Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #2731
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Palun selgitage mulle selle tekikoti nalja point. Minul sõjaves seda ei olnud.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #2732
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Laske mõnel sõbrannal korra näidata kuidas voodit tehakse ja tegelt on asi ikka päris lihtne :)

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #2733
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Algselt postitas bluelite Vaata postitust
        Palun selgitage mulle selle tekikoti nalja point. Minul sõjaves seda ei olnud.
        Nozzu kuskil teemas kirjutas kunagi, et läks life tilti selle tegevuse peale ja rebis endal püksid jalast puruks.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #2734
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          p.s. ma olen selles mõttes Nossuga nõus, et on lõõgastav.. kui ma ei mängiks pokkerit mängiks ma mingit muud rallimängu vms, pokker rahuldab ka minu mängimise vajadust, jah aegajalt ma mängin ka muud mängu.. aga üldiselt ikkagi pokkeriga lahutan peamiselt meelt...


          aga mis puutub nozzu pokkeriplaanidesse ja arengusse, siis ma kahtlustan, et siin ei ole sellest coachist suurt midagi kasu, mõni mees lihtsalt ei sobi oma iseloomuomadustelt või loogikaüksuse poolest reealkallaku inimeseks mõni sotsiaalkallaku inimeseks, mõni sobib müüjaks, mõni juhiks, mõni asjaajajaks.. bottomline on see, et lihtsalt see, et sa pead üldiselt aru saama, mida sa pead laudades tegema, et raha koju tuleks, mõni mõtleb micros, et ta peab mingeid käsi esindama ja bluffima või väga solid rocki mängima, see ei ole nii ja see mida siin keegi räägib kas AQo on 3betiks hea või mitte, sa ei saa selliste puhta rules based loogika järgi kunagi võitvaks... need reeglid või asjad aitavad sul lihtsalt üldist strateegiat paremini implementeerida.. aga üldine arusaam vastavalt limiitidele ja mängu dünaamikale peab tulema kuskilt mujalt kui lihtsalt rule-by-rule või stat-by-stat asju jälgides.. peab aru saama mida ja miks milline number või strateegiline liigutus mõjutab ja millises kontekstis ta mõjutab..
          Last edited by Rage; 10.10.13, 12:25.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2735
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Algselt postitas bluelite Vaata postitust
            Palun selgitage mulle selle tekikoti nalja point. Minul sõjaves seda ei olnud.
            mine metsa see oli epic hea post.. ma reaalselt naersin ca 10min täiesti ohjeldamatult ja terve päev irvitasin kui postitus uuesti meelde tuli.. Nozzu kirjeldas nii ehedalt kuidas ta läks ülitilti teki toppimisega tekikotti ja siis ta lihtsalt tildis olles mingil põhjusel otsustas püksid jalast võtta ja pooleks käristada o.O
            Last edited by Rage; 10.10.13, 12:26.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2736
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              ma kahtlustan, et siin ei ole sellest coachist suurt midagi kasu, mõni mees lihtsalt ei sobi oma iseloomuomadustelt või loogikaüksuse poolest reealkallaku inimeseks mõni sotsiaalkallaku inimeseks, mõni sobib müüjaks, mõni juhiks, mõni asjaajajaks..
              Tegelikult olen ma sinuga nõus, Rage aga lihtsalt, meenus üks selline video:



              Isiklikult meeldib aga mulle see rohkem - ühelt mu lemmikartistilt, Eugene Hutzilt: "Lack of failure is kind of a sign of lack of talent, actually."

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2737
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                nõus videodega.. aga siit küsimus sulle: Kas sa oled tegelikult ka üritanud?

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #2738
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  mmm.....ega vist. Mitte päriselt, mitte nii, et kasvõi veri ninast välja aga ma pean saama. Eks ma seda silmas pidasingi, et enne coachi võtmist peaksin läbi mõtlema kas ja kui palju ma seda ikkagi tahan. Äkki ongi tore niisama, just for fun mängida...aga äkki peaks pürgima kõrgemale ja kaugemale.

                  Comment

                  • WeThePeople
                    Vana Tegija
                    • Mar 2010
                    • 1163

                    #2739
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                    mmm.....ega vist. Mitte päriselt, mitte nii, et kasvõi veri ninast välja aga ma pean saama. Eks ma seda silmas pidasingi, et enne coachi võtmist peaksin läbi mõtlema kas ja kui palju ma seda ikkagi tahan. Äkki ongi tore niisama, just for fun mängida...aga äkki peaks pürgima kõrgemale ja kaugemale.
                    kuidas üks teist välistab?

