[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #541
    Re: [100NL FR]Kollane

    Algselt postitas noname Vaata postitust
    möllad nüüd NL200s?
    või lihstalt mõni laud NL100 kõrvale?

    vaikselt üritan, kui tuju tuleb.
    mõned lauad 100NL kõrvale.
    Last edited by kollane; 12.09.11, 10:48.

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #542
      Re: [100NL FR]Kollane

      Korralik lugemine. Loe vana blogi uuesit läbi ja mott uuesti mängida. Korralikult biitisin kunagi, kunagi ainult ei maksa enam midagi..


      Jätkub

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #543
        Re: [???]kollane

        ei mäletanudgi enam et sa eksisteerid

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #544
          Re: [???]kollane

          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
          ei mäletanudgi enam et sa eksisteerid
          Tuleb comeback :D

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #545
            Re: [???]kollane

            Tore, et tagasi ja uuesti businessis. Edu tegemistes!

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #546
              Re: [???]kollane

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              Tore, et tagasi ja uuesti businessis. Edu tegemistes!

              Tänud, kuu lõpu pole teen pikema postituse, mis vahepeal toimunud on. Ehk graafik ka...

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #547
                Re: [???]kollane

                kollane on ju fr legend :). gl!

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #548
                  Re: [???]kollane

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  kollane on ju fr legend :). gl!
                  Nii suur kompliment! Tänud

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #549
                    Re: [???]kollane

                    Peale BF-d väga rahuldav kuu. Peaks postitust väärt olema küll.



                    +puntid, stellarid

                    Comment

                    • KaldaPoiss
                      Julm Donk
                      • Jan 2011
                      • 80

                      #550
                      Re: [???]kollane

                      NL 100 ?

                      Väga ilus igatahes, silm puhkab !
                      Gl

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #551
                        Re: [???]kollane

                        Algselt postitas KaldaPoiss Vaata postitust
                        NL 100 ?

                        Väga ilus igatahes, silm puhkab !
                        Gl
                        Enamud 100NL, mõni tuhat kätt 50NL ka.

                        Comment

                        • trasadonkad
                          Grinder
                          • May 2014
                          • 672

                          #552
                          Re: [???]kollane

                          selle kuu graaf? v2ga naiss :)

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #553
                            Re: [???]kollane

                            Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                            selle kuu graaf? v2ga naiss :)
                            Eelmine kuu :)

                            Selle kuu esimene päev algas nii.
                            Last edited by kollane; 01.11.14, 21:03.

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #554
                              Re: [???]kollane

                              Winrate meeldib- 666


                              Kuu siiamaani.
                              Suhtelislet laisalt on see kuu alanud. Aga mängu kallal tööatmine käib ja üritan ikka paremini.

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #555
                                Re: [???]kollane

                                Reedel tekkis mõte, et teeks äkki laupäevasseks SN freerolliks SN staatuse ära.
                                Väga ei table selectinud ja mängisin päris paljude laudadega... Mis mõistagi nagu alati hästi ei lõppenud.
                                Korralik miinuspäev.


                                See kuu
                                Last edited by kollane; 16.11.14, 20:09.

                                Comment

                                Working...