Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~
@ HerrJanks - Pallimänge ei mängi.. vanasti sai igas trennis käidud :D Eks ikka on huvitavam mingisugust korvpalli või võrkpalli mängida kui niisama lambist joosta. Palju sul pikkus on? Sessuhtes, et mul kaalu veidi rohkem kui peaks olema (kui vaadelda kaalu-pikkuse suhet). Eedenit võin soovitada küll, ise olen igati rahul olnud siiamaani, kuuhind pole ka teab mis killer.. Kui just nl2 ei lase :D
@ HerrJanks - Pallimänge ei mängi.. vanasti sai igas trennis käidud :D Eks ikka on huvitavam mingisugust korvpalli või võrkpalli mängida kui niisama lambist joosta. Palju sul pikkus on? Sessuhtes, et mul kaalu veidi rohkem kui peaks olema (kui vaadelda kaalu-pikkuse suhet). Eedenit võin soovitada küll, ise olen igati rahul olnud siiamaani, kuuhind pole ka teab mis killer.. Kui just nl2 ei lase :D
Comment