[???]kollane

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #511
    Re: [100NL FR]Kollane

    Hilinenud kuu kokkuvõte.
    Ei võtnud Stars mind ilusti vastu peale pikka pausi. Samas ei ütle, et ise ka nii väga hästi mängisin.
    Suurem miinus ongi põhiliselt €-ja PL laudades. Pl laudades ma pole üheski limiidis väga plussis miskipärast.
    Ei tea kuidas osad kodanikud seal nii hästi jooksevad, minul see kahjuks ei õnnestu.
    Võrreldes Starsi Ft-ga on tase ikka natuke tugevam tõesti. Mäletan, kui esimese katse tegin Starsist FT`i kolida, siis
    ei suutnud ma alguses softiga kohaneda, sellepärast ka mängisin ainult boonuse lahti ja lasin jalga. Viga oli muidugi selles,
    et mul oli sitt arvuti siis ja soft lagis lihtsalt.Nüüd tagasi kolides, ei meeldi mulle see Starsi soft ja gamespeed üldse.
    Nii tilti ajab lihtsalt ajab see miljon aastat tiksuv timebank. Ei ole kuidagi kodune see värk. FT´l on ikka parim soft!
    Diil on hetkel küll väikses miinuses, aga loodan väga, et saan sel kuul ära lõpetatud.Sean selle kuu eesmärgiks #1.
    Loobun täielikult pidudest va. tüdruku sünnipäev.
    Keskendun ainult mängule, samuti saan natuke coachingut mängijalt, kes mind kunagi coachis.

    Wish me luck!


    Pole väga mingeid eesmärke kuule seadnud, nüüd üritan seda iga kuu teha.

    Juulis eesmärke polnud

    Augusti eesmärgid:
    *Lõpetada diil
    *mängida vähemalt 75k kätt
    *nädalas üks video ära vaadata
    *olla terve kuu kaine va. tüdruku sünnipäev


    Graafik:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Boonsed: $600
    Kokku: -$827

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #512
      Re: [100NL FR]Kollane

      Jep. PSis on mängud märgatavamalt aeglasemad, mis tähendab, et mängid rohkem laudu, et sama arv käsi sisse saada ja mängudünaamikat on raskem tabada (rohkem vastaseid, keda jälgida).
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #513
        Re: [100NL FR]Kollane

        Ma ei tea kas see on juhus, aga peale BF-i olen märganud, et paljudel 25-200NL FR mängijatel kellel varem läks asi koguaeg stabiilselt edukalt on millegipärast downswing (blogisid uurides vähemalt)

        Endal sama teema, et peale BF-i ma ei saa aru kas mängud on tõesti raskemaks läinud või mis värk on. Usakad kadusid siis nagu joonlauaga alla löödud graafik kohe, ei tea kas tõesti elatusin aint fishideks w.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #514
          Re: [100NL FR]Kollane

          küll tuleb

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #515
            Re: [100NL FR]Kollane

            Käisin täna enda lapsepõlve masinaid vaatamas.
            Tekkis kohe mõnus tunne ja mõte, et peaks need täielikult korda tegema ja kõik origninaal jupid külge panema.
            Kolm vene tsiklit on: kavrovets, K-750, ja mopeed.
            Nüüd juba tund aega surfan vene mootorrataste foorumites ja otsin juppe :D
            Esimeseks projektiks saab vist Kavrovets ehk siis jänestege java või kuidas seda kutsutigi.
            Lähiajal küll midagi toimuma ei hakka, aga sügisel tahaks alustada. Sebin natuke juppe ja uurin maid.
            Hästi läheb tulevad homme pildid ka.

            Kui kellegil miskit pakkuda mingeid juppe nimetatud masinate kohta andku teada.

            Comment

            • Facepoker
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 364

              #516
              Re: [100NL FR]Kollane

              Mul ka kavrovets seisab juppidena ja ootab millal ära puhastan ning kokku laon.

              Vb võtan ka selle töö sügisest ette, siis saab mõtteid jagada:)

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #517
                Re: [100NL FR]Kollane

                Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                Mul ka kavrovets seisab juppidena ja ootab millal ära puhastan ning kokku laon.

                Vb võtan ka selle töö sügisest ette, siis saab mõtteid jagada:)

                Mis Sa ikka vaeva näed. Müü mulle parem :D

                Comment

                • Facepoker
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 364

                  #518
                  Re: [100NL FR]Kollane

                  Ma arvan ,et sa ei tahaks selle eest niipalju maksta, kui ma selle eest tahaksin saada :D

                  Seega tuleb vaeva näha :)

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #519
                    Re: [100NL FR]Kollane

                    Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                    Ma arvan ,et sa ei tahaks selle eest niipalju maksta, kui ma selle eest tahaksin saada :D

                    Seega tuleb vaeva näha :)

                    mis aasta oma sul on?

                    ledsin ühe sellise dokumentidega 62a. €200
                    komplektne, töötav.

                    Comment

                    • Facepoker
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 364

                      #520
                      Re: [100NL FR]Kollane

                      Ka 60 algus, täpselt ei mäleta. Ma tean ka kellel peaks 1 olema vb sebin ära varuosadeks :)

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #521
                        EI oska...

                        Vabandan jälle kokkuvõtte hilinemise pärast. Laup. käisin krt joomas saatuse tahtel ja eile oli selline pohmell, et liigutada ka ei saanud.

                        augusti esimene nädal


                        pokker on rigged.
                        25k punne vaja veel teha saab 1,5k boonse kätte.. wiii

                        jama jama jama on elukord

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #522
                          Re: [100NL FR]Kollane

                          wiiiiiii... diil kergelt plussis
                          skalansky hakkab vaikselt võlga maksma

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #523
                            Re: [100NL FR]Kollane

                            Mõtlesin eile pika postituse teha, aga hetkel pole mingit tuju krt. Sellepärast ka kokkuvõte jälle hilineb.
                            Sai eile sõbra autoga naisele järgi mindud. Sõber oli muidugi unustanud jahutusvedeliku panna. Mingit tuld ega midagi ei põlenud, sain alles siis aru, kui auto keema oli läinud. Ootasin siis, seni kui maha jahtud, käisin tanklas jahutusvedeliku toomas. Sain tööle ilusti, sõitsin edasi, kuni järgmise ristmikuni, kus pidi seisma jääma. Ja hoobilt jälle temp üleval.
                            Jahutusvedelik väljas kõik, mitte ******* teha ei saanud. Sebi treilat pool ööd, hui sõidab keegi. Enamvähem õeldi, et oota hommiku kella kaheksani. Lõpuks infost sain mingi nr ja sain auto sõbra juurde parandusse viidud.

                            No türademaaaaaaaa, vaja sellist sitta muidugi. Viimane kord kellegi teise asja võtan.


                            Pokkerist, siis.
                            Pikka juttu pole, BE tohman olen. Mõtlesin kõvasti kasi postitada, aga ausalt ei viitsi preagu midagi teha. Õel ka sünna täna ja võtan rahulikult.

                            8.08-12.08
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Kõik kokku:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Kasum koos boonste jms: $824

                            Pool kuud veel jäänud...
                            Last edited by kollane; 15.08.11, 13:33.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #524
                              Re: [100NL FR]Kollane

                              korja oma linkidelt /thumb/ osa ära, siis on nad mõistliku suurusega..

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #525
                                Re: [100NL FR]Kollane

                                korras. ty

                                Comment

                                Working...