~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #226
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Autoga sai asjad korda ja nüüd sõbra keskusesse bowlingut mängima kooos külma õllega.. niiiize!

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #227
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      tulin siia kurtma, et nii ptsis on kuu algus.. pole pluss sessi veel saanud 4 päeva peale.. praegu ka just lõpetasin -3bi.. good.. varsti peab nii alla liikuma :D

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #228
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        Pane mõned käed ka:)
        Küll jooksma hakkab!

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #229
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
          Pane mõned käed ka:)
          Küll jooksma hakkab!
          Täna/homme tegelen hemiga, polnud viitsimist ja tuju enam eile öösel.. Janks kas muidu oleksid nõus mingit ühissessi tegema vms? Tahaks vist veidi 'kindlustunnet' vms :D Siuke miinus koguaeg paneb tundma, et ei biidigi ja eelminekuu oli lihtsalt luckbox :D

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #230
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Ikka olen nõus.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #231
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              Aga täna puhkan ja kaarte ei puudu, minu jaoks sobiks E. Sulle?

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #232
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                Mulle sobib ka, peale kella üht päeval on vaba voli :) Täna ma samuti ei mängi, lähen toimetan muid asju :)

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #233
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Johhaidi, kus see kuu on alles pärak olnud pokkeriga seoses.. Notes: Kräkitakse kaarte.
                  No words needed.. jooksen vist terve elu üle EV..

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • IsandJoberst
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 326

                    #234
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Johhaidi, kus see kuu on alles pärak olnud pokkeriga seoses.. Notes: Kräkitakse kaarte.
                    No words needed.. jooksen vist terve elu üle EV..

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Neli bi miinuses ja pärak ? :D

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #235
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Vaata graphe BI'des siis näed tegelikku seisu, mitte rahas:)

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #236
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
                        Neli bi miinuses ja pärak ? :D
                        Kui nädal aega igapäev miinussesse teed siis ajab leili küll.. Mind vähemalt.. Bi'des on tänaseks kogunenud 6, tänane päev siis -2bi.. Ei midagi uut veebruarikuus.. Wtf kuna see pask lõppeb.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #237
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          See pask ei lõppegi.. -6BI, thats part of poker. Vaata overall graphi bb-des ja kujuta ette kui väike osa su 6bi seal on ja kui palju kordi sul on suuremaid downereid olnud jne. Siis mine kuse lumme ja grindi edasi.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #238
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Irf :D lihtsalt jah mõjub mindsetile see sitt mul juba.. igapäev 3-4 sessi ja kõik lõppevad miinuse või BEga siis ajab suht tilti küll juba.. tean, et kõik on osa pokkerist ja long-runis tuleb mõelda ja overall graph jne aga lihtsalt ajab keema vaikselt juba see krdi pask jooks.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #239
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Kui rahaliselt tunned, et cant take it, siis tuleb madalamale liikuda, sinna, kus tunned end safelt. Paljude jaoks limiidis alla liikumine suht räige egolaks aga usun, et EV+ liigutus kui tunned, et jooksed sitasti ja prolly ka mängid sitemini kui muidu.
                              Mitte, et see su -3,5bi peaks panema sind kohe madalame liikuma aga jutu pointist sai vist ikka aru :D.

                              // mina muidugi teen vastupidi nii, et lulz mu jutule. Move higher where they respect ur raises blablabla bustoland wiii.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #240
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                irww.. Ei saan aru jah, aga tra no mitte ei tahaks liikuda alla.. Samas br veel lubab samas limiidis olla.. aga kui nii edasi läheb siis varsti tuleb tõesti mõelda, et mis saab edasi..
                                Ei viitsi mingit muud formaati kaa õppida, kuna tean, et biidin aga lihtsalt selline miinuse tootmine igapäev paneb enda mängus ka juba kahtlema, et kas teen midagi kapitaalselt valesti vms :D Ja olen nõus, et teen ka sitemat mängu.. Sessi alguses on täielik A-game, aga peale paari valusat biiti hakkan segast ka natuke paneam, aga üritan ikka normaalse mängu juurde jääda:D

                                Comment

                                Working...