[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #526
    Re: [100NL FR]Kollane

    Huvitav, kas mul korjavad €-lauad kasumit ja $-lauad kahjumit. Äkki peaks table-selectimisse uue dimensiooni juurde võtma €==dongid

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #527
      Re: [100NL FR]Kollane

      kõik kokku graafik oli vale, muutsin ära.

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #528
        Re: [100NL FR]Kollane

        soliidne pot

        €0.50/€1 No Limit Holdem
        8 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG KhanK69 (€115.60)
        UTG+1 BlioN2 (€99.15)
        MP1 Ruudiitais (€106.10)
        MP2 kollane (€100)
        CO fran2463 (€61.80)
        BTN Angel Molina (€98.50)
        SB olijugon (€179.25)
        BB spitzl (€100)

        Pre-Flop: (€1.50, 8 players) kollane is MP2 Q Q
        1 fold, BlioN2 calls €1, 1 fold, kollane raises to €4, fran2463 calls €4, Angel Molina calls €4, olijugon raises to €17, 1 fold, BlioN2 folds, kollane calls €13, fran2463 calls €13, Angel Molina calls €13

        Flop: Q 8 10 (€70, 4 players)
        olijugon checks, kollane checks, fran2463 checks, Angel Molina goes all-in €81.50, olijugon goes all-in €162.25, kollane goes all-in €83, fran2463 goes all-in €44.80

        Turn: 4 (€441.55, 4 players, 4 all-in)

        River: 4 (€441.55, 4 players, 4 all-in)

        Final Pot: €441.55
        Angel Molina shows two pair, Tens and Fours
        9 10
        olijugon shows two pair, Tens and Fours
        K 10
        kollane shows a full house, Queens full of Fours
        Q Q
        fran2463 shows two pair, Jacks and Fours
        J J

        kollane wins €360.30 (net +€260.30)

        olijugon collects €79.25 (net -€100)
        Angel Molina lost €98.50
        BlioN2 lost €1
        fran2463 lost €61.80


        suurim siis siiani

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #529
          Re: [100NL FR]Kollane

          solid

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #530
            Re: [100NL FR]Kollane

            ja oleks mingi suvaline, näiteks T high flop, olnud, siis oleksid foldinud?

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #531
              Re: [100NL FR]Kollane

              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
              ja oleks mingi suvaline, näiteks T high flop, olnud, siis oleksid foldinud?
              ei oleks, angel molinat ei teadnud, aga olijugoni vastu ei oleks ka JJ foldinud Thigh boardil

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #532
                Re: [100NL FR]Kollane

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                iga kord ma selle värdjaga laudu alustan, lähen ma krdi monkey tilti...
                esimene miinus päev see kuu.. edaspidi väldin seda troppi

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #533
                  Re: [100NL FR]Kollane

                  Algselt postitas kollane Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  iga kord ma selle värdjaga laudu alustan, lähen ma krdi monkey tilti...
                  esimene miinus päev see kuu.. edaspidi väldin seda troppi
                  oojaa. mäletan ise ka temaga madinaid NL100s - kõige vastikum tüüp, kes keeras laua alustamised alati tuksi mingi metajuraga mida ta harrastas. vältisin isegi lõpuks teda.

                  noted:
                  -98s callis sb pealt mu mp raise, A57 raises cbeti gutteriga suurelt
                  -kui paard flopil sai riveriks masti siis riv overbetshoves
                  -JKs callis mu steali, Q high fl bd fd-ga raises cbeti, turnis oesd saades lammutas bustoks

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #534
                    Re: [100NL FR]Kollane

                    Minu meelest see vastane ongi weak tight nagu ta nimigi :) Alustasin temaga meeleldi laudu alati.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #535
                      Re: [100NL FR]Kollane

                      isegi mina olen temaga mänginud omajagu. minumeelest oli ka nimi vastavuses. ei mäleta küll ühtegi readi, aga nimi oli kohe tuttav

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #536
                        Re: [100NL FR]Kollane

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        Minu meelest see vastane ongi weak tight nagu ta nimigi :) Alustasin temaga meeleldi laudu alati.
                        minu ta suudab nipsuga tilti ajada. vaatasin eile, et päris paljud, kes muidu laudu alustavad, ei mängi temaga.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #537
                          Re: [100NL FR]Kollane

                          Kui ei eksi siis kunagi ta crushis.

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #538
                            Re: [100NL FR]Kollane

                            suurim kaotatud pot
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            tore päev oli :D
                            esimene sess +1000
                            lõpetasin -200
                            aga ei virise, homme ka päev

                            TAKE MANEY

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #539
                              Re: [100NL FR]Kollane

                              Pole hullu
                              TAEK_MANEY

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #540
                                Re: [100NL FR]Kollane

                                möllad nüüd NL200s?
                                või lihstalt mõni laud NL100 kõrvale?

                                Comment

                                Working...