~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #466
    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

    Ega ongi võimatu bustosse minna kui mängid ~70 bi'ga ja nt kui on samalimiidi jaoks alles 40 bi liigud juba alla jms, aga paljud lihtsalt ei pea nendest reeglitest kinni.. Ise enam-vähem ikka pidasin, eks ei tahtnud eriti mõnikord alla liikuda aga mis muud üle jäi.

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #467
      Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Ega ongi võimatu bustosse minna kui mängid ~70 bi'ga.
      Märtsi esimese 10 päevaga jooksin 70 bi alla EV, olgugi jah et tegu oli hu hyperitega, aga siiski, 70 bi on õhkõrn jää minu arust.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #468
        Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
        Märtsi esimese 10 päevaga jooksin 70 bi alla EV, olgugi jah et tegu oli hu hyperitega, aga siiski, 70 bi on õhkõrn jää minu arust.
        alla EV jooksmine ei tähenda 70 BI kaotamist.

        Comment

        • Murdock
          Grinder
          • Jun 2010
          • 690

          #469
          Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

          Arvan et ta mõtles cashi

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #470
            Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

            ma tean.

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #471
              Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

              see oli rohkem jasssass-ile mõeldud :D

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #472
                Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                No 70 bi'ga micro/low cashis bustoks minna on suht raske imo.. obv ht husngd ja 27/45/180 mehe sngdes on ulme variatsioon ;p

                Comment

                • isutuba
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 633

                  #473
                  Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Ma lendasin kuu algul -35bi ja siiamaani nühin tagasi algusesse, -3bi preagu kuu seis

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #474
                    Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Panen ühe 2+2 võetud päevakohase hyperite graafi kah, kuna siin sellest jutt käib:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #475
                      Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                      eeeenamväähem..

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #476
                        Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Panen ühe 2+2 võetud päevakohase hyperite graafi kah, kuna siin sellest jutt käib:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Oh õudne küll :D sellise volüümi peale. Uskumatu, aga ju siis võimalik

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #477
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Panin stake teema ka ülesse, kuna see kehv jooks ja cashoutimine ei jätnud lõpuks väga midagi järgi ja NL10 ka pole motti nühkida..

                          LINK

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #478
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Proovi zoomi starsis, see uus formaat mis tuli, väga fishine(saad väikse bankrolliga palju käsi tunnis mängida jms), aind et HEM ei tracki ja infi ei ole vastaste kohta...
                            Ise lasin 4 lauda korraga, tuli ca 1000kätt tunnis, praegu on aind NL2-NL10 & NL100, loodan et limiite tuleb juurde...

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #479
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                              Proovi zoomi starsis, see uus formaat mis tuli, väga fishine(saad väikse bankrolliga palju käsi tunnis mängida jms), aind et HEM ei tracki ja infi ei ole vastaste kohta...
                              Ise lasin 4 lauda korraga, tuli ca 1000kätt tunnis, praegu on aind NL2-NL10 & NL100, loodan et limiite tuleb juurde...
                              Ei soovi cashi mujal mängida hetkel kui Microgamingus, kuna mul on päris hea RB diil siin. Võib-olla kui Starsi tekivad nt. $4.40 'rush' sng'd siis võib proovi teha, kuna vanasti ftp's mängides oli seal suht ez money, kuigi swingid ka soliidsed seal :)

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #480
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Long-term stake+iganädalane coaching nüüd olemas DaBeat'iga. Hakkame printima! =D

                                Comment

                                Working...