Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #2686
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Selline värk jäi ka silma
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #2687
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Selline värk jäi ka silma
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      nii on jah. kuna oled nii nitine olnud, siis turni barreldamine peaks sul vast mingi 50-60% kordadest isegi olema, sest puhtalt value peale paned alati vs sitemad käed. jõhkralt jääb raha lauda.

      Comment

      • Ints
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1216

        #2688
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Pluss veel see et oled päris pikalt nittinud siis saad ka natuke rohkem respekti laudades, iseasi kuidas seal see seltskond jälgib seda.

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #2689
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Võta nüüd kokku ennast nozzu.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #2690
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Eh, ärge nüüd paanikasse sattuge sellest väiksest languset. Statid on jah nitised...aga palun, eilsest bluf 3-bet vastase vastu, kel fold to 3-bet 67 prossu. Ok, võib-olla polnud kõie õigem vastane, kuna tal nii väike stäkk aga ikkagi:

            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Player9 ($10.15) 102bb
            UTG+1 Player1 ($10) 100bb
            MP1 Player2 ($4) 40bb
            MP2 Player3 ($11.83) 118bb
            MP3 Player4 ($3.55) 36bb
            CO Nozzu ($10) 100bb
            BTN Player6 ($10) 100bb
            SB Player7 ($10.05) 101bb
            BB Player8 ($13.84) 138bb

            Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is CO Q A
            4 folds, Player4 raises to $0.30, Nozzu raises to $0.90, 3 folds, Player4 calls $0.60

            Flop: A 3 8 ($1.95, 2 players)
            Player4 checks, Nozzu bets $1.50, Player4 folds

            Final Pot: $1.95

            Nozzu wins $4.86 (net +$2.46)

            Player4 lost $0.90

            Näete, siin leidsin parem näite, jällegi eilsest sessit. Vastane 786 kätt 19/18 fold to 3bet 96%

            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Player6 ($9.85) 99bb
            UTG+1 Player7 ($10.15) 102bb
            MP1 Player8 ($9.85) 99bb
            MP2 Player9 ($4) 40bb
            MP3 Player1 ($10.30) 103bb
            CO Player2 ($3.40) 34bb
            BTN Nozzu ($10) 100bb
            SB Player4 ($15.23) 152bb
            BB Player5 ($14.04) 140bb

            Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is BTN J K
            4 folds, Player1 raises to $0.30, 1 fold, Nozzu raises to $0.90, 2 folds, Player1 folds

            Final Pot: $0.75

            Nozzu wins $1.95 (net +$1.05)

            Player1 lost $0.30

            Ühe bluff 4beti tegin kah vastase vastu, kel kõrge 3bet ja fold to4bet (jap, jälgin ka seda) aga seda kätt ei leia praegu.

            Kui poiss magama jääb, teen lauad lahti ja annan jälle kuuma.

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #2691
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Esimene käsi on value peale 3bet pigwm

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #2692
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                käsi 1.

                Ei ole elusees full ringi mänginud, kuid kas tõesti on AQo 3bet sellises olukorras for bluff mitte for value full ringis? Isiklikult ikka AQ-ga tahaks, et vastane calliks 3beti. Eriti mingi 36 bb vend.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #2693
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  Krt. ma ikka üldjuhul AQo-ga ei ole 3bettinud. Eriti kui varasest positsioonist on raise ees. Aga jah, kui nüüd sellises olukorras...hmm...nojah, minu jaoks oli see pigem harvaesinev bluff aga eks ta vist ole tegelt value peale minek jah, kui nüüd mõelda.
                  Last edited by Nozzu; 08.10.13, 20:27.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #2694
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Ise ei cbetiks esimeses käes ja kohe kindlasti mitte nii suurelt. Millega sa arvad, et ta sellise puraka ära callib maailma kõige kuivemal flopil?

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #2695
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                      Krt. ma ikka üldjuhul AQo-ga ei ole 3bettinud. Eriti kui varasest positsioonist on raise ees.
                      ära mind palun kuula ka. Lihtsalt mõtlesin ise valjult. Las nüüd targemad pead tulevad ja ütlevad

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #2696
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        Ise ei cbetiks esimeses käes ja kohe kindlasti mitte nii suurelt. Millega sa arvad, et ta sellise puraka ära callib maailma kõige kuivemal flopil?
                        Any A ? ainult, et siis ta vist ei calliks vaid lükkaks nuppe. Ja ma tõenäoliselt calliks ära, kuna tal pole eriti nuppe. Ent jah, jällegi, kui minu käes on üks A ja maas on teine, on üsna vähetõenäoline, et tal on üks kahest allesjäänud A-st. Nii, et kui ma tahaks, et ta mulle raha annaks, peaks teda meelitama, mitte hirmutama.

