Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #2416
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    OK, tänan. Nii, et julgemalt maha callima vastaste kahtlase väärtusega panused (full pott, 1/3d ptt ja 1/2 pott)? Nojah, nagu mulle korduvalt öeldud - enamasti ei vaata mulle nuts käsi vatu.

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #2417
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Kui ühele targemale sarnast kätt näitasin, siis öeldi mulle, et rr donkbet ja barrelda seni, kuni vastu hakatakse.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #2418
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Algselt postitas bluelite Vaata postitust
        Kui ühele targemale sarnast kätt näitasin, siis öeldi mulle, et rr donkbet ja barrelda seni, kuni vastu hakatakse.
        This makes no sense.

        Kui kuskil raiseda siis turnil, sest tundub, et tahab odavat showdowni ja meil best thand aga riverisse palju kehvasid kaarte.

        Comment

        • Majandaja
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 2133

          #2419
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Algselt postitas bluelite Vaata postitust
          Kui ühele targemale sarnast kätt näitasin, siis öeldi mulle, et rr donkbet ja barrelda seni, kuni vastu hakatakse.
          Sul oli Jaanus seal drawheavy board ja vastane donkas kõvasti vähem poti suhtes. Siin aga paneb vastane põhimõteliselt potbeti.

          Nozzu: Loen su päevikut ja ikka imestan. Oled nii pikalt NL10 ju lasknud ja ei saa mina aru, kuidas sul ikka scared money tunne peal on ehk siis võidad stacki ja soovid quitida. Sul on niigi piiratud aeg mängimiseks ju. Kasuta seda siis ikka maksimaalselt ära. Edu tegemistes

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #2420
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Timpz ja Majandaja, teie jutt makes sense, minu oma mitte :)

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2421
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
              Nozzu: Loen su päevikut ja ikka imestan. Oled nii pikalt NL10 ju lasknud ja ei saa mina aru, kuidas sul ikka scared money tunne peal on ehk siis võidad stacki ja soovid quitida. Sul on niigi piiratud aeg mängimiseks ju. Kasuta seda siis ikka maksimaalselt ära. Edu tegemistes
              Tead, asi polegi niivõrd mitte scared moneys (olen nii sügaval NL10s, et võin lubada endale ka paarkümmne BI kaotust) kuivõrd soovis saada positiivne emotsioon ja energialaks plusspoolel lõppenud sessist. See teeb mul kuni järmise sessini tuju heaks :) Täpselt sama kauaks jääb mind aga painama kaotatud sess.

              Noh, ja kui ma olen juba buy inniga plussis, siis sellest piisab, et positiivne doos kätte saada. Muidugi võib ajapikku tekkida resistantsus ja mul on vaja järjest enam BI, et sama fiilingut saada.
              Last edited by Nozzu; 20.03.13, 12:19.

              Comment

              • Majandaja
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 2133

                #2422
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                Tead, asi polegi niivõrd mitte scared moneys (olen nii sügaval NL10s, et võin lubada endale ka paarkümmne BI kaotust) kuivõrd soovis saada positiivne emotsioon ja energialaks plusspoolel lõppenud sessist. See teeb mul kuni järmise sessini tuju heaks :) Täpselt sama kauaks jääb mind aga painama kaotatud sess.

                Noh, ja kui ma olen juba buy inniga plussis, siis sellest piisab, et positiivne doos kätte saada. Muidugi võib ajapikku tekkida resistantsus ja mul on vaja järjest enam BI, et sama fiilingut kätte saada.
                Siin on juba siis minu arvates suured mindseti probleemid. Sellise suhtumise ei saa pokkerit lihtsalt mängida. Kuniks teed sina head mängu, on kõik hästi ja tuju peaks hea olema ju, olenemata tulemusest. Kui lõpetad miinuses ja tegid ise kõik õigesti ja said mingi lambi cooleri ja sess on veidi miinuses, siis ei tasuks küll lasta sellel end painata.

                Näita volüümi ja ära lõpeta peale teise stacki saamist, muidu jäävad sellised sessid sul igavesti tulemata ja nendest veel paremad:

                Comment

                • p0l1
                  Grinder
                  • Jan 2011
                  • 581

                  #2423
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  .. või tee video, kasvõi 20-30 minutit koos jutu ja aruteluga probleemsetest kohtadest (kui juttu lisada ei oska, pole hullu). Siin on piisavalt nl25 biitijaid, kes vb aitaks põhimõtte pärast juba.

                  --> mina lindistaks 4-5 20...30-minutilist lõiku-sessi. Kõige hullema sessi osas küsiks nõu, kaotada pole midagi.

