Re: ~ kjmrc FIGHTING WITH DOOMER {pokkerist, elust ja olust} ~
Ega ongi võimatu bustosse minna kui mängid ~70 bi'ga ja nt kui on samalimiidi jaoks alles 40 bi liigud juba alla jms, aga paljud lihtsalt ei pea nendest reeglitest kinni.. Ise enam-vähem ikka pidasin, eks ei tahtnud eriti mõnikord alla liikuda aga mis muud üle jäi.
Ega ongi võimatu bustosse minna kui mängid ~70 bi'ga ja nt kui on samalimiidi jaoks alles 40 bi liigud juba alla jms, aga paljud lihtsalt ei pea nendest reeglitest kinni.. Ise enam-vähem ikka pidasin, eks ei tahtnud eriti mõnikord alla liikuda aga mis muud üle jäi.

Comment