Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2446
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ikka
    Mingi hea artikkel selle kohta? Pole ise ka siiani kasutanud sellist statti, vb seepärast ei biidigi seda bokkerit.

    Comment

    • N1x0n
      Jube Noob
      • Jun 2011
      • 155

      #2447
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Mingi hea artikkel selle kohta? Pole ise ka siiani kasutanud sellist statti, vb seepärast ei biidigi seda bokkerit.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #2448
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
        Täiesti per¤es tilti mingi tühine postitus võib ajada

        Comment

        • N1x0n
          Jube Noob
          • Jun 2011
          • 155

          #2449
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Täiesti per¤es tilti mingi tühine postitus võib ajada
          Topeltlevel ?

          kui ei siis solid mindset ...




          Poker HUD stat Aggression can be measured in several ways - aggression factor (AF), aggression percentage (Agg Pct) or aggression frequency (AFq).

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #2450
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Ei olnudki nii raske. Minset suht solid jah pokker ei aja pm üldse tilti tilti ajavad ainult mitte vaimukad trollimised + ise ajan ka ennast tilti kui liiga palju trollin.
            peace!

            Comment

            • N1x0n
              Jube Noob
              • Jun 2011
              • 155

              #2451
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Nozzu varsti "pealtnägji" tiimis raudselt ... undercover ajakirjandus siiski :D


              Toimetus sai signaali, nagu oleks Pärnu Maxima hüpermarketis end varblasekoloonia sisse seadnud. Muidu toredad linnukesed, aga kipuvad kakama – kommide, riiete, küpsiste või mille iganes peale. Ei nemad hooli. Inimesed aga pirtsutavad: ei taha kakast kaupa.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #2452
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                lugesin militaar.net -ist, et varblaste püük olevat üsna lihtne.
                Neid tuleb lihtsalt taga ajada kuni nad enam lennata ei jaksa, laskuvad maha ja siis püüa või käega. Olevat ca poole tunni teema.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #2453
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                  lugesin militaar.net -ist, et varblaste püük olevat üsna lihtne.
                  Neid tuleb lihtsalt taga ajada kuni nad enam lennata ei jaksa, laskuvad maha ja siis püüa või käega. Olevat ca poole tunni teema.
                  Mhmh, hiinas tehti nii 1958. aastal, kui arvati, et varblased on süüdi riigi kehvas põllumajandustulemustes. Tapeti vist sadu tuhandeid varblasi ja tulemuseks oli ökokatastroof kuna hakkasid massiliselt levima igast putukad.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #2454
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Märts...mida öelda? Volüümist ma ei räägi, seda ei ole. Või noh, on nagu alati: kehvasti. Aga eks see olegi minu keskmine tase.
                    Mänguliselt oli kuu esimene pool raske. Emotsionaalselt. Algul vedas graafiku kiirelt üles, tekkisid mingid illusioonid, et nüüd on veebrarikuine kehv jooks (kuu lõppes nulliga) seljataga. Aga siis hakkas kõik allamäge kiskuma. Jubedalt punnitasin ja higistasin aga ei midagi.
                    Seitse kaotavat sessi järjest (hea küll, vahele mahtus üks kuu rekordsess kah) lammutasid mindseti kallal päris korralikult. Istusingi juba laudadesse mitte võitma vaid järjekordset kaotust vastu võtma.
                    Siis aga toimus pööre, suuresti ka tänu siinse kommuuni moraalsele toele ja kuu teine pool võttis graafik suuna ülespoole.