                  Nozzu, Sa tahad liiga palju sesse võita. Sinu praeguse volüümi juures (10-15 k kätt kuus) ei ole puht matemaatiliselt (tulemuste varieerumine, dispersioon) võimalik nl10s võita igat sessi. Kaotamine käib asja juurde.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #2424
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Ei saanudki praegu aru, kas video tegemise soovitus oli mulle või Majandajale. Aga ilmselt kehtib see mõlemi kohta :)
                    Ma kunagi isegi korra üritasin camtasiaga videot teha aga eelkatsetuste käigus selgus, et arvuti kippus hanguma ja sinna see jäi. Ent kui ma nüüd ei eksi, siis oli mul toona veel vana ront läppar. Nüüd on tehnopark vetis uuenenud - äkki õnnestub.

                    Vaatan, kui mõnikord lapsevaba õhtu on (Jap, lapse ema soome avantüür on läbi ja poiss (mitte tema ema)on juba enam kui kuu minu juures elanud, mille üle on mul ääretult hea meel.), siis katsun ehk teha.
                    Last edited by Nozzu; 20.03.13, 20:14.

                    Comment

                    • p0l1
                      Grinder
                      • Jan 2011
                      • 581

                      #2425
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Nozzut pidasin silmas

                      Need settingud, rohkem ei oska hetkel.
                      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post487545

                      Kui arvuti välja ei vea, keera taskmanagerist vunki juurde (Set priority above normal, win XP), w7 korral vist ei saanud nii lihtsalt. Pane kõik muud asjad kinni eelnevalt.

                      XP: Taskmanagerist maxi peale (Realtime) ära pane alguses kohe, võib kokku joosta. Testi, vb praeguse uuema arvutiga pole üldse vaja.
                      Last edited by p0l1; 20.03.13, 22:34.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #2426
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Mina ka raiseks seda QJ. For value.

                        Comment

                        • vilistaja
                          Jube Noob
                          • Nov 2009
                          • 148

                          #2427
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          See video teema igati kasulik soovitan ka. Ise teinud lihtsalt video ilma hääleta ja katsunud ära unustada, et lindistab. Tihtipeale juhtub mul vähemalt see, et kui pean seletama ka hakkama, siis mäng muutub ning ei langeta samu otsuseid, mis muidu teeks ja seega ei saa päris leakidele pihta. Hääleta peaks vähem resurssi ka nõudma ja lihtsam teha, mängi nagu tavalist sessi, lihtsalt taustal progre lindistab ning kui õhtul mängid, siis kohe hea ööseks renderdama jätta.

                          PS. Kui ööseks renderdama jätad kontrolli, et windows update mingit restarti teha ei taha, mul korduvalt mitu tundi tööd nii raisku läinud.

                          Comment

                          • Cremer
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 214

                            #2428
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Analoog ajaloost, kaks suurt meest, Robert Falcon Scott ja Roald Amundsen. Aasta 1911, Antartika. Esimesel kasutada tolle aja tipptehnoloogia. Teisel suhteliselt primitiivsed vahendid. Esimene seab endale eesmärgiks - kui ilm on ilus, kõnnib ta varavalgest hilisööni; kui ilmaolud on rasked , siis teeb ta puhkepäeva ja ootab kuni ilm paraneb. Teine seab eesmärgiks ükskõik mis ka ei juhtuks päevas läbida 32km. Esimene kirjutab päevikusse, täna oli ilm halb ja olime laagris. Teine kirjutab päevikusse täna oli lihtsalt s**t päev. Teine jõuab lõpuni, eluga. Esimene sureb...

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #2429
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Nozzu, kui sul bankroll on hea, aga scared money, siis miks sa üldse vaatad palju sul sessiga + - jäi.
                              Mind näiteks hakkas häirima kui ma nägin lobbys kui palju mu bankroll on ja lihtsalt võtsin maha selle sealt. Samamoodi ei vaadanud PT´st sessi tulemust. Oluliselt mugavam on mängida kui ei tea täpselt kuidas läheb ja igat senti ei loe.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #2430
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Väga lahe paralleel, Cremer. Sain poindist aru :)
                                Mis bankrollipiilumisse puutub, siis ka mina hoidun sellest. Vaatan alles kuu lõpus ja kui vahepeal olengi läbi cashier keskkonna Pokerstarsi nännipoodi läinud, siis olen bankrolli seisust püüdlikult mööda vaadanud.

                                Video katsun ära teha millalgi järgmisel nädalal. Võib-olla on jah lihtsam, kui ma peale ei loe kuigi ma eilsel sessioonil mõttes juba kommenteerisin oma liigutusi. Samas kaasnes sellega tõesti mõningane fancy play sündroom :)
                                Sel nädalalõpul mängida ei saa, kuna pean värskelt kaitseliitu astununa osalema sõduri baaskursuse koolitusel, mis mul, ajateenistusse mitte läinud mehena, tegemata on.

                                Comment

                                Working...