Re: ~ kjmrc {25NL @ PS} ~
Tundub, et läksin sinna rigged primasse kust sina ära tulid lol. Esimene sess oli sama tunne, nagu wtf mis lauad, kaardid, soft. Aga võtsin asju maha ja nüüd hakkab asja saama vb vaikselt. Eriti pinda käib, et pole color codingut ja notemine on ka paras n¤ss sõna otseses mõttes.
Algselt postitas kjmrc
Vaata postitust
Comment