtab ilusti kokku kõik

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Tuleb ilge hala
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #504
                    Re: [100NL FR]Kollane

                    glgl!

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #505
                      Re: [100NL FR]Kollane

                      Vaheta korraks formaati. Mul oli paar kuud tagasi cashis elu kõige sitem nädal käsil, jooks ülisitt. Mingil õhtul võtsin siis ühe MTT käsile ning jooks oli kuldne ning $3,5k shipp the first place noh. Pärast seda läks cashis ka asi paremaks.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #506
                        Re: [100NL FR]Kollane

                        Omadest kogemustest julgen öelda, et täispask jooks võib kesta vabalt 100K kätt. Nööbi üks jääkülm õlu lahti ja võta vabalt. Küll ühel päeval hakkab minema jälle :)

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #507
                          Re: [100NL FR]Kollane

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Omadest kogemustest julgen öelda, et täispask jooks võib kesta vabalt 100K kätt. Nööbi üks jääkülm õlu lahti ja võta vabalt. Küll ühel päeval hakkab minema jälle :)
                          Leits selle väitega nõus ei oleks.

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #508
                            Re: [100NL FR]Kollane

                            nojaaaa... jätkame mehed. pinged on maandatud.. ma ename i jõua ausalt

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #509
                              Re: [100NL FR]Kollane

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Omadest kogemustest julgen öelda, et täispask jooks võib kesta vabalt 300K kätt. Nööbi üks jääkülm õlu lahti ja võta vabalt. Küll ühel päeval hakkab minema jälle :)
                              omast kogemusest :)

                              gl

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #510
                                Re: [100NL FR]Kollane

                                wiiiiii
                                Natuke kahju ka, kuna nad olid ikka päris suured fishid. Kindlasti oleks neid vennikesi veel näinud ja rohkem, kui $28 saanud.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                                See nädal on esimene mis plussis on, selle üle on ikka väga hea meel. Käsi vähe, aga kasumit piisavalt. Diili plussini on veel aega, aga tulemata see ei jää . Teen lühikesi sesse ja kui mingi imelik beat juba on panen lauad kinni. Kuna Stars on mulle tõestanud,et kui asi hakkab allamäge minema, ega siis paremaks ei muutu midagi.

                                Comment

                                Working...