Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2101
    Re: Pokkerist, supist ja sibulast.

    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    ... püreesuppe kuna seal sibulat pole.
    Siis aga kui mul oli juba tõsine kopp ees neist püreedest nii...
    tööjuures toimetajalt pöördelt kannaga saamise ennetuseks

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #2102
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Ouch. Piinlik.
      Valus. Aga vajalik :)
      Tänan.

      Aga see on ikka jube imelik, et püreesupp kirjutatakse tugeva P-ga. Proovisin hääldada ja pehmelt kõlab see kuidagi paramini :)
      Samas jah...ega ei kirjutata ka ju budel :)
      Last edited by Nozzu; 13.09.12, 10:02.

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #2103
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Supi kõrvale biiti kah

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #2104
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Üks päev jälle üle elatud...
          ja kasumisse jäädud.
          Vaatasin täna veits statistikat HeMist.
          Kokku olen Pokerstarsis mänginud 75830 kätt.

          Märkimisväärne on aga see, et NL10 ja NL5 enam-vähem ühe palju. NL10-t 33210 kätt ja NL5-te 38602 kätt ent kasuminumber on tugevalt NL5 poole kaldu.
          NL10s olen kokku grindinud ainult 37.23 doltsi. bb/100: 1.12
          NL5s seevastu 131.46 doltsi. bb/100: 6.81

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #2105
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Scared money oled, siis ilmselt olnud NL 10 või jooksid halvemini, sample ikkagi väga väike, et midagi spekuleerida kindlalt.

            Kas sa ikka mängid ainult 2-4 lauda?

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2106
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Eks ma vast olin scared kah jah NL10s. Aga küllap ma sinna peatselt tagasi lähen :).
              Praegu lasen jah neljal laual. Enne suvist pausi paugutasin kaheksal. Kuus oleks vast optimaalne minu jaoks, ma arvan.

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #2107
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Harjutamise küsimus :D

                Sul ju üpris NIT stiil ka peaksid just üritama võimalikult palju laudu teha volüüm suuremaks teha ja rolli kasvatada.

                Aga obviously parem teha, nii palju kui mugav tundub.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #2108
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Nii vaikseks kõik on jäänud...siin päevikus. Tavaliselt see head ei tähenda, vähemalt stakemiste teema all :). Aga noh, minu puhul õnneks nii ei ole. Toksin endiselt NL5-te neljal laual.

                  Rutiin on selline, et iga päev kui töölt (tööl katsun iga päev mõne pokkeriteooriat käsitleva artikli läbi lugeda) tulen, lasen umbes nelisada kätt. Siis teen väike pausi, mille ma täidan mudellennukeid kokku pannes :) (väga chill tegevus). Seejärel lasen veel nelisada kätt. Siiani on graafik küll mõningaste kõikumistega ent siiski kenasti ülespoole liikunud. Kui mingit suunamuutust ei tule, saan järgmisel kuul teha teise katse NL10-sse siseneda.

                  Vot nii.

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #2109
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Kõlab hästi! (Y)

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #2110
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Kui biidid nl5 biidid ka nl10, kindlat meelt ja edu!

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #2111
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        ma ütleks, et kui biidid NL5 10BB ja NL10 näiteks 5BB siis NL20 oled vähemalt BE :D

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2112
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          ma ütleks, et kui biidid NL5 10BB ja NL10 näiteks 5BB siis NL20 oled vähemalt BE :D
                          Siis on pahasti. Mul NL5 praegu 43335 käe kohta bb/100 7.21

                          Comment

                          • N1x0n
                            Jube Noob
                            • Jun 2011
                            • 155

                            #2113
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Lihtne kalkulatsioon näitab siis ,et NL10 WR oleks sul 3,65 ... Korralikult volüümi ja õlle ja burksiraha on olemas :D

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #2114
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
                              Lihtne kalkulatsioon näitab siis ,et NL10 WR oleks sul 3,65 ... Korralikult volüümi ja õlle ja burksiraha on olemas :D
                              Seda ei saa nii arvutada, sest vastaste tase ei lähe igal järgneval tasemel kaks korda paremaks.
                              Selle loogika järgi biidiks NL200 5bb/100 võitja NL10't 80bb/100. Ei ole reaalne ju.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #2115
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Selle loogika järgi biidiks NL200 5bb/100 võitja NL10't 80bb/100. Ei ole reaalne ju.
                                Guess again.

                                http://foorum.pokkeriprod.com/member...entleyMulsanne

                                Comment

                                Working...