~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #91
    Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Kuhu tuppa suundud? :D
    Tundub, et läksin sinna rigged primasse kust sina ära tulid lol. Esimene sess oli sama tunne, nagu wtf mis lauad, kaardid, soft. Aga võtsin asju maha ja nüüd hakkab asja saama vb vaikselt. Eriti pinda käib, et pole color codingut ja notemine on ka paras n¤ss sõna otseses mõttes.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #92
      Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~

      Alusta ise uusi laudu, mul kogu aeg lauad ootavad, saab kogu aeg überfishidega HU'd lasta, enne kui juurde tuleb seltskonda:)
      Pole veel nii olnd et mõni regi järgi istub(va kaotavad regid mõned ükskikud, aga nood quitin ka ära).

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #93
        Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~

        Algselt postitas Relamz Vaata postitust
        Inimesed kes maha jättes tunde loevad peavad ikka päris näljas olema?!
        Ei ole tegelikult üldse kordagi näljatunnet olnud, 2 korral olen suitsu peale mõelnud - mõlemad korrad kui sain paar biiti cashis ja mõtlesin siis, et peaks suitsu tegema ja siis tuli meelde, et jätsin maha :D Lihtsalt uhke ja hea tunne on, et suutsin oma lubadust natukenegi täita:D

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #94
          Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Tundub, et läksin sinna rigged primasse kust sina ära tulid lol. Esimene sess oli sama tunne, nagu wtf mis lauad, kaardid, soft. Aga võtsin asju maha ja nüüd hakkab asja saama vb vaikselt. Eriti pinda käib, et pole color codingut ja notemine on ka paras n¤ss sõna otseses mõttes.
          :D See notemine on jah paras jamps seal, ja lobbys võiks ka näha mis värvinoteks on mängija pandud.. Anyway, kui kuu oled ära mänginud, siis sooviks teada kuidas läinud on :D :)

          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
          Alusta ise uusi laudu, mul kogu aeg lauad ootavad, saab kogu aeg überfishidega HU'd lasta, enne kui juurde tuleb seltskonda:)
          Pole veel nii olnd et mõni regi järgi istub(va kaotavad regid mõned ükskikud, aga nood quitin ka ära).
          Okei, polegi veel testinud sellist varianti, et ise laudu alustada, peaks proovima.. Homme teen korraliku grindipäeva :)

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          Ja õhtul turnalt peale bad beati tulles kirjutad 20min suitsuta.
          Kusjuures päeval kui pileti ostsin siis oli küll hea tunne, et turnale aga kui sinna ära jõudsin ja mängima hakkasin, siis ei viitsinudki enam mängida :D Suht kaardi ikaldus oli ja ei viitsinud ka eriti mängida, lõpuks runnari vastu pushisin 33ga riveris boardil 27422 ja out. Pausi ajal korra mõtlesin, et maruhea oleks suitsu teha praegu, aga ei murdunud ikka :D

          Comment

          • bauss
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #95
            Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~

            sulle vist tõesti ei antud ikka mitte midagi, ainult foldisid :D

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #96
              Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~

              Algselt postitas bauss Vaata postitust
              sulle vist tõesti ei antud ikka mitte midagi, ainult foldisid :D
              Jep.. ülikuiv oli seekord, põhikäed 36 26 K4 T2, täielik ikaldus.. :D Lõpus eiviitsinud enam mängida 33'ga runnari vastu, teadsin, et tal at least 4 käes ja suht savi oli :D Olid mu lauas, kes/missugune?

              Comment

              • bauss
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #97
                Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~

                rohelise ruudulise särgiga ja bullsi nokamütsiga

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #98
                  Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~

                  A :D Mu kõrval siis :D

                  Comment

                  • MTTSNG
                    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                    • Sep 2011
                    • 621

                    #99
                    Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~

                    Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                    Inimesed kes maha jättes tunde loevad peavad ikka päris näljas olema?!
                    Kui sa oleks mingi asja sõltuvuses aastaid olnud ja katsud sellest üle saada, sa ei arvestaks aega, palju viimati tegemisest möödas on ?

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #100
                      Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~

                      Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                      Kui sa oleks mingi asja sõltuvuses aastaid olnud ja katsud sellest üle saada, sa ei arvestaks aega, palju viimati tegemisest möödas on ?
                      Päris tundides ei arvestanud :P. Aga noh inimesed on erinevad.

                      -
                      Kaur kuidas sul muidu live turnad läinud on üldiselt?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #101
                        Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~

                        Aa tead pole eriti hästi esinenud nendes.. Imo pisike vahe on ikka Oly turnadel ja need mis mõisa aidas oli :D Maitea, äkki tundub lihtsalt :D

                        Aga muidu olen vist 5 turniiril käinud Olys ja 2 FT, üks cash, et üldiselt sämple on üliväike ja kogemus olematu :D

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #102
                          Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Tundub, et läksin sinna rigged primasse kust sina ära tulid lol. Esimene sess oli sama tunne, nagu wtf mis lauad, kaardid, soft. Aga võtsin asju maha ja nüüd hakkab asja saama vb vaikselt. Eriti pinda käib, et pole color codingut ja notemine on ka paras n¤ss sõna otseses mõttes.
                          20NL lased seal? Mis SN?

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #103
                            Re: ~ kjmrc {20NL} ~

                            Hmm...pealkiri muutunud ~ kjmrc {20NL} ~. Kolisid kuhugi mujale?

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #104
                              Re: ~ kjmrc {20NL} ~

                              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                              Hmm...pealkiri muutunud ~ kjmrc {20NL} ~. Kolisid kuhugi mujale?
                              Hetkel ei veel :) Oled ise endiselt 888s ?

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #105
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Jup, relamz, mind ka huvitab, kuidas 30-10 passiivne stiil toodab?

                                Comment

                                Working...