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2740
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Hmm...nojah, asju lihtsalt lõbu pärast võib kah teha nii, et sa kulutad sinna aega ja raha. Teisiti ei saagi enamasti. Aga sa kulutad siis täpselt niipalju kui endal mugav on.
                      Ent kui sa selle mugavuspiiri ületad ja näiteks selle asemel, et öösel magada, tuubid pokkeriteooriat või näiteks loobud kõrgema eesmärgi nimel muudest hüvedest - siis ei ole see enam just for fun. See on juba hmm...täielik pühendumine ja ainult ühe eesmärgi poole liikumine.

                      Just seda pidas ilmselt Rage silmas, kui ta küsis, kas ma tegelikult kah olen proovinud.


                      EDIT: Mitte, et nüüd coachiga töötamine kogu funi ära võtaks. Ei mitte seda ei tahtnud ma öelda.
                      Last edited by Nozzu; 10.10.13, 14:48.

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #2741
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        kaks väga suurt äärmust sul :) mõtesta enda jaoks just for fun veidi ümber ja võid limiitides tõusta/olla võitev ilma ülejäänud elu ümber planeerimata.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #2742
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                          Just seda pidas ilmselt Rage silmas, kui ta küsis, kas ma tegelikult kah olen proovinud.
                          ma ei pdianud silmas nüüd päris ekstreemumi vaid pigem lihtsalt tavalist eesmärgistamist ja kaardistamist ja oma aja juhtimist jne.. standardjuhtimisteooria jms mudru. Lihtsalt suvaline traktorist võib ka künda põldu ja mõelda, et kunagi ikka võiks olla rohkem maad ja automaatsed külvimasinad ja suur ettevõte jms.. seni ei juhtu aga midagi kuni ta seda lihtsalt mõtiskleb ja traktoriga edasi sõidab ja heal juhul paneb ühe korvi täie kartulit rohkem peenrale ja õlle kõrvale unistab pudurmägedest ja kuni ta ei pane paika lõppeesmärki kuhu ta jõuda tahab, mis on vahe eesmärgid ja mis on tegevused mis eesmärkide saavutamiseks peab saavutama ja pidev vaheeesmärkide kontroll ja kursihoidmise kontroll jne.. see mida alaskagi rääkis.

                          Sa pead teadma kuhu suunas sa sammud, kas sa oled ikka õigel teel ja kas hakkad lähemale ka jõudma või kas on lootust üldse kunagi kohale jõuda sinna selliselt sammuda nagu oled viimased N-aega sammunud.
                          Last edited by Rage; 10.10.13, 15:10.

                          Comment

                          • Majandaja
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 2133

                            #2743
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Rage ja Alaska jutt eesmärkidest on puhas kuld. Seda räägivad ka igasugused koolitused, milles osalenud olen ja juba mõnda aega oman erinevates valdkondades eesmärke, nii lühi- kui pikaajalisi. Eesmärgid on pokkeris, üldised(füüsiline treening, korteri soetamine), ettevõttes, ettevõttel tervikuna. Seda teevad ka minu töötajad ja igal reedel arutame, kas ja kuidas nädala eesmärgid täidetud said.

                            Selle tulemusena teed igapäev kindlaid asju, et eesmärke täita ja mingit tühja passimist on kõvasti vähem. Enamus eestlasi ei sea eesmärke ja sellepärast nad nii õnnetud ka on, sest sihti pole ja lihtsalt kulgevad.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2744
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Täna kahjuks ei saa kah mängida. Naisel sai lähedane inimene surma. Olen toeks või nii.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #2745
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Täna tootsin miinust taas. Või toodeti. Noh, eks ma ise olin kah süüdi aga lõpuks leidsin ennast jälle riveris õnneliku majaomanikuna, ainult et nagu buldooseriga, sõideti nelikuga sellest majast üle. Poleks nii juhtund, oleks plussis olnud. Bõvajet.



                                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                                8 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG Player6 ($5.40) 54bb
                                UTG+1 Nozzu ($13.31) 133bb
                                MP1 Player9 ($10.67) 107bb
                                MP2 Player1 ($10) 100bb
                                CO Player2 ($12.53) 125bb
                                BTN Player3 ($10) 100bb
                                SB Player4 ($4) 40bb
                                BB Player5 ($2.59) 26bb

                                Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is UTG+1 J J
                                1 fold, Nozzu raises to $0.30, 1 fold, Player1 calls $0.30, Player2 calls $0.30, 3 folds

                                Flop: J 5 6 ($1.05, 3 players)
                                Nozzu bets $0.50, Player1 calls $0.50, Player2 folds

                                Turn: 10 ($2.05, 2 players)
                                Nozzu bets $1.60, Player1 raises to $3.40, Nozzu raises to $7.50, Player1 goes all-in $9.20, Nozzu calls $1.70

                                River: 10 ($20.45, 2 players, 1 all-in)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Flopi C-bet on sellepärast nii pisike ja naljakas, et tahtsin vastastele anda ikkagi võimalust callida.
                                Last edited by Nozzu; 11.10.13, 22:10.

                                Comment

                                Working...