~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #286
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kehvalt mängitud käsi ju :/ Peaks hiljemalt turnis panustamisega pihta hakkama. Oleks sulle riverisse A või T tulnud, oleksid probably mossitanud seal oma flushiga :D
    Tal TOTAL NUTS ju????

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #287
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      irv.. ei oleks ma sittagi saanud.. seal fishid oleks nkn panustanud juba kui neil midagi oleks olnud.. niiet mul poh, lihtsalt silmailu jaoks ei panustanud, endal ka ilus vaadata :D

      E: UTG oleks pidanud ise panustama :) Fishid tavaliselt ikka panustavad kui neil mingigi paar on, arvasin, et keegi ei saanud mitte millelegi pihta, kuna ainult checkiti aga jah.. suva see paar euri mis oleks pigistanud välja :P

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #288
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Tal TOTAL NUTS ju????
        A või T puhul poleks tal riveris nuts. Ma arvan, et ta mõtles seda.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #289
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          A või T puhul poleks tal riveris nuts. Ma arvan, et ta mõtles seda.
          ei saa aru

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #290
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Tal on kuni riverini nutflush, mis boardi paardumisel ei ole enam DA NUTS. Ma räägin et peaks hakkama hiljemalt turnis valuet võtma Ax'ilt, ühe tänava saab kindlasti calli. See, et tal riveril royal, ei oma mingit tähtsust mu postil

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #291
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              Turn on tõesti suht obv leadout, ja see ei ole eriline vabandus, et "nagunii nad ise betivad kui midagi on." Nagu näha, siis ei bettinud, kuid samas oleks suht kindlalt su panuse callinud ja seejärel oleks riveriks juba pot suurem olnud..

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #292
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                Ma alati irnun nende royali käte üle ja slowplayde üle, peaks need enamus games are dead alla riputama julgelt.

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #293
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Ma alati irnun nende royali käte üle ja slowplayde üle, peaks need enamus games are dead alla riputama julgelt.
                  mhm

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #294
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    See käsi kus flushi flop'asid, ise oleks seal juba flop'i donkand ilmselt. 3 tänavat check oli küll wierd line, LOL:D

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #295
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Aga see ütlus, et fishid ise betivad kui neil miskit on, on jama, sest kui just ei ole tegemist overaggressive vastastega, siis nad betivad ise palju kitsama rangega kui callivad bet'e. Siin sul oli nuts, aga kui on selline medium strong käsi, siis peaks bettima, saades raise on easy fold aga checkides kaotaks valuet, kuna checkivad nõrgemad holdingud järgi aga võivad sind sellega callida.
                      Vb segane sõnastus aga saad vast mõttele pihta:)

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #296
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Fish sellepärast ongi fish, et ta on täiesti balanseerimata. Kui betib välja, kui miskit on, siis on ta "väljabettiv fish" ja slowplayb võibolla järgmisel aastal.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #297
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          :D
                          Pointless oli vist siia seda kätt panna.. Jah oli halb, et ei bettinud, aga see on ainult üks kord aastas, kui sellist playd teen. Niiet poh pole vä? :)

                          Trademaa, just ärkasin ja ulme oli olla ikka.. Tuli jälle meelde, miks ma nii tihti ei joo..

                          Comment

                          • rollkopter
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 501

                            #298
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            LMAO, ega sa jackpot lauas ei istunud ju... wtf

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #299
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              mjäu

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #300
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                tahtis tulla

                                Comment

                                Working...