                        Aga mulle meeldib mäng lihtne hoida. Bet, saan raise, foldin. Bet, saan calli, lähen passiivseks. Sellepärast mu potid nii väiksed ongi. Ja kotid :S
                        Last edited by Nozzu; 08.10.13, 20:33.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #2697
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          kui tahad esimeses käes cbettida (mina checkiks), siis pane ikka väiksemalt. poolt potti või nõks alla selle max. vastase stack nii väike, et vajadusel saad turni/riveri betiga ka ta allini (mida sa antud olukorras väga väga tahad teha sellise käega). pärast checki võid vabalt vähemalt ühel tänaval underpairilt valuet saada.

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #2698
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            AQ käes nii shortie vastu on positsioonis okei betida 1/3 panka, siis on tal võimalus mõni viga ka teha.

                            Või kui sa pole harjunud, siis beti 50 % nii kuivad lauad IP olles. Enamiku villanite vastu peaks töötama.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2699
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              OK, tänud, katsun õppust võtta.
                              Täna sai jälle 9 eurtsi tagasi võidetud.
                              Sellekuine käterekord sai kah napilt purustatud: 616
                              Lühim sessioon on olnud 541 kätt.



                              Enim kaotanud täna:
                              Suht keerukas käsi. Preflop limperite karistamine oli ikka õige, vaatamata sellele, et ma OP?

                              Esimene limper on 16/10 tegelane 62 käega. Teine, foldinud limpar 46/16

                              Flopi bett oli tavaline, kolekaardi c-bet. Turnil jätkasin blufi. Kuna teine K tuli maha, oli väiksem tõenäosus, et tal K käes, mistõttu oli hea seda ise reppida. Aga tema raise nagu vihjas, et midagi tal on. Või ei raatsinud ta tõesti oma mastitõmmet maha visata, ei saanud väikse stäki tõttu callida ja tegi fold equity peale lootes lükke. Ei tea...

                              $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                              9 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Player3 ($10.10) 101bb
                              UTG+1 Player4 ($10.98) 110bb
                              MP1 Player5 ($4.91) 49bb
                              MP2 Player6 ($4.46) 45bb
                              MP3 Player7 ($16.24) 162bb
                              CO Player8 ($7.99) 80bb
                              BTN Player9 ($18.34) 183bb
                              SB Nozzu ($10) 100bb
                              BB Player2 ($7.92) 79bb

                              Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is SB Q A
                              3 folds, Player6 calls $0.10, 1 fold, Player8 calls $0.10, 1 fold, Nozzu raises to $0.50, 1 fold, Player6 calls $0.40, Player8 folds

                              Flop: 7 K J ($1.20, 2 players)
                              Nozzu bets $0.80, Player6 calls $0.80

                              Turn: K ($2.80, 2 players)
                              Nozzu bets $1.60, Player6 goes all-in $3.16, Nozzu folds

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Enim võitnud läks kah naljakalt. Vastasel 30 käe kohta 33/17 statid. Ei osanud teda kuni lõpuni millegi peale panna. Aga maha kah kätt ei raatsinud visata. Ehkki oleks vist pidanud pärast seda kui ta turnis pushis?

                              $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                              8 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Player2 ($10.86) 109bb
                              UTG+1 Player3 ($10.72) 107bb
                              MP1 Player4 ($6.67) 67bb
                              MP2 Player5 ($8.05) 81bb
                              CO Player6 ($4) 40bb
                              BTN Player7 ($27.01) 270bb
                              SB Player8 ($10) 100bb
                              BB Nozzu ($10) 100bb

                              Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is BB K A
                              3 folds, Player5 raises to $0.30, 3 folds, Nozzu raises to $0.90, Player5 calls $0.60

                              Flop: 7 9 A ($1.85, 2 players)
                              Nozzu bets $1.40, Player5 raises to $2.80, Nozzu calls $1.40

                              Turn: 2 ($7.45, 2 players)
                              Nozzu checks, Player5 bets $4.35, Nozzu calls $4.35

                              River: 4 ($16.15, 2 players)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #2700
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                                Statid on jah nitised...aga palun, eilsest bluf 3-bet vastase vastu, kel fold to 3-bet 67 prossu. .
                                ei käi selle käe kohta, aga üleüldse shortie, kel fold to 3bet on 67% pole jah hea variant, keda bluff-3betida. võrdle näiteks enda fold to 3betiga

                                Comment

                                Working...