~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #586
    Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

    Officially 10k händi täis see kuu, mis on kooli ja töö kõrvalt täiesti OK, arvestades, et täna on 09.10..
    Endiselt NL10's tho, järgmise limiidini on veidi aega veel :\

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #587
      Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

      lol, sul suht sama volüüm nagu mul, tundides ilmselt mitte aga kätearvult, nice graph, gl!
      Move up, näed et biidid ju!

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #588
        Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

        Kena non shodown joon nl10 kohta :)

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #589
          Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

          HerrjÄnks, tundub, et mõlemal piisavalt palju tegemist, et mitte jõuda suuremat volüümi. Tegelikult jõuaks isegi rohkem mängida tho, aga puhkamine on ka väga tähtis pokkerimängu juures :) Ja üles tahaks liikuda küll, aga paraku pole veel piisavalt buy-inne järgmise limiidi jaoks..

          Murdock, aga tegelt ise ka imestasin, kui nägin nonsd'd, pole varem trehvanud micros, et niimodi jookseks :D

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #590
            Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

            Missugune liigutus oleks siin kõige +EVm? Call raise & ck turn/Shoveda raisele? Board on üsna wet ja ei tahaks, et mingi 9 või 8 sinna kukub, mis tapaks actioni..


            Prima Network $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1940901
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            UTG: $10.00 - VPIP: 22, PFR: 15, 3B: 10, AF: 2.1, Hands: 549
            MP: $7.09 - VPIP: 29, PFR: 8, 3B: 5, AF: 0.7, Hands: 117
            CO: $12.14 - VPIP: 31, PFR: 24, 3B: 9, AF: 2.1, Hands: 316
            BTN: $11.95 - VPIP: 28, PFR: 4, 3B: 0, AF: 1.8, Hands: 116
            Hero (SB): $20.05
            BB: $11.22 - VPIP: 20, PFR: 19, 3B: 9, AF: 1.8, Hands: 90

            Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with T T
            2 folds, CO raises to $0.30, 1 fold, Hero raises to $0.90, 1 fold, CO calls $0.60

            Flop: ($1.90) J 7 T (2 players)
            Hero bets $1.30, CO raises to $4




            Kas longrunis +EV callida siin? Vastane oli kergelt tilting ja vaalapoolsem.


            Prima Network $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1940902
            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

            MP: $18.72 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 4, AF: 7.5, Hands: 91
            CO: $19.87 - VPIP: 22, PFR: 15, 3B: 10, AF: 2.1, Hands: 549
            BTN: $1.62 - VPIP: 36, PFR: 6, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 33
            SB: $16.58 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 7, AF: 5.7, Hands: 133
            Hero (BB): $35.25
            UTG: $10.75 - VPIP: 29, PFR: 16, 3B: 3, AF: 2.5, Hands: 246

            Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with J A
            UTG calls $0.10, 2 folds, BTN calls $0.10, SB raises to $0.50, Hero calls $0.40, UTG calls $0.40, 1 fold

            Flop: ($1.60) 5 3 8 (3 players)
            SB checks, Hero checks, UTG bets $10.25, SB folds, Hero
            Last edited by kjmrc; 11.10.12, 16:55.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #591
              Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

              Esimene käsi shove, sest vastase stack nii pisike ja armsake.
              Teises pigistaks vastaseid omakorda pre.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #592
                Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                Mismõttes pisike? :D Käe alguses 120bb ju :D
                OK, see squeeze jah, aga postflop otsus?!

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #593
                  Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                  lol, arvasin, et NL20. ikka shoveks. shove ju veidi rohkem kui minraise lol.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #594
                    Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Teises käes SB on 15/12 ja 3betiga (mitte squeeziga..) isoksid end lihtsalt tugeva range vastu preflop, seega sealne flat >>>> 3bet, et fishe potis hoida.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #595
                      Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                      roger that

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #596
                        Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                        OH mother of five.. päevane +6 bi sess sai õhtul tehtud maatasa, praegu lõpetasin -6bi sess, rbpro elu on suht tore muidugi.. Ma luban, et argipäeviti ei mängi enam peale 22, ndvsel võib :)

                        Homme jälle nullist alustada..cool

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #597
                          Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          Teises käes SB on 15/12 ja 3betiga (mitte squeeziga..) isoksid end lihtsalt tugeva range vastu preflop, seega sealne flat >>>> 3bet, et fishe potis hoida.
                          Tahtsin just sama öelda.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #598
                            Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Tänane päev üsna soliidne, NL10's +6 BI, mõtlesin, et mängin turniiri ka ja tabas ilus üllatus.. See kuu 2 turniiri mänginud üldse kokku ja teisel sain 4. koha ja sellega läks siis nii.. Imestan, kuna pole turnapro ja 2-3-4-5 handed suurte blindidega mäng ei istu mulle üldse :D

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                            Anyway, see nädal rohkem väga mängida ei jõua ja järgmisest nädalast NL20 :)
                            Esialgu ilmselt mixin NL10-20 kuna kohe NL20 ette võtta tundub karm, tuleks vaikselt sisse elada suuremasse limiiti imo..



                            E: NL10 graph ka, miskipärast kadus mul mingeid käsi ära teadmata põhjustel, niiet graafik täiesti õigust ei räägi, aga üldpildi saab kätte.. Tean, et hea jooks aitas ka kaasa aga savi, head jooksu peabki olema, vaevalt, et keegi endale halba jooksu tahaks :D

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by kjmrc; 12.10.12, 16:40.

                            Comment

                            • p0l1
                              Grinder
                              • Jan 2011
                              • 581

                              #599
                              Re: ~ kjmrc @ NL10-20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Biidid ju ilusti nl10. Pane põhirõhk volüümile.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #600
                                Re: ~ kjmrc @ NL10-20 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                                Biidid ju ilusti nl10. Pane põhirõhk volüümile.
                                Saaks ainult :D
                                Kool + töö võtavad ka oma aja, aga annan endast parima :) See kuu tahaks at least 30k kätt teha. Ilmselt ka täiesti tehtav.
                                Liigungi üles esmaspäevast, vb pühapäeva õhtul teen esimese sessi juba.

                                Comment

                                Working...