~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #601
    Re: ~ kjmrc @ NL10-20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

    Tore näha, et biidid.

    GL!

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #602
      Re: ~ kjmrc @ NL10-20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

      Kui microt ei biidi, siis quit pkr, its not for you :D

      Aga tänud!

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #603
        Re: ~ kjmrc @ NL10-20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

        Esimene sess siis NL20 seljataga.. kõik on nagu vanaviisi, vaalu palju ja rege ka tikutulega otsima ei pea. Üldine mulje on väga hea, lauad on tegelikkuses ikkagi vaalased. Kui NL10 ja NL20 võrrelda, siis kõrgemal limiiidis ikka agrotsemist rohkem tunda ja ei taheta väga foldida ka cbettidele, mis NL10s juhtus väga tihti. Tuleb ennast veidi ümber harjutada.

        Usun, et mida limiit kõrgemale, seda vähem tahetakse foldida ?!

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #604
          Re: ~ kjmrc @ NL10-20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

          Natuke mõtteainet võimalikust filosoofiast...
          Võid ka ise sellest lähtuda =)

          Kui juba pre callid siis ei saa ju ometi flopil foldida?
          Kui juba flopi callid siis ei saa ju ometi turnil foldida?
          Kui juba turni callid siis ei saa ju ometi riveril foldida?

          =)

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #605
            Re: ~ kjmrc @ NL10-20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

            Lol normal.. Eks pidevalt tuleb ette neid olukordi, kus tuleb missed boardil lasta 2-3 barrelit ja folditakse üpris tihti tegelikult.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #606
              Re: ~ kjmrc @ NL10-20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

              Täna rohkem mängida ei jõua, esimene shot NL20'sse läks edukalt võrreldes eelmisega :D

              NL10 ca 300 kätt, ülejäänud NL20

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #607
                Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                Kümnes päev ilma suitsuta.. Asi edeneb, "nälga" pole veel kordagi 10 päeva jooksul tundnud millegipärast..

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #608
                  Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                  võta kolm õlut

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #609
                    Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Kusjuures jõin reedel 4 õllet, siis tekkis küll isu teha üks :D Aga pidasin vastu ja ei teinud :)

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #610
                      Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                      lol nii on, kaine peaga pole isu ja ei suitseta, nv läheb aga lepase reega

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #611
                        Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                        lol nii on, kaine peaga pole isu ja ei suitseta, nv läheb aga lepase reega
                        Peaks mainima, et vigane asi see suits ikka :D

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #612
                          Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                          ma suitsetan siis kui kellegagi kokku satun kes ka suitsetab. Õnneks väga ei ole suitsetajaid. Seega keskmine vast peaks tulema paari suitsu kanti nädalas mis on kindlasti parem kui pakk päevas :)

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #613
                            Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Oikuihull.. Hakkasin laudu sulgema siis ja värki, võtsin auto post BB ära, sain kätte AA ja vaala vastu kaotasin BI, sai tripsi. Järgmine käsi mul 22, sain seti ja vaal rea.. rofl miski 2 käega läks 2 BI.. mõni käsi veel ja oleksin lauad sulgenud ootasin kuni jõuan UTG.. ebaõnn :D Aga päev jäi plussi vähemalt üle 3 BI.



                            Päeva pärl

                            Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1947104
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            MP: $14.70 - VPIP: 19, PFR: 12, 3B: 15, AF: 0.8, Hands: 117
                            CO: $19.12 - VPIP: 23, PFR: 18, 3B: 8, AF: 2.7, Hands: 182
                            BTN: $19.71 - VPIP: 65, PFR: 26, 3B: 3, AF: 1.0, Hands: 544
                            [b]Hero (SB): $21.45
                            BB: $20.04 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 5, AF: 4.1, Hands: 689
                            UTG: $9.70 - VPIP: 22, PFR: 11, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 9

                            Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with A Q
                            UTG calls $0.20, MP calls $0.20, 1 fold, BTN calls $0.20, Hero raises to $1.20, 1 fold, UTG calls $1, MP calls $1, BTN calls $1

                            Flop: ($5.00) 7 7 8 (4 players)
                            Hero checks, UTG bets $1.25, MP calls $1.25, BTN calls $1.25, Hero calls $1.25

                            Turn: ($10.00) 5 (4 players)
                            Hero checks, UTG checks, MP checks, BTN checks

                            River: ($10.00) K (4 players)
                            Hero checks, UTG checks, MP checks, BTN checks

                            Final Pot: $10.00
                            MP mucks 9 T
                            BTN mucks 9 J
                            Hero shows A Q
                            UTG mucks 6 A
                            Hero wins $9.50
                            (Rake: $0.50)





                            Call turn või panna hoopis ise ka 2nd barrel?

                            Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 1947101
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            BTN: $24.14 - VPIP: 65, PFR: 26, 3B: 3, AF: 1.0, Hands: 544
                            Hero (SB): $24.62
                            BB: $21.49 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 5, AF: 4.1, Hands: 689

                            Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with A Q
                            BTN raises to $0.40, Hero raises to $1.10, BB calls $0.90, BTN calls $0.70

                            Flop: ($3.30) 7 7 Q (3 players)
                            Hero bets $2.00, BB calls $2, BTN calls $2

                            Turn: ($9.30) 6 (3 players)
                            Hero checks, BB bets $6.00, BTN folds, Hero




                            Fold on hea jep?

                            Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1947112
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            BB: $41.03 - VPIP: 25, PFR: 21, 3B: 6, AF: 3.3, Hands: 2800
                            UTG: $18.12 - VPIP: 30, PFR: 12, 3B: 6, AF: 7.3, Hands: 146
                            MP: $20.30 - VPIP: 26, PFR: 22, 3B: 11, AF: 1.5, Hands: 370
                            CO: $20.00 - VPIP: 21, PFR: 18, 3B: 7, AF: 3.1, Hands: 3949
                            BTN: $22.52 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 5, AF: 2.6, Hands: 603
                            Hero (SB): $21.74

                            Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with Q Q
                            2 folds, CO raises to $0.50, 1 fold, Hero raises to $1.50, 1 fold, CO raises to $3.60, Hero calls $2.10

                            Flop: ($7.40) 2 8 7 (2 players)
                            Hero checks, CO bets $3.70, Hero calls $3.70

                            Turn: ($14.80) 6 (2 players)
                            Hero checks, CO bets $12.70, Hero



                            Kuu so far

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • The_Meer
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 765

                              #614
                              Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                              1käes flopi call on väga loose

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #615
                                Re: ~ kjmrc @ NL20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Oikuihull.. Hakkasin laudu sulgema siis ja värki, võtsin auto post BB ära, sain kätte AA ja vaala vastu kaotasin BI, sai tripsi. Järgmine käsi mul 22, sain seti ja vaal rea.. rofl miski 2 käega läks 2 BI.. mõni käsi veel ja oleksin lauad sulgenud ootasin kuni jõuan UTG.. ebaõnn :D Aga päev jäi plussi vähemalt üle 3 BI.
                                Miks autoposti tagasi peale ei pane sinna lauda kus AA KK
                                Mina panen-proovitud töötab

                                Comment

                                Working...