                    Viimased kolm päeva pole mänginud. Reedel pääsesin üle mitme kuu taas välja ja mõistagi läks pidu käest ära. Sai kuursaalis käidud, Vennaskonda kuulamas või nii. Tegelt ei kuulnud suurt midagi. Kui umbes poole kahtesit paiku kuursaali juurde jõudsime sõbrapoisiga lookles saba uksest välja mingi paarkend meetrit. Seisime selles sabas mingi pool tundi ja jõudsime ukseni täpselt sel hetkel, kui öeldi, et nüüd on maja nii rahvast täis, et mitte ühtegi inimest enam ei mahu ja mindagu nüüd laiali.
                    A ma nii kergelt alla ei andnud, passisin ja argumenteerisin seal turvatöötajatega seni, kuni õnnestus sisse pääseda (kusjuures tasuta pielti rääkisin kah endale veel kassast välja). Tubekad olid peal juba aga see oli pohh. Võtsime õllesappa. Tubekad said läbi, me olime ikka veel õllesabas. Vahepealne paus, kui mängiti lindilt mingeid popphitte sai läbi, me olime ikka õllesabas. Vennaskond tuli peale, me seisime ikka õllesabas. Tellimuse sain esitada umbes siis kui umbes kolmandik vennaskonna kontserdist oli juba läbi.
                    Ehk siis kõigepealt seisin mingi 45 mintsa sabas selleks, et üldse kuursaali pääseda ja siis veel vähemalt teist samapalju, et oma liiter õlut ja 8 viina (rämedalt sooja) kätte saada.
                    Keerasime kähku viinad, õlled sisse ja jälle sappa...
                    Hiljem, kui kontsert läbi, sai juba üsna kähku letist alksi kätte. Kasutasime seda soodsat olukorda üsna agaralt. Ja kui enam ei saanud, panime linnade peale edasi. Leidsin end vastu hommikut kohalikust karaokebaarist cocoloco. Kangutasin mingit GIN-i endale sisse. Jube paha oli olla juba, räme väss peal, pilt ähmane, tuju null, jook alla ei lähe aga ikka on vaja suruda. Öäkk.
                    Mingi aeg, kui baaridaam tegi märkuse, et siin pole ikka viisakas magada, võtsin orientiiri kodule.
                    Kesklinnast Raekülla, ma ei tea, mingi 5 kiltsane matk vähemalt. Astusin 50 sammu ära, siis sain aru, et nii ma ikka kohale ei jõua. Võtsin takso ja lasin end viia poole maa peale(idikas) bensukasse. Eesmärgiga burksi osta. Neil polnud. Kõik oli otsas. you name it: otsas. Burks - otsas, gebab - otsas, hot dog - otsas. Väitsid, et neil pole midagi süüa.
                    Ma ei uskunud, hakkasin seal riiulitevahel ringi tuuseldama kuni leidsin mingid kuivatatud õllevorstid. Räigelt hea meel oli - teatasin, et sebige mulle mingi sai ja ma teen neist endale ise hot dogid. Üks müüjatest sikutaski kuskilt mingid võiroosid välja (ja nemad väitsid, et neil pole süüa). Ostsin siis topsi teed, haarasin kogu selle laadungi: vorstid, võiroosid ja papist teetopsiku värisevate käte vahele ning hakkasin kodupoole tuterdama.
                    Ma ei tea, millal ma koju jõudsin aga hommikul, kui lapse ema kell 11 helistas, et mulle laps üle anda, polnud ma veel päris kaineks saanud ja pea lõhkus kah rämedalt valutada. Raske päev oli.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #2455
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Premeerimine on ülioluline.

                      Comment

                      • estdonk
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2011
                        • 450

                        #2456
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Njah, kuursaal oli masendavalt täis küll reedel. Bronnisin paar päeva varem laua ette, vähemalt sai istuda kuskil.
                        Sa olid Full Tildi mütsiga või, lol.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2457
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                          Sa olid Full Tildi mütsiga või, lol.
                          Jap :) Endiselt. Full Tildi mütsiga :D.

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #2458
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Huvitav elu, igav ei hakka. Millal videoga tegeled ?

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2459
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                              Huvitav elu, igav ei hakka. Millal videoga tegeled ?
                              Ma arvan, et järgmine nädal. Siis poissi pole, mis on veits kurb. Aga üle nelja kuu tekib esimest korda periood, kus saan enne kella kümmet õhtul oma asjadega tegelema hakata.

                              Tänasest üks käsi kah. Kaalusin flopis tema check-raise peale loobumist hetkeks aga siis tulid meelde siinsed õpetussõnad (3bet pottides ülepaari maha ei viska) ja mis olulisem: raalisin välja, et kui vastasel oleks KK või AA, siis oleks ta juba preflopis nuppe teinud. Seega oli suur tõenäosus, et olen oma muttidega ikkagi ees. Kui ta just setti ei hittinud...

                              $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                              9 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Player7 ($11.17) 112bb
                              UTG+1 Player8 ($5.25) 53bb
                              MP1 Player9 ($8.20) 82bb
                              MP2 Player1 ($14.76) 148bb
                              MP3 Nozzu ($10.68) 107bb
                              CO Player3 ($9.15) 92bb
                              BTN Player4 ($7.40) 74bb
                              SB Player5 ($13.08) 131bb
                              BB Player6 ($10) 100bb

                              Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is MP3 Q Q
                              2 folds, Player9 raises to $0.45, 1 fold, Nozzu raises to $1.30, 4 folds, Player9 calls $0.85

                              Flop: 5 6 2 ($2.75, 2 players)
                              Player9 checks, Nozzu bets $2.10, Player9 goes all-in $6.90, Nozzu calls $4.80

                              Turn: 6 ($16.55, 2 players, 1 all-in)

                              River: 8 ($16.55, 2 players, 1 all-in)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #2460
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                nonoh, siin ei tule ju fold kõne allagi. 1. biidid suurt osa ta rangest 77+ 2. jälgi palju sul juba sees on ja palju callida 3. vastasel käe alguses 82bb, seega fish. mängi ikka julgemalt ja ära pane vastaseid automaatselt top range peale, gl!

                                Comment

                                Working...